Menu

Turniej Pływacki w Głuszycy (WYNIKI)

Upalna pogoda sprzyjała aktywnemu wypoczynkowi na obiekcie kąpielowym w Głuszycy. Odbył się tam Powiatowy Turniej Pływacki.

Turniej Pływacki w Głuszycy (WYNIKI)

 Na najlepszych pływaków w danej kategorii czekały nagrody i medale, a także pamiątkowe gadżety, dyplomy i słodki poczęstunek. Nad sprawnością przebiegu zawodów czuwali ratownicy Wodnego Ochotniczego Pogotowia Ratowniczego w Wałbrzychu.

Wśród dziewcząt zwyciężyły:

 

 

Nadia Sejda (grupa najmłodsza), Łucja Latkowska (grupa średnia) i Julia Sławik (grupa najstarsza). Najszybciej wśród chłopców popłynęli: Szymon Żołnieruk (grupa najmłodsza), Karol Telicki (grupa średnia) i Łukasz Kastner (grupa najstarsza). Srebrne medale i drugie miejsca zdobyli: Martyna Bisek, Klara Terlikowska, Oliwia Zelek, Kacper Różycki, Kacper Zagrodnik, Jakub Sejda. Brązowe medale wywalczyli: Magdalena Jelewska, David Sibirka, Bolesław Stawiński, Jakub Stawiński.


- Serdeczne podziękowania za współorganizację turnieju dla Starosty Wałbrzyskiego Krzysztofa Kwiatkowskiego  i dla Zarządu Powiatu Wałbrzyskiego reprezentowanego przez Marka Masiuka oraz dla Burmistrza Głuszycy Romana Głoda. Podziękowania dla ratowników WOPR, pracowników CK-MBP i Starostwa Powiatowego w Wałbrzychu, a przede wszystkim dla wszystkich młodych pływaków i licznego grona kibiców - dodaje Sabina Jelewska, dyrektor CK-MBP.
 

redakcja@walbrzych24.com

Zdjęcie 1
Zdjęcie 2
Zdjęcie 3

Komentarze

Jeszcze nikt nie skomentował tego artykułu - bądź pierwszy!

Dodaj komentarz

gluszyca  |   turniej  |   plywacki  |   basen  |   plywanie  |   zawody  |   sport  |   kapielisko  |  

Ukradł chemię, słodycze i kosmetyki

Wywabił mężczyznę z domu, a potem psiknął gazem

Policja zatrzymała poszukiwanych dorosłych i 14-latka

Wałbrzych 24 aktualności


Wałbrzych 24 to wiodący portal informacyjny w mieście i regionie. Najważniejsze są dla nas informacje z Wałbrzycha, ale również piszemy o tym, co dzieje się w sąsiednich gminach takich jak  Świdnica, Boguszów - Gorce, Mieroszów, Szczawno Zdrój, Świebodzice, Głuszyca, czy Walim. Oprócz przekazywanych przez Wałbrzych 24 wiadomości, znajdziesz tu również wiele fotogalerii, rozmowy z zaproszonymi gośćmi, publicystykę czy informacje o wydarzeniach, imprezach i koncertach, które odbywają się w mieście czy okolicy.

Na stronie głównej Wałbrzych 24 znajdziecie aktualności czyli najnowsze informacje z miasta, jednak zachęcamy też do zaglądanie do innych kategorii - rozrywki, sportu, 112 czy do zakładki Po Sąsiedzku, gdzie znajdziecie wiadomości z okolicznych gmin.

Uprościliśmy też nawigację strony, by była bardziej intuicyjna, co ma ułatwić czytelnikom znalezienie szukanych informacji i jeszcze sprawniejsze poruszanie się po naszej stronie.

Wałbrzych najnowsze wiadomości


Często najnowsze wiadomości Wałbrzych tworzone są wspólnie z Wami - naszymi czytelnikami, za co serdecznie dziękujemy. Zachęcamy do przesyłania do nas informacji i zdjęć na adres: redakcja@walbrzych24.com.

Dzięki takiej współpracy jesteśmy w stanie szybko reagować i przekazywać Wam najnowsze informacje, pisać o realnych problemach miasta i mieszkańców. Zachęcamy też do śledzenia naszych social mediów - Facebook Wałbrzych 24, Facebook Telewizja Wałbrzych i kont na Instagramie.

Zachęcamy też do komentowania bieżących informacji z Wałbrzycha i okolic. Pod artykułami macie możliwość wyrażenia własnej opinii w komentarzach do czego gorąco zachęcamy.

Rozwiń
Do góry
Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.
Zaakceptuj Zamknij