Menu

Rozbiła po pijaku samochód i zgłosiła jego kradzież

Uderzyła samochodem w znak drogowy i uciekła. Później zgłosiła kradzież auta by uniknąć konsekwencji. Teraz grożą jej 2 lata więzienia, wysoka grzywna i  długotrwały zakaz kierowania pojazdami.

 

Rozbiła po pijaku samochód i zgłosiła jego kradzież
W czwartek, kilka minut przed północą,  głuszyccy policjanci otrzymali zgłoszenie o kradzieży samochodu. Policjanci pojechali do zgłaszającej kradzież kobiety. 300 metrów od jej mieszkania znaleźli skradzionego Forda. Zgłaszająca kobieta była pijana, alkomat pokazał 1,34 promila alkoholu w wydychanym powietrzu. 

- Policjanci ustali, że to 34-latka kierowała pojazdem i doprowadziła do zdarzenia drogowego. Następnie chcąc uniknąć odpowiedzialności karnej upozorowała kradzież pojazdu.  - mówi podkom Marcin Świeży z wałbrzyskiej policji.

Kobieta została zatrzymana i przewieziona do policyjnego aresztu. Teraz stanie przed sądem, grozą jej dwa lata więzienia. 

adm
foto: KMP Wałbrzych
redakcja@walbrzych24.com

 
 
 

Komentarze

Jeszcze nikt nie skomentował tego artykułu - bądź pierwszy!

Dodaj komentarz

112  |   policja  |   pijani kierowcy  |  

Podgórze: 71-latek ugodził nożem sąsiada

Groził, że ją zabije. Powybijał szyby w jej mieszkaniu

Szuka ich policja.

Wałbrzych 24 aktualności


Wałbrzych 24 to wiodący portal informacyjny w mieście i regionie. Najważniejsze są dla nas informacje z Wałbrzycha, ale również piszemy o tym, co dzieje się w sąsiednich gminach takich jak  Świdnica, Boguszów - Gorce, Mieroszów, Szczawno Zdrój, Świebodzice, Głuszyca, czy Walim. Oprócz przekazywanych przez Wałbrzych 24 wiadomości, znajdziesz tu również wiele fotogalerii, rozmowy z zaproszonymi gośćmi, publicystykę czy informacje o wydarzeniach, imprezach i koncertach, które odbywają się w mieście czy okolicy.

Na stronie głównej Wałbrzych 24 znajdziecie aktualności czyli najnowsze informacje z miasta, jednak zachęcamy też do zaglądanie do innych kategorii - rozrywki, sportu, 112 czy do zakładki Po Sąsiedzku, gdzie znajdziecie wiadomości z okolicznych gmin.

Uprościliśmy też nawigację strony, by była bardziej intuicyjna, co ma ułatwić czytelnikom znalezienie szukanych informacji i jeszcze sprawniejsze poruszanie się po naszej stronie.

Wałbrzych najnowsze wiadomości


Często najnowsze wiadomości Wałbrzych tworzone są wspólnie z Wami - naszymi czytelnikami, za co serdecznie dziękujemy. Zachęcamy do przesyłania do nas informacji i zdjęć na adres: redakcja@walbrzych24.com.

Dzięki takiej współpracy jesteśmy w stanie szybko reagować i przekazywać Wam najnowsze informacje, pisać o realnych problemach miasta i mieszkańców. Zachęcamy też do śledzenia naszych social mediów - Facebook Wałbrzych 24, Facebook Telewizja Wałbrzych i kont na Instagramie.

Zachęcamy też do komentowania bieżących informacji z Wałbrzycha i okolic. Pod artykułami macie możliwość wyrażenia własnej opinii w komentarzach do czego gorąco zachęcamy.

Rozwiń
Do góry
Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.
Zaakceptuj Zamknij