Menu

Będzie basen odkryty, ale dopiero jak wyremontują stadion

Basen odkryty w Wałbrzychu to temat elektryzujący wszystkich mieszkańców. Takiego obiektu od lat nie ma w mieście i nie zanosi się na to, by powstał w najbliższej przyszłości. Ma powstać, ale dopiero po rewitalizacji stadionu na Nowym Mieście.

Będzie basen odkryty, ale dopiero jak wyremontują stadion

Jako najlepiej ocenioną lokalizację  przyszłego basenu wybrano Biały Kamień, a konkretnie miejsce Stadionu Zagłębia

Typowano trzy miejsca dla nowego basenu. Brano pod uwagę Nowe Miasto, Rusinową i Biały Kamień, który został oceniony najlepiej. Pod uwagę brano m.in. liczbę potencjalnych miejsc parkingowych i ilość mieszkańców, którzy mogą bezproblemowo dojść do obiektu.

- Jeszcze raz powtarzam – odkryty basen w Wałbrzychu powstanie. Ciąg tych zdarzeń jest bardzo precyzyjnie opisany. Basen powstanie w najbliższym sąsiedztwie Aqua Zdroju. Z wielu powodów, również ze względu na dostępność czystej wody do tego kompleksu.  - mówi prezydent Wałbrzycha, Roman Szełemej.

 

 

Miasto otrzymało pieniądze na rewitalizację obiektu na Nowym Mieście. Wedle wstepnych ustaleń - stadion przy ul. Ratuszowej ma zostać zburzony.

- By on tam powstał, musimy przenieść stadion na Nowe Miasto. Rozpoczęliśmy już częściowo rewitalizację. Za chwilę ogłaszamy przetarg. Otrzymaliśmy prawie 39,5 mln złotych dofinansowania z rządowego Funduszu Inwestycji Lokalnych. Wydaję się, że po odbudowaniu trybun, po rewitalizacji stadionu, przeniesiemy tam boisko, na którym gra Górnik Wałbrzych i będziemy przystępować do budowy basenu odkrytego. Mamy już praktycznie projekt i tylko jest kwestia pieniędzy, ale myślę, że basen odkryty jest w Wałbrzychu potrzebny i on powstanie. - mówi prezydent Wałbrzycha, Roman Szełemej.

redakcja@walbrzych24.com

Komentarze

PIS kradnie i kłamie (28 lipca 2022 11:34)
Cytuję użytkownika: CZYSCICIELE KAMIENIC LEVEL EKSPERT
Cytuję użytkownika: PIS kradnie i kłamie
Cytuję użytkownika: RUCH NARODOWY - A PO-JEBY JAK ZWYKLE ZDZIWIONE
TRWA ROZMINOWYWANIE AFER ZYDA PRZED WYBORAMI. WYJEBALI WSZYSTKIE MINY. MIESZKANIA DO REMONTOW NIE BEDA WASZE, NIE BEDZIECIE MIELI PKSU, NIE BEDZIECIE MIELI BASENU, NIE BEDZIE KOSZENIA TRAW. WSZYSTKO W JEDEN DZIEN. CIEKAWE CZY AZORY ZAMKNIETE W SKRZYNI DZISAJ. BY BARDZIEJ LUDZI JUZ NIE DRAZNIC. POJAWIA SIE DZIS, CZY ZACZNA OD JUTRA UJADAC NA OSZUKANYCH MIESZKANCOW??? O TYM ZE MIESZKANIA DO REMONTOW NIE BEDA WASZE I ZE REMONTUJECIE NA SWOJ KOSZT CHATY BANKSTEROM PISALEM WIELE RAZY. ZA KAZDYM RAZEM AZORY ZYDA MNIE OBSZCZEKIWALY ZE KLAMIE. I KTO k***a KLAMIE? JA? CZY ZYD JEGO PARTIA I JEGO AZORY? ILE WYDALISCIE NA REMONTY? REMONT KUCHNI KOSZTOWAL MNIE OSTATNIO 15 TYS. A WASZE CHATY OD PODSATW ILE KOSZTOWALY?? I CO?? BANKSTER CZY RADNY PO PRZEJMIE WASZA CHATE? ROZDZIELA MIEDZY SOBA HEHEHE. SPOKOJNIE. WIEDZIELI KTORE CHATY SA NIE DO WYKUPU, ALE LUDZIOM O TYM NIE MOWILI. WCISKALI IM. MASZ REMONTUJE, BEDZIE TWOJE HEHEHEHE. MALO TEGO, ROMEK LATAL W MEDIACH I MOWIL, JAK ON TO CHATY REMONTUJE I DAJE MIESZKANCOM HEHEHEHE. JA p*****lE. ALE WYRUCHALI MIESZKANCOW NA DZIESIATKI TYSIECY HEHEHE. LEMINGU. SWIECZKE W DLON I BRONIC ZYDA I KASTY,. ZAWSZE MOZECIE ISC DO SADU OSKARZYC SZELEMEJA I PARTIE PO ZE WS WYDYMALI. SEDZINA Z PLAKATOW ZA DARMO Z PRZYSTANKOW OD SZELEMEJA, WYDA WAM SPAWIEDLIWY WYROK. WYGRACIE W SADZIE Z POLITYKIEM PO. ISUTSITIA I GACIAREK, SEDZIA ZUREK, STULEJA WAM GWARANTUJA UCZCIWY PROCES. SWIECZUSZKA W DLON I NA MROZ. HEHEHE.
Tak działa pisowskie państwo: Radny #PiS wyprowadza miliony a poseł PiS kradnie dary dla ubogich, żeby sfinansować kampanię wyborczą minister edukacji z PiS. Prokuratura ukręca sprawie łeb. https://twitter.com/nowoczesna/status/1045598307542847488?lang=en
NO MOWILEM. TERAZ ZACZNIE SIE OBSZCZEKIWANIE, I ZAMIATANIE AFERY SZELEMEJA POD DYWAN. MAM PYTANIE. OD KIEDY SZELEMEJI JEGO AZORY WIEDZA KTORE MIESZKANIA SA POZASTAWIANE W BANKACH? CZY DAJAC MIESZKANIA LUDIOM DO REMONTU, WIEDZIELI ZE TA CHATA JEST ZASTAWIONA W BANKU? I CO? LUDZIOM O TYM NI EPOWIEDZILI? POZWOLI BY WYDAL DZIESIATKI TYSIECY NA REMONT CZEGOS CO NIGDY JEGO NIE BEDZIE TAK? A MOZE BYLO TAK, ZE DAWALISCIE CHATY NIE ZASTAWIONE DO REMONTOW, TYLKO W TRAKCIE JAK LUDZIE REMONTOWALI, TO W TYM ZASIE TE MIESZKANIA ZASTAWILSCIE W BANKACH? WIEM, REDAKTOR OD SLISKIEGO MICHNIKA, CO MA PRACE OD PARTII W SPOLCE MIESJKIEJ ZA 9 TYS. TRUDNYCH PYTAN NIE ZADA. WYSTARCZY ZE USLYUSZAL OD ROMANA Jeśli mieszkanie objęte jest systemem obligacji komunalnych, czyli systemem pozyskiwania środków na budowę nowych mieszkań i remonty, to nie możemy tego zrobić. TO JUZ SPRAWY NIE MA. OSZUKANI MIESZKANCY NA DZIESIATKI TYSIEY SIE NIE LICZA. A JAK ZADAJESZ PYTANIA, TO CIE ZAGRYZA ZARAZ AZORY ZDA NA FORUM., NBO JAK SMIESZ PANOWI ROMANOWI ZADAWAC PYTANIA. OBSZCZEKAMY CIE, A JAK MASZ STYPENDIUM OD MIASTA, TO CI ODBIERZEMY. TAK SIE TRESUJE LEMINGI. NAJSMIESZNIEJSZE JEST TO, ZE TRESOWANI PRZEZ NIEMCOW SLUGUSY NIEMIECKIE, TRESUJA JESZCZE GLUPSZYCH OD SIEBIE LEMINGOW. KORUPCJA POLITYCZNA.
100 afer PiS! Każda wymaga wyjaśnienia! Każdy miesiąc przynosi informacje o nowych aferach, w które zamieszani są politycy PiS. Służby i wymiar sprawiedliwości kierowane przez polityków obozu władzy nie robią nic żeby te afery wyjaśnić! Polska stała się miejscem gry o interesy PiS http://100aferpis.pl/
PIS kradnie i kłamie (28 lipca 2022 11:28)
Cytuję użytkownika: CZYSCICIELE KAMIENIC LEVEL EKSPERT
Cytuję użytkownika: TO JUZ WIEMY, GDZIE PROWOKATORSKIE SUKI BOLI.
Cytuję użytkownika: PREZYDENT TO DEBIL - OKLAMUJE MIESZKANCOW
I ZNOW ZYD KLAMIE. PO PIERWSZE BASEN PLANUJECIE NIE W MIEJSCU STADIONU NA RATUSZOWEJ TYLKO OBOK. PO TO CHYBA TERENY ZOSTALY WYKUPIONE CZY TAK? BASEN MA BYC SKROMNY NA 3 TYS LUDZI. PO DRUGIE. SKORO ZATEM STADION NA RATUSZOWEJ NIE BEDZIE WYBURZANY POD BASEN ODKRYTY. TO PO Ch*j SCIEMA ZE NAJPIERW REMONT NA NOWYM MIESCIE MUSI BYC ZROBIONY. STADION NA NOWYM MIESCIE TO INNY BUDZET, INNA KASA. DLACZEGO MIESZACIE TE DWIE SPRAWY KLAMCY. TO ZE PIS DAL WAM k***a KASE NA REMONT STADIONU NA NOWYM MIESCIE, NA KTORY ZBIERACIE UWAGA PONAD 13 LAT, I TO JEST k***a WINA PISU, BO ZWIAZAL WAM RECE I BASENU ZROBIC NIE MOZECIE. BO PIS DAL WAM KASE NA STADION, TO DEBILE NIE MOGA ZROBIC BASENU ODKRYTEGO HEHEH. A WIEC. STADION NA NOWCE BEDA ROBIC KILKA LAT Z 5, WIDAC JAK IM OBWODNICA SPRAWNIE IDZIE, WIEMY JAK SZLA BUDOWA AQUA ZDROJU. WIEC DEBIL POWIEDZIAL WPROST. LEMINGI BASEN BEDZIECIE MIELI ZA KILKA LAT. I TO WINA PISU BO DAL KASE NA REMONT STADIONU NA NOWYM MIESCIE, WIEC MY KOLO AQUA BASENU ROBIC NIE MOZEMY. HEHEHE. ALE k***a BREDNIE DLA DEBILI HEHEHE. NA SERIO W PARTII PO-JEBOW MAJA POLAKOW ZA IDIOTOW. PATRZAC PO 20% WYBORCOW PO, TO MAJA RACJE. Jarosław Kaczyński: Z naszego punktu widzenia Tusk nie jest najgorszym szefem, szczególnie biorąc pod uwagę jego opowieści chociażby o tym, że zakażemy rozwodów. Widocznie zakłada, że jego elektorat jest na takim samym poziomie rozgarnięcia, co on sam.
TANIE TIROWKI DO ROZGRYZIENIA. TU ZABOLALO. SKAD TA WIEDZA? JAKIS KRET W OTOCZENIU? POZARLI SIE, ZE JEDEN MA DRUGIEGO NADAJE? JA CIE SUNE. I TO PRZED WYBORAMI. KTO GDZIE JAK? PS. W Warszawie, pod przewodnictwem premierów Mateusza Morawieckiego i Pedro Sancheza, odbyły się w środę polsko-hiszpańskie konsultacje międzyrządowe. Po zakończeniu obrad podpisano memorandum o porozumieniu w dziedzinie obronności pomiędzy resortami obrony Polski i Hiszpanii, a także wspólną deklarację minister transportu, mobilności i agendy miejskiej Królestwa Hiszpanii oraz pełnomocnika rządu RP ds. CPK. Hiszpański premier w swoim przemówieniu podczas konferencji prasowej wyraził nadzieję na udział hiszpańskich firm w budowie Centralnego Portu Komunikacyjnego. TYLKO PO-JEBANE NIEMIECKIE TIROWKI, NIE CHCA CPK, BO MAJA LOTNISKO W BERLINIE.
NO I WYSZLO TO CO KILKA RAZY JUZ OPISYWALEM. WASZE CHATY KTORE DOSTALISCIE DO REMONTOW, REMONTUJECIE BANKSTEROM NA SWOJ KOSZT. ROMEK I PARTIA ZDRADZIECKICH MORD, PRZECIEZ OD POCZATKU WIE, KTORE CHATY SA ZASTAWIONE POD KREDYTY W BANKU. JAK KREDYTOW MAISTO NIE SPRZEDA TO BANKI PRZEJMA CHATY LEMINGOW, TE WYREMONTOWANE. PISALEM O TYM KILAK RAZY. PSY ZYDA AZORKI MNIE OBSZCZEKIWALY. DZIS ROMEK MOWI. ZE TO PRAWDA. WYJEBALI LUDZI NA REMNONTY MIESZKAC OSZUKUJAC ICH ZE BEDA ICHL CIU POWKLADALI DZIESIATKI SWOICH TYSIECY, NA CHATY, KTORE NIGDY LEMINGOW NIE BEDA HEHEHEHE. DZIS ROMEN MOWI SPROSOSTWANIE. NIE WSZYSTKIE MIESZKANIA BEDA WASZE HEHEHE. KURA MAC. OD POACZTKU O TYM WIEDZIELI, TYLKO MILCZELI. CZY JAK KTOS BRAL CHATE DO REMONTU, TO KTOS MU MOWIL, TA CHATA JEST ZASATAWIONA, NIGDY NI EBEDZIE TWOJA? NIE!!! A O TYM WIEDZIELI DOBRZE. A MIMO TO TAKIE CHATY WCISKALI LUDZIOM, BY MARNOWALI SWOJE OSZCZENDOSCI NA REMONTY MIESZKAN BANKSTEROW. JA p*****lE. ZNOW ZYD I JEGO PARTIA NIEMIECKA PO WYRUCHALI MIESZKANCOW WALBRZYCHA. BUEHEHEHEHEHE. OSTRZEGALEM KILKA RAZY. TO MNIE TU OBSZCZEKIWALY AZORY SZELEMEJ Z RATUSZA. I KOTO OSZUKJE MIESZKANCOW? JA ? CZY ZYD I JEGO AZORY?
Poseł PIS Ireneusz Zyska, wiceminister klimatu i środowiska otworzył 30 sierpnia biuro w Świdnicy. Podczas sesji Rady Miasta Świdnicy nazwał "pożytecznymi idiotami" i "sprzymierzeńcami Putina" osoby, które nie chcą "uznać prawdy o przyczynach katastrofy smoleńskiej". Po oburzeniu, jakie wywołały te słowa, Zyska wydał oświadczenie. Twierdzi w nim, że na świadomość mieszkańców Świdnicy "demoralizujący wpływ" wywierały stacjonujące w mieście radzieckie wojska. https://wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/7,114883,28370072,wiceminister-z-pis-o-pozytecznych-idiotach.html
CZYSCICIELE KAMIENIC LEVEL EKSPERT (28 lipca 2022 11:23)
Cytuję użytkownika: PIS kradnie i kłamie
Cytuję użytkownika: RUCH NARODOWY - A PO-JEBY JAK ZWYKLE ZDZIWIONE
TRWA ROZMINOWYWANIE AFER ZYDA PRZED WYBORAMI. WYJEBALI WSZYSTKIE MINY. MIESZKANIA DO REMONTOW NIE BEDA WASZE, NIE BEDZIECIE MIELI PKSU, NIE BEDZIECIE MIELI BASENU, NIE BEDZIE KOSZENIA TRAW. WSZYSTKO W JEDEN DZIEN. CIEKAWE CZY AZORY ZAMKNIETE W SKRZYNI DZISAJ. BY BARDZIEJ LUDZI JUZ NIE DRAZNIC. POJAWIA SIE DZIS, CZY ZACZNA OD JUTRA UJADAC NA OSZUKANYCH MIESZKANCOW??? O TYM ZE MIESZKANIA DO REMONTOW NIE BEDA WASZE I ZE REMONTUJECIE NA SWOJ KOSZT CHATY BANKSTEROM PISALEM WIELE RAZY. ZA KAZDYM RAZEM AZORY ZYDA MNIE OBSZCZEKIWALY ZE KLAMIE. I KTO k***a KLAMIE? JA? CZY ZYD JEGO PARTIA I JEGO AZORY? ILE WYDALISCIE NA REMONTY? REMONT KUCHNI KOSZTOWAL MNIE OSTATNIO 15 TYS. A WASZE CHATY OD PODSATW ILE KOSZTOWALY?? I CO?? BANKSTER CZY RADNY PO PRZEJMIE WASZA CHATE? ROZDZIELA MIEDZY SOBA HEHEHE. SPOKOJNIE. WIEDZIELI KTORE CHATY SA NIE DO WYKUPU, ALE LUDZIOM O TYM NIE MOWILI. WCISKALI IM. MASZ REMONTUJE, BEDZIE TWOJE HEHEHEHE. MALO TEGO, ROMEK LATAL W MEDIACH I MOWIL, JAK ON TO CHATY REMONTUJE I DAJE MIESZKANCOM HEHEHEHE. JA p*****lE. ALE WYRUCHALI MIESZKANCOW NA DZIESIATKI TYSIECY HEHEHE. LEMINGU. SWIECZKE W DLON I BRONIC ZYDA I KASTY,. ZAWSZE MOZECIE ISC DO SADU OSKARZYC SZELEMEJA I PARTIE PO ZE WS WYDYMALI. SEDZINA Z PLAKATOW ZA DARMO Z PRZYSTANKOW OD SZELEMEJA, WYDA WAM SPAWIEDLIWY WYROK. WYGRACIE W SADZIE Z POLITYKIEM PO. ISUTSITIA I GACIAREK, SEDZIA ZUREK, STULEJA WAM GWARANTUJA UCZCIWY PROCES. SWIECZUSZKA W DLON I NA MROZ. HEHEHE.
Tak działa pisowskie państwo: Radny #PiS wyprowadza miliony a poseł PiS kradnie dary dla ubogich, żeby sfinansować kampanię wyborczą minister edukacji z PiS. Prokuratura ukręca sprawie łeb. https://twitter.com/nowoczesna/status/1045598307542847488?lang=en
NO MOWILEM. TERAZ ZACZNIE SIE OBSZCZEKIWANIE, I ZAMIATANIE AFERY SZELEMEJA POD DYWAN. MAM PYTANIE. OD KIEDY SZELEMEJI JEGO AZORY WIEDZA KTORE MIESZKANIA SA POZASTAWIANE W BANKACH? CZY DAJAC MIESZKANIA LUDIOM DO REMONTU, WIEDZIELI ZE TA CHATA JEST ZASTAWIONA W BANKU? I CO? LUDZIOM O TYM NI EPOWIEDZILI? POZWOLI BY WYDAL DZIESIATKI TYSIECY NA REMONT CZEGOS CO NIGDY JEGO NIE BEDZIE TAK? A MOZE BYLO TAK, ZE DAWALISCIE CHATY NIE ZASTAWIONE DO REMONTOW, TYLKO W TRAKCIE JAK LUDZIE REMONTOWALI, TO W TYM ZASIE TE MIESZKANIA ZASTAWILSCIE W BANKACH? WIEM, REDAKTOR OD SLISKIEGO MICHNIKA, CO MA PRACE OD PARTII W SPOLCE MIESJKIEJ ZA 9 TYS. TRUDNYCH PYTAN NIE ZADA. WYSTARCZY ZE USLYUSZAL OD ROMANA Jeśli mieszkanie objęte jest systemem obligacji komunalnych, czyli systemem pozyskiwania środków na budowę nowych mieszkań i remonty, to nie możemy tego zrobić. TO JUZ SPRAWY NIE MA. OSZUKANI MIESZKANCY NA DZIESIATKI TYSIEY SIE NIE LICZA. A JAK ZADAJESZ PYTANIA, TO CIE ZAGRYZA ZARAZ AZORY ZDA NA FORUM., NBO JAK SMIESZ PANOWI ROMANOWI ZADAWAC PYTANIA. OBSZCZEKAMY CIE, A JAK MASZ STYPENDIUM OD MIASTA, TO CI ODBIERZEMY. TAK SIE TRESUJE LEMINGI. NAJSMIESZNIEJSZE JEST TO, ZE TRESOWANI PRZEZ NIEMCOW SLUGUSY NIEMIECKIE, TRESUJA JESZCZE GLUPSZYCH OD SIEBIE LEMINGOW. KORUPCJA POLITYCZNA.
PIS kradnie i kłamie (28 lipca 2022 11:14)
Cytuję użytkownika: RUCH NARODOWY - A PO-JEBY JAK ZWYKLE ZDZIWIONE
TRWA ROZMINOWYWANIE AFER ZYDA PRZED WYBORAMI. WYJEBALI WSZYSTKIE MINY. MIESZKANIA DO REMONTOW NIE BEDA WASZE, NIE BEDZIECIE MIELI PKSU, NIE BEDZIECIE MIELI BASENU, NIE BEDZIE KOSZENIA TRAW. WSZYSTKO W JEDEN DZIEN. CIEKAWE CZY AZORY ZAMKNIETE W SKRZYNI DZISAJ. BY BARDZIEJ LUDZI JUZ NIE DRAZNIC. POJAWIA SIE DZIS, CZY ZACZNA OD JUTRA UJADAC NA OSZUKANYCH MIESZKANCOW??? O TYM ZE MIESZKANIA DO REMONTOW NIE BEDA WASZE I ZE REMONTUJECIE NA SWOJ KOSZT CHATY BANKSTEROM PISALEM WIELE RAZY. ZA KAZDYM RAZEM AZORY ZYDA MNIE OBSZCZEKIWALY ZE KLAMIE. I KTO k***a KLAMIE? JA? CZY ZYD JEGO PARTIA I JEGO AZORY? ILE WYDALISCIE NA REMONTY? REMONT KUCHNI KOSZTOWAL MNIE OSTATNIO 15 TYS. A WASZE CHATY OD PODSATW ILE KOSZTOWALY?? I CO?? BANKSTER CZY RADNY PO PRZEJMIE WASZA CHATE? ROZDZIELA MIEDZY SOBA HEHEHE. SPOKOJNIE. WIEDZIELI KTORE CHATY SA NIE DO WYKUPU, ALE LUDZIOM O TYM NIE MOWILI. WCISKALI IM. MASZ REMONTUJE, BEDZIE TWOJE HEHEHEHE. MALO TEGO, ROMEK LATAL W MEDIACH I MOWIL, JAK ON TO CHATY REMONTUJE I DAJE MIESZKANCOM HEHEHEHE. JA p*****lE. ALE WYRUCHALI MIESZKANCOW NA DZIESIATKI TYSIECY HEHEHE. LEMINGU. SWIECZKE W DLON I BRONIC ZYDA I KASTY,. ZAWSZE MOZECIE ISC DO SADU OSKARZYC SZELEMEJA I PARTIE PO ZE WS WYDYMALI. SEDZINA Z PLAKATOW ZA DARMO Z PRZYSTANKOW OD SZELEMEJA, WYDA WAM SPAWIEDLIWY WYROK. WYGRACIE W SADZIE Z POLITYKIEM PO. ISUTSITIA I GACIAREK, SEDZIA ZUREK, STULEJA WAM GWARANTUJA UCZCIWY PROCES. SWIECZUSZKA W DLON I NA MROZ. HEHEHE.
Tak działa pisowskie państwo: Radny #PiS wyprowadza miliony a poseł PiS kradnie dary dla ubogich, żeby sfinansować kampanię wyborczą minister edukacji z PiS. Prokuratura ukręca sprawie łeb. https://twitter.com/nowoczesna/status/1045598307542847488?lang=en
RUCH NARODOWY - A PO-JEBY JAK ZWYKLE ZDZIWIONE (28 lipca 2022 10:51)
TRWA ROZMINOWYWANIE AFER ZYDA PRZED WYBORAMI. WYJEBALI WSZYSTKIE MINY. MIESZKANIA DO REMONTOW NIE BEDA WASZE, NIE BEDZIECIE MIELI PKSU, NIE BEDZIECIE MIELI BASENU, NIE BEDZIE KOSZENIA TRAW. WSZYSTKO W JEDEN DZIEN. CIEKAWE CZY AZORY ZAMKNIETE W SKRZYNI DZISAJ. BY BARDZIEJ LUDZI JUZ NIE DRAZNIC. POJAWIA SIE DZIS, CZY ZACZNA OD JUTRA UJADAC NA OSZUKANYCH MIESZKANCOW??? O TYM ZE MIESZKANIA DO REMONTOW NIE BEDA WASZE I ZE REMONTUJECIE NA SWOJ KOSZT CHATY BANKSTEROM PISALEM WIELE RAZY. ZA KAZDYM RAZEM AZORY ZYDA MNIE OBSZCZEKIWALY ZE KLAMIE. I KTO k***a KLAMIE? JA? CZY ZYD JEGO PARTIA I JEGO AZORY? ILE WYDALISCIE NA REMONTY? REMONT KUCHNI KOSZTOWAL MNIE OSTATNIO 15 TYS. A WASZE CHATY OD PODSATW ILE KOSZTOWALY?? I CO?? BANKSTER CZY RADNY PO PRZEJMIE WASZA CHATE? ROZDZIELA MIEDZY SOBA HEHEHE. SPOKOJNIE. WIEDZIELI KTORE CHATY SA NIE DO WYKUPU, ALE LUDZIOM O TYM NIE MOWILI. WCISKALI IM. MASZ REMONTUJE, BEDZIE TWOJE HEHEHEHE. MALO TEGO, ROMEK LATAL W MEDIACH I MOWIL, JAK ON TO CHATY REMONTUJE I DAJE MIESZKANCOM HEHEHEHE. JA p*****lE. ALE WYRUCHALI MIESZKANCOW NA DZIESIATKI TYSIECY HEHEHE. LEMINGU. SWIECZKE W DLON I BRONIC ZYDA I KASTY,. ZAWSZE MOZECIE ISC DO SADU OSKARZYC SZELEMEJA I PARTIE PO ZE WS WYDYMALI. SEDZINA Z PLAKATOW ZA DARMO Z PRZYSTANKOW OD SZELEMEJA, WYDA WAM SPAWIEDLIWY WYROK. WYGRACIE W SADZIE Z POLITYKIEM PO. ISUTSITIA I GACIAREK, SEDZIA ZUREK, STULEJA WAM GWARANTUJA UCZCIWY PROCES. SWIECZUSZKA W DLON I NA MROZ. HEHEHE.
CZYSCICIELE KAMIENIC LEVEL EKSPERT (28 lipca 2022 10:41)
Cytuję użytkownika: TO JUZ WIEMY, GDZIE PROWOKATORSKIE SUKI BOLI.
Cytuję użytkownika: PREZYDENT TO DEBIL - OKLAMUJE MIESZKANCOW
I ZNOW ZYD KLAMIE. PO PIERWSZE BASEN PLANUJECIE NIE W MIEJSCU STADIONU NA RATUSZOWEJ TYLKO OBOK. PO TO CHYBA TERENY ZOSTALY WYKUPIONE CZY TAK? BASEN MA BYC SKROMNY NA 3 TYS LUDZI. PO DRUGIE. SKORO ZATEM STADION NA RATUSZOWEJ NIE BEDZIE WYBURZANY POD BASEN ODKRYTY. TO PO Ch*j SCIEMA ZE NAJPIERW REMONT NA NOWYM MIESCIE MUSI BYC ZROBIONY. STADION NA NOWYM MIESCIE TO INNY BUDZET, INNA KASA. DLACZEGO MIESZACIE TE DWIE SPRAWY KLAMCY. TO ZE PIS DAL WAM k***a KASE NA REMONT STADIONU NA NOWYM MIESCIE, NA KTORY ZBIERACIE UWAGA PONAD 13 LAT, I TO JEST k***a WINA PISU, BO ZWIAZAL WAM RECE I BASENU ZROBIC NIE MOZECIE. BO PIS DAL WAM KASE NA STADION, TO DEBILE NIE MOGA ZROBIC BASENU ODKRYTEGO HEHEH. A WIEC. STADION NA NOWCE BEDA ROBIC KILKA LAT Z 5, WIDAC JAK IM OBWODNICA SPRAWNIE IDZIE, WIEMY JAK SZLA BUDOWA AQUA ZDROJU. WIEC DEBIL POWIEDZIAL WPROST. LEMINGI BASEN BEDZIECIE MIELI ZA KILKA LAT. I TO WINA PISU BO DAL KASE NA REMONT STADIONU NA NOWYM MIESCIE, WIEC MY KOLO AQUA BASENU ROBIC NIE MOZEMY. HEHEHE. ALE k***a BREDNIE DLA DEBILI HEHEHE. NA SERIO W PARTII PO-JEBOW MAJA POLAKOW ZA IDIOTOW. PATRZAC PO 20% WYBORCOW PO, TO MAJA RACJE. Jarosław Kaczyński: Z naszego punktu widzenia Tusk nie jest najgorszym szefem, szczególnie biorąc pod uwagę jego opowieści chociażby o tym, że zakażemy rozwodów. Widocznie zakłada, że jego elektorat jest na takim samym poziomie rozgarnięcia, co on sam.
TANIE TIROWKI DO ROZGRYZIENIA. TU ZABOLALO. SKAD TA WIEDZA? JAKIS KRET W OTOCZENIU? POZARLI SIE, ZE JEDEN MA DRUGIEGO NADAJE? JA CIE SUNE. I TO PRZED WYBORAMI. KTO GDZIE JAK? PS. W Warszawie, pod przewodnictwem premierów Mateusza Morawieckiego i Pedro Sancheza, odbyły się w środę polsko-hiszpańskie konsultacje międzyrządowe. Po zakończeniu obrad podpisano memorandum o porozumieniu w dziedzinie obronności pomiędzy resortami obrony Polski i Hiszpanii, a także wspólną deklarację minister transportu, mobilności i agendy miejskiej Królestwa Hiszpanii oraz pełnomocnika rządu RP ds. CPK. Hiszpański premier w swoim przemówieniu podczas konferencji prasowej wyraził nadzieję na udział hiszpańskich firm w budowie Centralnego Portu Komunikacyjnego. TYLKO PO-JEBANE NIEMIECKIE TIROWKI, NIE CHCA CPK, BO MAJA LOTNISKO W BERLINIE.
NO I WYSZLO TO CO KILKA RAZY JUZ OPISYWALEM. WASZE CHATY KTORE DOSTALISCIE DO REMONTOW, REMONTUJECIE BANKSTEROM NA SWOJ KOSZT. ROMEK I PARTIA ZDRADZIECKICH MORD, PRZECIEZ OD POCZATKU WIE, KTORE CHATY SA ZASTAWIONE POD KREDYTY W BANKU. JAK KREDYTOW MAISTO NIE SPRZEDA TO BANKI PRZEJMA CHATY LEMINGOW, TE WYREMONTOWANE. PISALEM O TYM KILAK RAZY. PSY ZYDA AZORKI MNIE OBSZCZEKIWALY. DZIS ROMEK MOWI. ZE TO PRAWDA. WYJEBALI LUDZI NA REMNONTY MIESZKAC OSZUKUJAC ICH ZE BEDA ICHL CIU POWKLADALI DZIESIATKI SWOICH TYSIECY, NA CHATY, KTORE NIGDY LEMINGOW NIE BEDA HEHEHEHE. DZIS ROMEN MOWI SPROSOSTWANIE. NIE WSZYSTKIE MIESZKANIA BEDA WASZE HEHEHE. KURA MAC. OD POACZTKU O TYM WIEDZIELI, TYLKO MILCZELI. CZY JAK KTOS BRAL CHATE DO REMONTU, TO KTOS MU MOWIL, TA CHATA JEST ZASATAWIONA, NIGDY NI EBEDZIE TWOJA? NIE!!! A O TYM WIEDZIELI DOBRZE. A MIMO TO TAKIE CHATY WCISKALI LUDZIOM, BY MARNOWALI SWOJE OSZCZENDOSCI NA REMONTY MIESZKAN BANKSTEROW. JA p*****lE. ZNOW ZYD I JEGO PARTIA NIEMIECKA PO WYRUCHALI MIESZKANCOW WALBRZYCHA. BUEHEHEHEHEHE. OSTRZEGALEM KILKA RAZY. TO MNIE TU OBSZCZEKIWALY AZORY SZELEMEJ Z RATUSZA. I KOTO OSZUKJE MIESZKANCOW? JA ? CZY ZYD I JEGO AZORY?
Zdzislaw (28 lipca 2022 9:18)
Cytuję użytkownika: wiktor (27 lipca 2022 0:04)
Basen powinien być zbudowany poniżej stadiony gdzie były budynek nr 78a. Stadion powinien być wyremontowany z podgrzewana płytą i oświetleniem i wtedy byłby to kompleks do trenowania innych drużyn. Stadion na Nowym Mieście powinien być przebudowany na stadion lekkoatletyczny.
Dokładnie tak! Aż dziwne że hierarchowie katoliccy nie protestują że niszczy się pomnik 1000-lecia chrztu Polski!
Zdzisław (28 lipca 2022 9:10)
Cytuję użytkownika: Biedaszyb (27 lipca 2022 12:35)
Co za głupota. Nie można tych pieniędzy zainwestować w rewitalizację stadionu na Ratuszowej, gdzie już jest cały kompleks plus dwa boiska treningowe a basen zbudować na Nowym Mieście? Zburzyć basen, żeby zbudować go w innym miejscu i jednocześnie zburzyć stadion, żeby odbudować w innym miejscu. Takie debilizmy tylko u nas.
Święte słowa! A swoją drogą że też katolicy nie protestują że planuje się zburzenie pomnika 1000-lexia chrztu Polski!
tss.... (27 lipca 2022 19:31)
Cytuję użytkownika: xsdS
a kiedy plaża na kopalni szełemej i jego fachowcy hahahahah takie mają plany
Jak tu nienaturalnie cicho.... Ruhanka, jak obiecywał, jebnął na zawał...
xsdS (27 lipca 2022 18:00)
a kiedy plaża na kopalni szełemej i jego fachowcy hahahahah takie mają plany
Więcej komentarzy

Dodaj komentarz

stadion  |   basen  |   nowe  |   miasto  |   bialy  |   kamien  |   atrakcje  |   inwestycje  |   miasto  |   mieszkancy  |  

Rozpoczął się remont Stadionu Górnika Wałbrzych

Bazar Obfitości - miejsce spotkań na Dworcu Miasto

Dodatkow 7 mln. zł na remont stadionu na Nowym Mieście

Wałbrzych 24 aktualności


Wałbrzych 24 to wiodący portal informacyjny w mieście i regionie. Najważniejsze są dla nas informacje z Wałbrzycha, ale również piszemy o tym, co dzieje się w sąsiednich gminach takich jak  Świdnica, Boguszów - Gorce, Mieroszów, Szczawno Zdrój, Świebodzice, Głuszyca, czy Walim. Oprócz przekazywanych przez Wałbrzych 24 wiadomości, znajdziesz tu również wiele fotogalerii, rozmowy z zaproszonymi gośćmi, publicystykę czy informacje o wydarzeniach, imprezach i koncertach, które odbywają się w mieście czy okolicy.

Na stronie głównej Wałbrzych 24 znajdziecie aktualności czyli najnowsze informacje z miasta, jednak zachęcamy też do zaglądanie do innych kategorii - rozrywki, sportu, 112 czy do zakładki Po Sąsiedzku, gdzie znajdziecie wiadomości z okolicznych gmin.

Uprościliśmy też nawigację strony, by była bardziej intuicyjna, co ma ułatwić czytelnikom znalezienie szukanych informacji i jeszcze sprawniejsze poruszanie się po naszej stronie.

Wałbrzych najnowsze wiadomości


Często najnowsze wiadomości Wałbrzych tworzone są wspólnie z Wami - naszymi czytelnikami, za co serdecznie dziękujemy. Zachęcamy do przesyłania do nas informacji i zdjęć na adres: redakcja@walbrzych24.com.

Dzięki takiej współpracy jesteśmy w stanie szybko reagować i przekazywać Wam najnowsze informacje, pisać o realnych problemach miasta i mieszkańców. Zachęcamy też do śledzenia naszych social mediów - Facebook Wałbrzych 24, Facebook Telewizja Wałbrzych i kont na Instagramie.

Zachęcamy też do komentowania bieżących informacji z Wałbrzycha i okolic. Pod artykułami macie możliwość wyrażenia własnej opinii w komentarzach do czego gorąco zachęcamy.

Rozwiń
Do góry
Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.
Zaakceptuj Zamknij