Menu

Chwila nieuwagi i samochód znalazł się w rzece

Kobieta przyjechała z zakupami. Zabrała dziecko z auta, ale zakupów już nie zdążyła zabrać, bo auto sforsowało bramę, przejechało przez jezdnię  i  zjechało do rzeki. Do zdarzenia doszło wczoraj w Cierniach.

Chwila nieuwagi i samochód znalazł się w rzece

redakcja@walbrzych24.com

Komentarze

DJ2022 (24 lipca 2022 12:37)
Cytuję użytkownika: lax
A Tusk tam się nie kręcił w pobliżu ?
Ja ciebie widziałem ????????
lax (23 lipca 2022 20:13)
A Tusk tam się nie kręcił w pobliżu ?
Borys (23 lipca 2022 20:08)
Bo baba to powinna w domu siedzieć i bigos gotować
ariusz96 (23 lipca 2022 16:17)
No proszę, zamiast wywieźć na PSZOK to zaśmieciła rzeke
Goldmann,, (22 lipca 2022 23:25)
,,,po prostu ,,chwila ,,relaksu,,,
Jaś kapela (22 lipca 2022 20:01)
Polak to prawdziwy artysta w wypadkach drogowych. Na całego: zabijać, niszczyć,śmiecić, rozwalać, najlepiej po 4 promilach. Chyba tylko Rosjanie mogą przebić polaków w głupocie...
burak cukrowy (22 lipca 2022 19:51)
Samochód samochodem ale cukru szkoda. Najważniejsze, że nikt nie ucierpiał.

Dodaj komentarz

rzeka  |   samochod  |   zakupy  |   ciernie  |   swiebodzice  |   zdarzenie  |  

16-latka trafiła do szpitala. Zderzenie w Boguszowie-Gorcach

Koncert dla fanów grunge i inne aktualności świdnickiej sceny...

Nowe zeroemisyjne pojazdy trafiły do Świebodzic

Wałbrzych 24 aktualności


Wałbrzych 24 to wiodący portal informacyjny w mieście i regionie. Najważniejsze są dla nas informacje z Wałbrzycha, ale również piszemy o tym, co dzieje się w sąsiednich gminach takich jak  Świdnica, Boguszów - Gorce, Mieroszów, Szczawno Zdrój, Świebodzice, Głuszyca, czy Walim. Oprócz przekazywanych przez Wałbrzych 24 wiadomości, znajdziesz tu również wiele fotogalerii, rozmowy z zaproszonymi gośćmi, publicystykę czy informacje o wydarzeniach, imprezach i koncertach, które odbywają się w mieście czy okolicy.

Na stronie głównej Wałbrzych 24 znajdziecie aktualności czyli najnowsze informacje z miasta, jednak zachęcamy też do zaglądanie do innych kategorii - rozrywki, sportu, 112 czy do zakładki Po Sąsiedzku, gdzie znajdziecie wiadomości z okolicznych gmin.

Uprościliśmy też nawigację strony, by była bardziej intuicyjna, co ma ułatwić czytelnikom znalezienie szukanych informacji i jeszcze sprawniejsze poruszanie się po naszej stronie.

Wałbrzych najnowsze wiadomości


Często najnowsze wiadomości Wałbrzych tworzone są wspólnie z Wami - naszymi czytelnikami, za co serdecznie dziękujemy. Zachęcamy do przesyłania do nas informacji i zdjęć na adres: redakcja@walbrzych24.com.

Dzięki takiej współpracy jesteśmy w stanie szybko reagować i przekazywać Wam najnowsze informacje, pisać o realnych problemach miasta i mieszkańców. Zachęcamy też do śledzenia naszych social mediów - Facebook Wałbrzych 24, Facebook Telewizja Wałbrzych i kont na Instagramie.

Zachęcamy też do komentowania bieżących informacji z Wałbrzycha i okolic. Pod artykułami macie możliwość wyrażenia własnej opinii w komentarzach do czego gorąco zachęcamy.

Rozwiń
Do góry
Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.
Zaakceptuj Zamknij