Menu

Kradzionym autem uszkodził 7 samochodów

Uszkodził siedem samochodów, dwie osoby trafiły do szpitala. Zatrzymany 20-latek był pod wpływem narkotyków i... jechał kradzionym autem. Miał też zatrzymane prawo jazdy. 

 

Kradzionym autem uszkodził 7 samochodów
- Zmuszał innych kierowców do gwałtownego hamowania i doprowadził do kolizji z kilkoma pojazdami. Uszkodził auto, którym się przemieszczał na tyle poważnie, że dalsza szaleńcza jazda nie była już możliwa i wtedy postanowił uciekać pieszo. - mówi komisarz Agnieszka Goguł. 

Do szaleńczej jazdy 20-latka doszło w Zgorzelcu. Młodego mężczyznę zatrzymali miejscowi policjanci.
 
 
- Jego zachowanie wyraźnie wskazywało, że może być pod wpływem środków odurzających. Badanie testerem narkotykowym potwierdziło te przypuszczenia, bo zatrzymany kierował będąc pod wpływem metamfetaminy.  - dodaje komisarz Agnieszka Goguł. 

Mężczyzna miał zatrzymane prawo jady a auto było skradzione w Niemczech 

- Tuż po przekroczeniu granicy naszego kraju uderzył w BMW, a następnie na ulicy Pułaskiego w osobowego Mercedesa, na ulicy Traugutta zderzył się z Oplem, a na skrzyżowaniu ulic Traugutta z ulicą Kościuszki - uderzył w Toyotę i Mercedesa, co zarejestrowały kamery miejskiego monitoringu. Kolejne zdarzenie zaistniało na ulicy Kościuszki, przed skrzyżowaniem z ulicą Kamieniarską, gdzie kierowca uderzył autem w prawidłowo poruszającego się Forda, który w wyniku zderzenia najechał na Volkswagena. - wylicza komisarz Agnieszka Goguł. 
 
Dwie osoby z Forda trafiły do szpitala, ale na szczęście nikomu nic poważnego się nie stało. Zgorzeleccy policjanci ustalają obecnie, czy 20-latek odpowiedzialny jest bezpośrednio za kradzież samochodu, którym jechał.

kat
foto: KMP Zgorzelec
redakcja@walbrzych24.com

Komentarze

specnaz (26 lipca 2022 6:51)
Cytuję użytkownika: Afir
Otworzyć mu ten durny pysk,wsypać 100g.metamfetaminy i niech się dobrze bawić w celi.
Rozszezyc ci poslady wpuscic z dziesieciu kryminalistow zeby ci zmulucili dupsko zebys sie dobrze bawil na celi
Afir (25 lipca 2022 12:04)
Otworzyć mu ten durny pysk,wsypać 100g.metamfetaminy i niech się dobrze bawić w celi.
DJ2022 (25 lipca 2022 11:33)
Jeszcze nikt nie skomentował tego artykułu - jestem pierwszy! Co tu jest do skomentowania - DEBIL!

Dodaj komentarz

112  |   policja  |   pirat drogowy  |   Zgorzelec  |  

Okradał własną babcię, z którą mieszkał. Usłyszał 20 zarzutów

Prawie 3,5 promila - kierowca złapany po anonimowym donosie

Atrakcje 31. Finału WOŚP w Wałbrzychu

Wałbrzych 24 aktualności


Wałbrzych 24 to wiodący portal informacyjny w mieście i regionie. Najważniejsze są dla nas informacje z Wałbrzycha, ale również piszemy o tym, co dzieje się w sąsiednich gminach takich jak  Świdnica, Boguszów - Gorce, Mieroszów, Szczawno Zdrój, Świebodzice, Głuszyca, czy Walim. Oprócz przekazywanych przez Wałbrzych 24 wiadomości, znajdziesz tu również wiele fotogalerii, rozmowy z zaproszonymi gośćmi, publicystykę czy informacje o wydarzeniach, imprezach i koncertach, które odbywają się w mieście czy okolicy.

Na stronie głównej Wałbrzych 24 znajdziecie aktualności czyli najnowsze informacje z miasta, jednak zachęcamy też do zaglądanie do innych kategorii - rozrywki, sportu, 112 czy do zakładki Po Sąsiedzku, gdzie znajdziecie wiadomości z okolicznych gmin.

Uprościliśmy też nawigację strony, by była bardziej intuicyjna, co ma ułatwić czytelnikom znalezienie szukanych informacji i jeszcze sprawniejsze poruszanie się po naszej stronie.

Wałbrzych najnowsze wiadomości


Często najnowsze wiadomości Wałbrzych tworzone są wspólnie z Wami - naszymi czytelnikami, za co serdecznie dziękujemy. Zachęcamy do przesyłania do nas informacji i zdjęć na adres: redakcja@walbrzych24.com.

Dzięki takiej współpracy jesteśmy w stanie szybko reagować i przekazywać Wam najnowsze informacje, pisać o realnych problemach miasta i mieszkańców. Zachęcamy też do śledzenia naszych social mediów - Facebook Wałbrzych 24, Facebook Telewizja Wałbrzych i kont na Instagramie.

Zachęcamy też do komentowania bieżących informacji z Wałbrzycha i okolic. Pod artykułami macie możliwość wyrażenia własnej opinii w komentarzach do czego gorąco zachęcamy.

Rozwiń
Do góry
Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.
Zaakceptuj Zamknij