Menu

Wybuchy i płomienie na Noworudzkiej

6 zastępów straży pożarnej przyjechało do pożaru przy  ulicy Noworudzkiej. Świadków zaalarmował dym i odgłosy wybuchów.

Wybuchy i płomienie na Noworudzkiej

Zapaliło się wnętrze warsztatu samochodowego, a odgłosy wybuchów pochodziły od rozszczelnionych pojemników ze sprayami. Strażacy szybko ugasili pożar. Nikt nie został poszkodowany.

Przyczyny pożaru są ustalane.

 

 

redakcja@walbrzych24.com

Komentarze

Olo (27 lipca 2022 14:42)
Karma wróciła?Za te wszystkie zepsute auta palancie

Dodaj komentarz

pozar  |   wybuchy  |   noworudzka  |   news  |  

Która szkoła jazdy ma największą zdawalność?

Klub Sportowy Górnik Wałbrzych ma 77 lat

Kamienna Góra: Jedna osoba zginęła w pożarze

Wałbrzych 24 aktualności


Wałbrzych 24 to wiodący portal informacyjny w mieście i regionie. Najważniejsze są dla nas informacje z Wałbrzycha, ale również piszemy o tym, co dzieje się w sąsiednich gminach takich jak  Świdnica, Boguszów - Gorce, Mieroszów, Szczawno Zdrój, Świebodzice, Głuszyca, czy Walim. Oprócz przekazywanych przez Wałbrzych 24 wiadomości, znajdziesz tu również wiele fotogalerii, rozmowy z zaproszonymi gośćmi, publicystykę czy informacje o wydarzeniach, imprezach i koncertach, które odbywają się w mieście czy okolicy.

Na stronie głównej Wałbrzych 24 znajdziecie aktualności czyli najnowsze informacje z miasta, jednak zachęcamy też do zaglądanie do innych kategorii - rozrywki, sportu, 112 czy do zakładki Po Sąsiedzku, gdzie znajdziecie wiadomości z okolicznych gmin.

Uprościliśmy też nawigację strony, by była bardziej intuicyjna, co ma ułatwić czytelnikom znalezienie szukanych informacji i jeszcze sprawniejsze poruszanie się po naszej stronie.

Wałbrzych najnowsze wiadomości


Często najnowsze wiadomości Wałbrzych tworzone są wspólnie z Wami - naszymi czytelnikami, za co serdecznie dziękujemy. Zachęcamy do przesyłania do nas informacji i zdjęć na adres: redakcja@walbrzych24.com.

Dzięki takiej współpracy jesteśmy w stanie szybko reagować i przekazywać Wam najnowsze informacje, pisać o realnych problemach miasta i mieszkańców. Zachęcamy też do śledzenia naszych social mediów - Facebook Wałbrzych 24, Facebook Telewizja Wałbrzych i kont na Instagramie.

Zachęcamy też do komentowania bieżących informacji z Wałbrzycha i okolic. Pod artykułami macie możliwość wyrażenia własnej opinii w komentarzach do czego gorąco zachęcamy.

Rozwiń
Do góry
Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.
Zaakceptuj Zamknij