Menu

Wałbrzych miał swój port?

Co łączyło Wałbrzyskie Zagłębie Węglowe z portem w Malczycach? O tym na kanale youtubera Bartheezzzz

Wałbrzych miał swój port?

- Malczyce - polska wieś w powiecie średzkim - to tam Wałbrzych miał swój port, stocznie. Jedna działa po dziś dzień! Krótka historia portu w Malczycach - czytamy na kanale Bartheezzzza
 

 

 

redakcja@walbrzych24.com

Komentarze

Rambo (24 lipca 2022 15:01)
Powiat średzki od Środy Śląskiej! Gdzie wy w artykule macie Śrem do licha?
Janusz (24 lipca 2022 11:26)
Agent wez mape Polski i zobacz gdzie są Malczyce a gdzie jest Srem jedno zdrugim nie ma nic wspólnego ?
agent (24 lipca 2022 10:18)
ze śremu sa te złodzieje od bociana zbyszko i s-ka
Szczaw i Mirabelka (24 lipca 2022 9:31)
Jedyny port w Wałbrzychu, to port USB w smartfonie Romana.

Dodaj komentarz

port  |   malczyce  |   zaglebie  |   weglowe  |   walbrzych  |   stocznie  |   ciekawostki  |   historia  |  

Mamy szybkiego komendanta

Najbliższe wydarzenia w Zamku Książ

Jarosław Żyła zwycięzcą Pucharu Polski w Tenisie na Wózkach

Wałbrzych 24 aktualności


Wałbrzych 24 to wiodący portal informacyjny w mieście i regionie. Najważniejsze są dla nas informacje z Wałbrzycha, ale również piszemy o tym, co dzieje się w sąsiednich gminach takich jak  Świdnica, Boguszów - Gorce, Mieroszów, Szczawno Zdrój, Świebodzice, Głuszyca, czy Walim. Oprócz przekazywanych przez Wałbrzych 24 wiadomości, znajdziesz tu również wiele fotogalerii, rozmowy z zaproszonymi gośćmi, publicystykę czy informacje o wydarzeniach, imprezach i koncertach, które odbywają się w mieście czy okolicy.

Na stronie głównej Wałbrzych 24 znajdziecie aktualności czyli najnowsze informacje z miasta, jednak zachęcamy też do zaglądanie do innych kategorii - rozrywki, sportu, 112 czy do zakładki Po Sąsiedzku, gdzie znajdziecie wiadomości z okolicznych gmin.

Uprościliśmy też nawigację strony, by była bardziej intuicyjna, co ma ułatwić czytelnikom znalezienie szukanych informacji i jeszcze sprawniejsze poruszanie się po naszej stronie.

Wałbrzych najnowsze wiadomości


Często najnowsze wiadomości Wałbrzych tworzone są wspólnie z Wami - naszymi czytelnikami, za co serdecznie dziękujemy. Zachęcamy do przesyłania do nas informacji i zdjęć na adres: redakcja@walbrzych24.com.

Dzięki takiej współpracy jesteśmy w stanie szybko reagować i przekazywać Wam najnowsze informacje, pisać o realnych problemach miasta i mieszkańców. Zachęcamy też do śledzenia naszych social mediów - Facebook Wałbrzych 24, Facebook Telewizja Wałbrzych i kont na Instagramie.

Zachęcamy też do komentowania bieżących informacji z Wałbrzycha i okolic. Pod artykułami macie możliwość wyrażenia własnej opinii w komentarzach do czego gorąco zachęcamy.

Rozwiń
Do góry
Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.
Zaakceptuj Zamknij