Menu

Sudeckie Forum Inicjatyw za nami

W Głuszycy odbyło się  Sudeckie Forum Inicjatyw. Podczas tego wydarzenia odbyło się wiele paneli dyskusyjnych poświęconych różnym ważnym tematom oraz koncertów.
 

Sudeckie Forum Inicjatyw za nami

Podobnie jak w minionym roku, forum kierowane było do wielu grup społecznych. Motywem przewodnim tego wydarzenia są hasła Wiara - Kultura - Ekonomia.

 

 

Sudeckie Forum Inicjatyw to także świetna zabawa. Na tegorocznych koncertach bawiło się mnóstwo osób. Każdy dzień kończyły występy znanych artystów. W tym roku na koncertach wystąpili: zespół Feel, Łzy, Pogwizdani, Orkiestra pod dyrekcją Mieczysława Smydy i Macieja Niecia, świętujący swój benefis Marcin Wyrostek z zespołem Corazon i Magdaleną Steczkowską, Rafał Brzozowski a w finale wystąpiła Beata Kozidrak i Polska Orkiestra Muzyki Filmowej pod dyrekcją Maestro Przemysława Piotra Pasternka.

redakcja@walbrzych24.com

Zdjęcie 1
Zdjęcie 2
Zdjęcie 3
Zdjęcie 4
Zdjęcie 5
Zdjęcie 6
Zdjęcie 7
Zdjęcie 8
Zdjęcie 9
Zdjęcie 10

Komentarze

Niesamowite (27 lipca 2022 8:37)
Dziwne, udało się, podobało się, a przecież lemingi na wszystkich portalach taki miały problem z tym forum. No ale oni z wszystkim czego nie dotknął cesarz maja problem.

Dodaj komentarz

sudeckie forum  |   inicjatyw  |   prelegenci  |   muzyka  |   koncert  |   wtv  |   w24  |  

Rock'o Soko Festiwal - wiemy kto zagra

Czarne Diamenty nocą (FOTO)

Imprezowa sobota na Black Diamonds Festival

Wałbrzych 24 aktualności


Wałbrzych 24 to wiodący portal informacyjny w mieście i regionie. Najważniejsze są dla nas informacje z Wałbrzycha, ale również piszemy o tym, co dzieje się w sąsiednich gminach takich jak  Świdnica, Boguszów - Gorce, Mieroszów, Szczawno Zdrój, Świebodzice, Głuszyca, czy Walim. Oprócz przekazywanych przez Wałbrzych 24 wiadomości, znajdziesz tu również wiele fotogalerii, rozmowy z zaproszonymi gośćmi, publicystykę czy informacje o wydarzeniach, imprezach i koncertach, które odbywają się w mieście czy okolicy.

Na stronie głównej Wałbrzych 24 znajdziecie aktualności czyli najnowsze informacje z miasta, jednak zachęcamy też do zaglądanie do innych kategorii - rozrywki, sportu, 112 czy do zakładki Po Sąsiedzku, gdzie znajdziecie wiadomości z okolicznych gmin.

Uprościliśmy też nawigację strony, by była bardziej intuicyjna, co ma ułatwić czytelnikom znalezienie szukanych informacji i jeszcze sprawniejsze poruszanie się po naszej stronie.

Wałbrzych najnowsze wiadomości


Często najnowsze wiadomości Wałbrzych tworzone są wspólnie z Wami - naszymi czytelnikami, za co serdecznie dziękujemy. Zachęcamy do przesyłania do nas informacji i zdjęć na adres: redakcja@walbrzych24.com.

Dzięki takiej współpracy jesteśmy w stanie szybko reagować i przekazywać Wam najnowsze informacje, pisać o realnych problemach miasta i mieszkańców. Zachęcamy też do śledzenia naszych social mediów - Facebook Wałbrzych 24, Facebook Telewizja Wałbrzych i kont na Instagramie.

Zachęcamy też do komentowania bieżących informacji z Wałbrzycha i okolic. Pod artykułami macie możliwość wyrażenia własnej opinii w komentarzach do czego gorąco zachęcamy.

Rozwiń
Do góry
Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.
Zaakceptuj Zamknij