Menu

Głuszyca świętowała nadanie praw miejskich

- Wszystkim mieszkańcom z okazji 60 rocznicy nadania praw miejskich Głuszycy przekazuję moc najserdeczniejszych  życzeń, życzę Państwu, by nasze miasto rozwijało się z każdym rokiem i było dla wszystkich przyjaznym, bezpiecznym miejscem do życia
–tak przywitał publiczność burmistrz Głuszycy Roman Głód.

 
Głuszyca świętowała nadanie praw miejskich
Sobotnie świętowanie rozpoczęli najmłodsi mieszkańcy Głuszycy, których do wspólnych zabaw zaprosili klauni - Klara i Patryk. Mimo kapryśnej aury nie zabrakło dobrej zabawy przy skeczach kieleckiego Kabaretu z Konopi. Na scenie pojawiła się także wokalistka z Łomnicy, zwyciężczyni tegorocznej edycji konkursu „Wałbrzych ma talent”- piętnastoletnia Marysia Kuźma. Na scenie pojawił się też szczeciński zespół LORD-Sound of Queen, który zagrał covery zespołu Queen. Po koncercie do zabawy przy tanecznych dźwiękach zaprosił zebranych Sebastian DJ Brylok Wawrzak. 
 
Podczs imprezy  burmistrz Roman Głód, ogłosił konkurs na głuszycki hejnał. Trzy propozycje hejnału zagrał na trąbce członek Głuszyckiej Orkiestry Dętej – Zygmunt Możyński. Zaprezentowane kompozycje opracował kapelmistrz głuszyckiej orkiestry- Eugeniusz Leć, a mieszańcy w głosowaniu internetowym zdecydują, który hejnał będzie można usłyszeć w południe z budynku Urzędu Miejskiego. kat
foto: Gmina Głuszyca
redakcja@walbrzych24.com
 
 
 

Komentarze

Jeszcze nikt nie skomentował tego artykułu - bądź pierwszy!

Dodaj komentarz

Wałbrzych, Boguszów, Głuszyca: oddali hołd zmarłym policjantom

Uroczyste obchody rocznicy odzyskania Niepodległości

Głuszyca: walczą z wycinką drzew. Czy będzie przełom ?

Wałbrzych 24 aktualności


Wałbrzych 24 to wiodący portal informacyjny w mieście i regionie. Najważniejsze są dla nas informacje z Wałbrzycha, ale również piszemy o tym, co dzieje się w sąsiednich gminach takich jak  Świdnica, Boguszów - Gorce, Mieroszów, Szczawno Zdrój, Świebodzice, Głuszyca, czy Walim. Oprócz przekazywanych przez Wałbrzych 24 wiadomości, znajdziesz tu również wiele fotogalerii, rozmowy z zaproszonymi gośćmi, publicystykę czy informacje o wydarzeniach, imprezach i koncertach, które odbywają się w mieście czy okolicy.

Na stronie głównej Wałbrzych 24 znajdziecie aktualności czyli najnowsze informacje z miasta, jednak zachęcamy też do zaglądanie do innych kategorii - rozrywki, sportu, 112 czy do zakładki Po Sąsiedzku, gdzie znajdziecie wiadomości z okolicznych gmin.

Uprościliśmy też nawigację strony, by była bardziej intuicyjna, co ma ułatwić czytelnikom znalezienie szukanych informacji i jeszcze sprawniejsze poruszanie się po naszej stronie.

Wałbrzych najnowsze wiadomości


Często najnowsze wiadomości Wałbrzych tworzone są wspólnie z Wami - naszymi czytelnikami, za co serdecznie dziękujemy. Zachęcamy do przesyłania do nas informacji i zdjęć na adres: redakcja@walbrzych24.com.

Dzięki takiej współpracy jesteśmy w stanie szybko reagować i przekazywać Wam najnowsze informacje, pisać o realnych problemach miasta i mieszkańców. Zachęcamy też do śledzenia naszych social mediów - Facebook Wałbrzych 24, Facebook Telewizja Wałbrzych i kont na Instagramie.

Zachęcamy też do komentowania bieżących informacji z Wałbrzycha i okolic. Pod artykułami macie możliwość wyrażenia własnej opinii w komentarzach do czego gorąco zachęcamy.

Rozwiń
Do góry
Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.
Zaakceptuj Zamknij