Menu

Przed policją ukryła się w szafie

Policja namierzyła kobietę, która unikała kary więzienia. Jej znajomy, u którego się ukrywała, twierdził, że jest w mieszkaniu sam, ale policjanci słyszeli chwilę wcześniej kobiecy głos zza drzwi. Uciekinierkę odnaleźli schowaną... w szafie.

Przed policją ukryła się w szafie
Mieszkanka powiatu kamiennogórskiego była poszukiwana, bo nie stawiła się w zakładzie karnym, gdzie miała zaplanowany pobyt za popełnione wcześniej przestępstwa. Kamiennogórscy policjanci uzyskali informację, gdzie 53-latka może się ukrywać i pojechali sprawdzić trop.
 
Funkcjonariusze, którzy pojechali na miejsce, słyszeli z mieszkania dwa głosy – damski i męski. Pukanie do drzwi nie przyniosło efektu, ponieważ osoby te udawały, że nie ma ich w domu. Policjanci pożyczyli więc drabinę od jednego z sąsiadów i przez okno przekazali mężczyźnie siedzącemu w mieszkaniu, że ma gości przed drzwiami i dopiero to sprawiło, że otworzył drzwi.
 
Mężczyzna w trakcie rozpytania kategorycznie zaprzeczał, że była z nim kobieta. Funkcjonariusze przystąpili więc do sprawdzenia pomieszczeń mieszkalnych. Otwierając szafę, zastali w niej leżącą 53-letnią kobietę, która oświadczyła, że… tam spała i nie słyszała nawoływania policjantów.
 
 
Okazało się, że faktycznie była to poszukiwana przez nich przestępczyni. Została zatrzymana, a następnie osadzona w policyjnym areszcie. Wkrótce zamiast w szafie, będzie spać na więziennej pryczy.
 
opr.plr
foto: KPP w Kamiennej Górze
redakcja@walbrzych24.com

Komentarze

Jeszcze nikt nie skomentował tego artykułu - bądź pierwszy!

Dodaj komentarz

Kamienna Góra  |   policja  |   uciekinierka  |  

1 mln złotych za wskazanie osoby, która zanieczyściła Odrę

Agresywny pasażer, który pobił kierowcę zatrzymany przez policję

Zniszczył koparką barak i rozdzielnię prądu

Wałbrzych 24 aktualności


Wałbrzych 24 to wiodący portal informacyjny w mieście i regionie. Najważniejsze są dla nas informacje z Wałbrzycha, ale również piszemy o tym, co dzieje się w sąsiednich gminach takich jak  Świdnica, Boguszów - Gorce, Mieroszów, Szczawno Zdrój, Świebodzice, Głuszyca, czy Walim. Oprócz przekazywanych przez Wałbrzych 24 wiadomości, znajdziesz tu również wiele fotogalerii, rozmowy z zaproszonymi gośćmi, publicystykę czy informacje o wydarzeniach, imprezach i koncertach, które odbywają się w mieście czy okolicy.

Na stronie głównej Wałbrzych 24 znajdziecie aktualności czyli najnowsze informacje z miasta, jednak zachęcamy też do zaglądanie do innych kategorii - rozrywki, sportu, 112 czy do zakładki Po Sąsiedzku, gdzie znajdziecie wiadomości z okolicznych gmin.

Uprościliśmy też nawigację strony, by była bardziej intuicyjna, co ma ułatwić czytelnikom znalezienie szukanych informacji i jeszcze sprawniejsze poruszanie się po naszej stronie.

Wałbrzych najnowsze wiadomości


Często najnowsze wiadomości Wałbrzych tworzone są wspólnie z Wami - naszymi czytelnikami, za co serdecznie dziękujemy. Zachęcamy do przesyłania do nas informacji i zdjęć na adres: redakcja@walbrzych24.com.

Dzięki takiej współpracy jesteśmy w stanie szybko reagować i przekazywać Wam najnowsze informacje, pisać o realnych problemach miasta i mieszkańców. Zachęcamy też do śledzenia naszych social mediów - Facebook Wałbrzych 24, Facebook Telewizja Wałbrzych i kont na Instagramie.

Zachęcamy też do komentowania bieżących informacji z Wałbrzycha i okolic. Pod artykułami macie możliwość wyrażenia własnej opinii w komentarzach do czego gorąco zachęcamy.

Rozwiń
Do góry
Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.
Zaakceptuj Zamknij