Menu

Niszczyli samochody, a teraz mogą trafić za kraty

W ręce policji trafił 35-letni wałbrzyszanin. Mężczyzna w czerwcu  uszkodził zaparkowany na Nowym Mieście samochód osobowy. Tego samego dnia w ręce funkcjonariuszy wpadł 34-latek. W maju uszkodził dwie szyby w samochodzie osobowym zaparkowanym na Szczawienku. O losie zatrzymanych mężczyzn zadecyduje teraz sąd.

Niszczyli samochody, a teraz mogą trafić za kraty
Wałbrzyscy funkcjonariusze13 czerwca tego roku w nocy otrzymali informację o uszkodzeniu zaparkowanego przy ul. Bogusławskiego w Wałbrzychu samochodu osobowego. Ostrym narzędziem zarysowane zostały wszystkie drzwi i błotniki, pokrywa silnika, bagażnik oraz przedni zderzak, a straty oszacowane zostały na kwotę blisko 7 tysięcy złotych. Z ustaleń mundurowych wynikało, że za przestępstwem może stać znajomy pokrzywdzonego, z którym ten od pewnego czasu był skonfliktowany. Ostatecznie 35-latek wpadł w ręce policjantów wczoraj popołudniu  przy ul. Wajdy w Wałbrzychu. Już usłyszał zarzut zniszczenia mienia za co grozi mu kara 5 lat więzienia.
 
 
17 maja tego roku nieznany sprawca uszkodził przednią i tylną szybę w zaparkowanym przy ul. Wrocławskiej w Wałbrzychu samochodzie osobowym, powodując przy tym straty w kwocie ponad 900 złotych. W tle miał być zawód miłosny i zazdrość o byłą partnerkę. Podejrzany został ostatecznie zatrzymany również wczoraj po południu w jednym z mieszkań przy ul. Porcelanowej w Wałbrzychu. Policjanci postawili mu zarzut zniszczenia mienia. Teraz także grozi mu pięcioletni pobyt za kratami więzienia.

redakcja@walbrzych24.com

Komentarze

Jeszcze nikt nie skomentował tego artykułu - bądź pierwszy!

Dodaj komentarz

policja  |   dewastacja  |   samochod  |   zatrzymani  |   112  |   997  |  

Groził tasakiem na Placu Grunwaldzkim. Teraz trafił do aresztu

Pijany radny spowodował kolizję - miał 3 promile

Sklepowi złodzieje w rękach policji. Jeden z zatrzymanych ma 15-lat

Wałbrzych 24 aktualności


Wałbrzych 24 to wiodący portal informacyjny w mieście i regionie. Najważniejsze są dla nas informacje z Wałbrzycha, ale również piszemy o tym, co dzieje się w sąsiednich gminach takich jak  Świdnica, Boguszów - Gorce, Mieroszów, Szczawno Zdrój, Świebodzice, Głuszyca, czy Walim. Oprócz przekazywanych przez Wałbrzych 24 wiadomości, znajdziesz tu również wiele fotogalerii, rozmowy z zaproszonymi gośćmi, publicystykę czy informacje o wydarzeniach, imprezach i koncertach, które odbywają się w mieście czy okolicy.

Na stronie głównej Wałbrzych 24 znajdziecie aktualności czyli najnowsze informacje z miasta, jednak zachęcamy też do zaglądanie do innych kategorii - rozrywki, sportu, 112 czy do zakładki Po Sąsiedzku, gdzie znajdziecie wiadomości z okolicznych gmin.

Uprościliśmy też nawigację strony, by była bardziej intuicyjna, co ma ułatwić czytelnikom znalezienie szukanych informacji i jeszcze sprawniejsze poruszanie się po naszej stronie.

Wałbrzych najnowsze wiadomości


Często najnowsze wiadomości Wałbrzych tworzone są wspólnie z Wami - naszymi czytelnikami, za co serdecznie dziękujemy. Zachęcamy do przesyłania do nas informacji i zdjęć na adres: redakcja@walbrzych24.com.

Dzięki takiej współpracy jesteśmy w stanie szybko reagować i przekazywać Wam najnowsze informacje, pisać o realnych problemach miasta i mieszkańców. Zachęcamy też do śledzenia naszych social mediów - Facebook Wałbrzych 24, Facebook Telewizja Wałbrzych i kont na Instagramie.

Zachęcamy też do komentowania bieżących informacji z Wałbrzycha i okolic. Pod artykułami macie możliwość wyrażenia własnej opinii w komentarzach do czego gorąco zachęcamy.

Rozwiń
Do góry
Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.
Zaakceptuj Zamknij