Menu

Dzieci z Borysławia odwiedziły Wałbrzych

Dzieci z miasta partnerskiego Borysław spędzają wakacje w Wałbrzychu. Pierwsza grupa zwiedziła okolicę.

Dzieci z Borysławia odwiedziły Wałbrzych

- Sytuacja w Ukrainie wymaga od nas ciągłego wsparcia. Po ostatniej wizycie w naszym mieście Mera Borysławia, zdecydowaliśmy się zaprosić do Wałbrzycha na wakacje dzieci z naszego partnerskiego miasta. Od pomysłu przeszliśmy do błyskawicznej realizacji i dzisiaj pierwsza grupa młodzieży z Borysławia poznaje uroki naszej okolicy.  - informuje prezydent Wałbrzycha, Roman Szełemej.

 

 

redakcja@walbrzych24.com

Komentarze

Groził, że zabije prezydenta - jest już w areszcie (26 lipca 2022 13:18)
pisory to do was Groził, że zabije prezydenta - jest już w areszcie
Lolek (26 lipca 2022 8:52)
Trzeba wspierać braci w wierze.

Dodaj komentarz

boryslaw  |   ukraina  |   miasto  |   walbrzych  |   dzieci  |  

Dzieciaki nagradzały 'Wzorowych Kierowców'

Dni Podzamcza - Festiwal Zabawy z okazji Dnia Dziecka (FOTO+VIDEO)

Wałbrzyski piknik w rocznicę wyborów czerwcowych

Wałbrzych 24 aktualności


Wałbrzych 24 to wiodący portal informacyjny w mieście i regionie. Najważniejsze są dla nas informacje z Wałbrzycha, ale również piszemy o tym, co dzieje się w sąsiednich gminach takich jak  Świdnica, Boguszów - Gorce, Mieroszów, Szczawno Zdrój, Świebodzice, Głuszyca, czy Walim. Oprócz przekazywanych przez Wałbrzych 24 wiadomości, znajdziesz tu również wiele fotogalerii, rozmowy z zaproszonymi gośćmi, publicystykę czy informacje o wydarzeniach, imprezach i koncertach, które odbywają się w mieście czy okolicy.

Na stronie głównej Wałbrzych 24 znajdziecie aktualności czyli najnowsze informacje z miasta, jednak zachęcamy też do zaglądanie do innych kategorii - rozrywki, sportu, 112 czy do zakładki Po Sąsiedzku, gdzie znajdziecie wiadomości z okolicznych gmin.

Uprościliśmy też nawigację strony, by była bardziej intuicyjna, co ma ułatwić czytelnikom znalezienie szukanych informacji i jeszcze sprawniejsze poruszanie się po naszej stronie.

Wałbrzych najnowsze wiadomości


Często najnowsze wiadomości Wałbrzych tworzone są wspólnie z Wami - naszymi czytelnikami, za co serdecznie dziękujemy. Zachęcamy do przesyłania do nas informacji i zdjęć na adres: redakcja@walbrzych24.com.

Dzięki takiej współpracy jesteśmy w stanie szybko reagować i przekazywać Wam najnowsze informacje, pisać o realnych problemach miasta i mieszkańców. Zachęcamy też do śledzenia naszych social mediów - Facebook Wałbrzych 24, Facebook Telewizja Wałbrzych i kont na Instagramie.

Zachęcamy też do komentowania bieżących informacji z Wałbrzycha i okolic. Pod artykułami macie możliwość wyrażenia własnej opinii w komentarzach do czego gorąco zachęcamy.

Rozwiń
Do góry
Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.
Zaakceptuj Zamknij