Menu

W Głuszycy i Jedlinie kręcą film

Zakończyły się zdjęcia do „Plastikowej Apokalipsy”. Film, kręcony był między innymi w Podziemnym Mieście Osówka, na "Kamykach" i w Pałacu Jedlinka, a w aktorów wcielili się... okoliczni mieszkańcy.   Film można będzie obejrzeć on-line już niebawem.

 

W Głuszycy i Jedlinie kręcą film
Film powstaje w ramach „Sowiogórskich warsztatów filmowych”. Zwieńczeniem warsztatów prowadzonych przez aktora, reżysera i scenarzystę -Roberta Delegiewicza była praca na planie filmowym. W czasie kilku dni zdjęć filmowych nagrano materiał filmowy do półgodzinnej produkcji poruszającej tematykę ochrony środowiska oraz zmian klimatycznych. Zdjęcia kręcone były na terenie gmin Głuszycy i Jedliny-Zdroju,  m.in. w Podziemnym Mieście Osówka, na "Kamykach" i w Pałacu Jedlinka. W filmie zobaczymy oprócz mieszkańców, między innymi  Chór Seniorów Renoma.

Już niebawem „Plastikową Apokalipsę”- film reżyserii Roberta Delegiewicza będzie można zobaczyć online. 

 
 
Zadanie grantowe „Sowiogórskie warsztaty filmowe” zrealizowane zostało rzez Stowarzyszenie Przyjaciół Głuszycy w partnerstwie z Centrum Kultury-Miejską Biblioteką Publiczną w Głuszycy, Podziemnym Miastem Osówka i Chórem Seniorów Renoma w ramach projektu grantowego współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej. 

opr. adm
foto: użyczone
redakcja@walbrzych24.com

Komentarze

Pawel (28 lipca 2022 14:41)
Świetna inicjatywa ludzi z pasja.Z tego co wiem to warsztaty aktorskie sa dla wszystkich chetnych ludzi wiec bez przesady z polityka.
Szach i mat (28 lipca 2022 8:03)
To wystąpił w nim wszechwiedzący arcyksiąże Jedliny ?
Pjoter (27 lipca 2022 20:52)
Aktorzy czyli śmietanka rady miejskiej ,znajomi wladzuchny,sprytnie i szybciutko jako amatorska ekipa wcielona do budżetu Centrum Kultury a Pan Delegiewicz w ramach podziękowania na etacie w tejże instytucji, ale tak to jest jak najbardziej znaną aktorką jest żona Pana Burmistrza!!! Także takie sympatyczne zależności nie tylko na nowogrodzkiej ????????????
Merrrkakaka (27 lipca 2022 16:54)
Cytuję użytkownika: Szczaw i Mirabelka
W jedlinie i Głuszycy kręcą film, a w Wałbrzychu kręcą.
W Jedlinie też... Zdjęcia są z Pałacu Jedlinka
LoLoBoLo (27 lipca 2022 14:13)
Cytuję użytkownika: tfhgfh
"AKTORUCH"?
Jak produkcja tacy aktoruchy grają
tfhgfh (27 lipca 2022 13:53)
"AKTORUCH"?
Szczaw i Mirabelka (27 lipca 2022 13:22)
W jedlinie i Głuszycy kręcą film, a w Wałbrzychu kręcą.

Dodaj komentarz

Kradli rury gazowe

Głuszycka Strefa Aktywności Gospodarczej. Sposób na przywrócenie...

Zaginęli za granicą. Policja i rodziny proszą o pomoc

Wałbrzych 24 aktualności


Wałbrzych 24 to wiodący portal informacyjny w mieście i regionie. Najważniejsze są dla nas informacje z Wałbrzycha, ale również piszemy o tym, co dzieje się w sąsiednich gminach takich jak  Świdnica, Boguszów - Gorce, Mieroszów, Szczawno Zdrój, Świebodzice, Głuszyca, czy Walim. Oprócz przekazywanych przez Wałbrzych 24 wiadomości, znajdziesz tu również wiele fotogalerii, rozmowy z zaproszonymi gośćmi, publicystykę czy informacje o wydarzeniach, imprezach i koncertach, które odbywają się w mieście czy okolicy.

Na stronie głównej Wałbrzych 24 znajdziecie aktualności czyli najnowsze informacje z miasta, jednak zachęcamy też do zaglądanie do innych kategorii - rozrywki, sportu, 112 czy do zakładki Po Sąsiedzku, gdzie znajdziecie wiadomości z okolicznych gmin.

Uprościliśmy też nawigację strony, by była bardziej intuicyjna, co ma ułatwić czytelnikom znalezienie szukanych informacji i jeszcze sprawniejsze poruszanie się po naszej stronie.

Wałbrzych najnowsze wiadomości


Często najnowsze wiadomości Wałbrzych tworzone są wspólnie z Wami - naszymi czytelnikami, za co serdecznie dziękujemy. Zachęcamy do przesyłania do nas informacji i zdjęć na adres: redakcja@walbrzych24.com.

Dzięki takiej współpracy jesteśmy w stanie szybko reagować i przekazywać Wam najnowsze informacje, pisać o realnych problemach miasta i mieszkańców. Zachęcamy też do śledzenia naszych social mediów - Facebook Wałbrzych 24, Facebook Telewizja Wałbrzych i kont na Instagramie.

Zachęcamy też do komentowania bieżących informacji z Wałbrzycha i okolic. Pod artykułami macie możliwość wyrażenia własnej opinii w komentarzach do czego gorąco zachęcamy.

Rozwiń
Do góry
Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.
Zaakceptuj Zamknij