Menu

Lato w mieście nie musi być nudne

Pierwszy miesiąc wakacji najmłodsi mieszkańcy Boguszowa-Gorc spędzili aktywnie z Ośrodkiem Sportu i Rekreacji w Boguszowie-Gorcach. 
Lato w mieście nie musi być nudne
Gry i zabawy przeplatały się ze spotkaniami z zaproszonymi gośćmi min. policjantami, pracownikami sanepidu oraz ratownikiem medycznym, który przybliżył uczestnikom swoją pracę oraz podstawy pierwszej pomocy.  Dodatkowo organizowane były wyjazdy na basen oraz wycieczki, podczas których dzieci zwiedzały takie atrakcje jak Muzeum Kolejnictwa w Jaworzynie Śląskiej, Trójgarb, Wzgórze Gedymina czy Ruiny Zamku Bolków. 
 
W sierpniu zapraszamy dzieci i młodzież na wakacje z Miejską Biblioteką Publiczną-Centrum Kultury w Boguszowie-Gorcach, gdzie będzie prowadzona akcja „Kolorowe Podwórka”. Oprócz przewidzianych imprez plenerowych najmłodsi mieszkańcy Boguszowa-Gorc będą mogli wziąć udział w wycieczkach, warsztatach plastycznych jak i podszkolić swój język w „Letniej Akademii Angielskiego”. 


 
 
 
foto: użyczone
redakcja@walbrzych24.com
Zdjęcie 1
Zdjęcie 2
Zdjęcie 3
Zdjęcie 4
Zdjęcie 5
Zdjęcie 6
Zdjęcie 7
Zdjęcie 8
Zdjęcie 9
Zdjęcie 10

Komentarze

Jeszcze nikt nie skomentował tego artykułu - bądź pierwszy!

Dodaj komentarz

Głuszyca: przyjechał sprzęt. Będą wiercić 2,5 km w głąb ziemi

Czy wakacje kredytowe będą przedłużone ?

Wypadki w regionie — trzy osoby trafiły do szpitala

Wałbrzych 24 aktualności


Wałbrzych 24 to wiodący portal informacyjny w mieście i regionie. Najważniejsze są dla nas informacje z Wałbrzycha, ale również piszemy o tym, co dzieje się w sąsiednich gminach takich jak  Świdnica, Boguszów - Gorce, Mieroszów, Szczawno Zdrój, Świebodzice, Głuszyca, czy Walim. Oprócz przekazywanych przez Wałbrzych 24 wiadomości, znajdziesz tu również wiele fotogalerii, rozmowy z zaproszonymi gośćmi, publicystykę czy informacje o wydarzeniach, imprezach i koncertach, które odbywają się w mieście czy okolicy.

Na stronie głównej Wałbrzych 24 znajdziecie aktualności czyli najnowsze informacje z miasta, jednak zachęcamy też do zaglądanie do innych kategorii - rozrywki, sportu, 112 czy do zakładki Po Sąsiedzku, gdzie znajdziecie wiadomości z okolicznych gmin.

Uprościliśmy też nawigację strony, by była bardziej intuicyjna, co ma ułatwić czytelnikom znalezienie szukanych informacji i jeszcze sprawniejsze poruszanie się po naszej stronie.

Wałbrzych najnowsze wiadomości


Często najnowsze wiadomości Wałbrzych tworzone są wspólnie z Wami - naszymi czytelnikami, za co serdecznie dziękujemy. Zachęcamy do przesyłania do nas informacji i zdjęć na adres: redakcja@walbrzych24.com.

Dzięki takiej współpracy jesteśmy w stanie szybko reagować i przekazywać Wam najnowsze informacje, pisać o realnych problemach miasta i mieszkańców. Zachęcamy też do śledzenia naszych social mediów - Facebook Wałbrzych 24, Facebook Telewizja Wałbrzych i kont na Instagramie.

Zachęcamy też do komentowania bieżących informacji z Wałbrzycha i okolic. Pod artykułami macie możliwość wyrażenia własnej opinii w komentarzach do czego gorąco zachęcamy.

Rozwiń
Do góry
Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.
Zaakceptuj Zamknij