Menu

Wałbrzych miał swój port?

Co łączyło Wałbrzyskie Zagłębie Węglowe z portem w Malczycach? O tym na kanale youtubera Bartheezzzz

Wałbrzych miał swój port?

- Malczyce - polska wieś w powiecie średzkim - to tam Wałbrzych miał swój port, stocznie. Jedna działa po dziś dzień! Krótka historia portu w Malczycach - czytamy na kanale Bartheezzzza
 

 

 

redakcja@walbrzych24.com

Komentarze

Rambo (24 lipca 2022 15:01)
Powiat średzki od Środy Śląskiej! Gdzie wy w artykule macie Śrem do licha?
Janusz (24 lipca 2022 11:26)
Agent wez mape Polski i zobacz gdzie są Malczyce a gdzie jest Srem jedno zdrugim nie ma nic wspólnego ?
agent (24 lipca 2022 10:18)
ze śremu sa te złodzieje od bociana zbyszko i s-ka
Szczaw i Mirabelka (24 lipca 2022 9:31)
Jedyny port w Wałbrzychu, to port USB w smartfonie Romana.

Dodaj komentarz

port  |   malczyce  |   zaglebie  |   weglowe  |   walbrzych  |   stocznie  |   ciekawostki  |   historia  |  

Zawodnik z USA dołączył do Górnika Wałbrzych

Na Białym Kamieniu rozdano 300 mikołajkowych paczek. Mikołaj był...

Ponad 300 dzieci bawiło się podczas ''Górniczego Mikołaja'' w...

Wałbrzych 24 aktualności


Wałbrzych 24 to wiodący portal informacyjny w mieście i regionie. Najważniejsze są dla nas informacje z Wałbrzycha, ale również piszemy o tym, co dzieje się w sąsiednich gminach takich jak  Świdnica, Boguszów - Gorce, Mieroszów, Szczawno Zdrój, Świebodzice, Głuszyca, czy Walim. Oprócz przekazywanych przez Wałbrzych 24 wiadomości, znajdziesz tu również wiele fotogalerii, rozmowy z zaproszonymi gośćmi, publicystykę czy informacje o wydarzeniach, imprezach i koncertach, które odbywają się w mieście czy okolicy.

Na stronie głównej Wałbrzych 24 znajdziecie aktualności czyli najnowsze informacje z miasta, jednak zachęcamy też do zaglądanie do innych kategorii - rozrywki, sportu, 112 czy do zakładki Po Sąsiedzku, gdzie znajdziecie wiadomości z okolicznych gmin.

Uprościliśmy też nawigację strony, by była bardziej intuicyjna, co ma ułatwić czytelnikom znalezienie szukanych informacji i jeszcze sprawniejsze poruszanie się po naszej stronie.

Wałbrzych najnowsze wiadomości


Często najnowsze wiadomości Wałbrzych tworzone są wspólnie z Wami - naszymi czytelnikami, za co serdecznie dziękujemy. Zachęcamy do przesyłania do nas informacji i zdjęć na adres: redakcja@walbrzych24.com.

Dzięki takiej współpracy jesteśmy w stanie szybko reagować i przekazywać Wam najnowsze informacje, pisać o realnych problemach miasta i mieszkańców. Zachęcamy też do śledzenia naszych social mediów - Facebook Wałbrzych 24, Facebook Telewizja Wałbrzych i kont na Instagramie.

Zachęcamy też do komentowania bieżących informacji z Wałbrzycha i okolic. Pod artykułami macie możliwość wyrażenia własnej opinii w komentarzach do czego gorąco zachęcamy.

Rozwiń
Do góry
Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.
Zaakceptuj Zamknij