Menu

Pomóżmy Hubertowi - młody mężczyzna złamał kręgosłup

Niefortunnie wskoczył do jeziora i złamał kręgosłup w trzech miejscach. 21-letni mieszkaniec Mieroszowa potrzebuje pomocy. Pomożecie ? 
Pomóżmy Hubertowi - młody mężczyzna złamał kręgosłup
Do wypadku doszło we wtorek 19 lipca.  21-letni Hubert wskoczył do jeziora w wyniku czego złamał kręgosłup w trzech miejscach. Uszkodzony został prawdopodobnie rdzeń kręgowy. Młody mężczyzna potrzebował będzie długotrwałego leczenia i rehabilitacji, które częściowo mogą pokryć pieniądze ze zbiórki na pomagam.pl.

Mama Huberta po wypadku drogowym nie jest zdolna do pracy. Kobieta sama wymaga leczenia i rehabilitacji przez co samodzielnie nie jest w stanie pokryć kosztów leczenia  syna.

Moższe pomóc ? 

Prosimy o wpłatę choćby symbolicznej kwoty, która pomoże w leczeniu. Hubert jest pełnym energii młodym chłopakiem, przed którym całe życie. Zarówno jego rodzina jak i przyjaciele nie wyobrażają sobie, że mogłoby się to zmienić wraz z konsekwencjami opisanego zdarzenia. Z góry dziękujemy za każdą przekazaną złotówkę.

Link do zbiórki - TUTAJ

pos
redakcja@walbrzych24.com
 
 


 

Komentarze

Eliza (24 sierpnia 2022 9:01)
Tylko debile mogą źle się wypowiedziec na nieszczęście chlopaka....W takiej sytuacji trzeba współczuć i jemu i jego rodzinie.Kazdemu moglo się to przytrafić.
analityk medyczny (23 lipca 2022 10:48)
bardzo wspólczuję, ale sorry, trzeba było myśleć co się robi, trzy złamania plus uszkodzenie rdzenia, będzie miał farta jeśli będzie miał sprawne ręce, co do kasy to są w tej wsi ludki, które zarabiają gigantyczną kasę, choćby poprzez dotacje z gminy do tego portaliku
Duchowny (23 lipca 2022 9:44)
N8ech skacze jeszczeraz....tylko porządnie. Nie może? No to z łóżkiem.
Ale (22 lipca 2022 17:37)
Cytuję użytkownika: Uczen
Cytuję użytkownika: o
Niech mu Obajtek pomoże. Kasiasty jest.
Jesli masz zamiar pisac takie brednie to lepiej stul morde debilu. Chlopak cierpi moze zostac kaleka do konca zycia a ty jaja sobie robisz ściero
nie jest tak, ze od pomagania w zdrowiu powinni być lekarze. Nie...?
Uczen (22 lipca 2022 16:55)
Cytuję użytkownika: o
Niech mu Obajtek pomoże. Kasiasty jest.
Jesli masz zamiar pisac takie brednie to lepiej stul morde debilu. Chlopak cierpi moze zostac kaleka do konca zycia a ty jaja sobie robisz ściero
o (22 lipca 2022 14:34)
Niech mu Obajtek pomoże. Kasiasty jest.

Dodaj komentarz

Pomoc  |   Mieroszów  |   po sąsiedzku  |  

Świdnica: 6 nowych elektryków za prawie 17 mln. zł

Przebiegnie 440 km dla Gabrysi

Ania z Zielonego Wałbrzycha pomoże znaleźć rodzinę zastępczą

Wałbrzych 24 aktualności


Wałbrzych 24 to wiodący portal informacyjny w mieście i regionie. Najważniejsze są dla nas informacje z Wałbrzycha, ale również piszemy o tym, co dzieje się w sąsiednich gminach takich jak  Świdnica, Boguszów - Gorce, Mieroszów, Szczawno Zdrój, Świebodzice, Głuszyca, czy Walim. Oprócz przekazywanych przez Wałbrzych 24 wiadomości, znajdziesz tu również wiele fotogalerii, rozmowy z zaproszonymi gośćmi, publicystykę czy informacje o wydarzeniach, imprezach i koncertach, które odbywają się w mieście czy okolicy.

Na stronie głównej Wałbrzych 24 znajdziecie aktualności czyli najnowsze informacje z miasta, jednak zachęcamy też do zaglądanie do innych kategorii - rozrywki, sportu, 112 czy do zakładki Po Sąsiedzku, gdzie znajdziecie wiadomości z okolicznych gmin.

Uprościliśmy też nawigację strony, by była bardziej intuicyjna, co ma ułatwić czytelnikom znalezienie szukanych informacji i jeszcze sprawniejsze poruszanie się po naszej stronie.

Wałbrzych najnowsze wiadomości


Często najnowsze wiadomości Wałbrzych tworzone są wspólnie z Wami - naszymi czytelnikami, za co serdecznie dziękujemy. Zachęcamy do przesyłania do nas informacji i zdjęć na adres: redakcja@walbrzych24.com.

Dzięki takiej współpracy jesteśmy w stanie szybko reagować i przekazywać Wam najnowsze informacje, pisać o realnych problemach miasta i mieszkańców. Zachęcamy też do śledzenia naszych social mediów - Facebook Wałbrzych 24, Facebook Telewizja Wałbrzych i kont na Instagramie.

Zachęcamy też do komentowania bieżących informacji z Wałbrzycha i okolic. Pod artykułami macie możliwość wyrażenia własnej opinii w komentarzach do czego gorąco zachęcamy.

Rozwiń
Do góry
Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.
Zaakceptuj Zamknij