Menu

Bezpieczne Wakacje ze Strażą Miejską w Wałbrzychu

Straż Miejska edukuje najmłodszych wałbrzyszan, jak bezpiecznie spędzać wakacje. W programie zajęć są pogadanki o groźnych zachowaniach, a także zabawa w mini miasteczku ruchu drogowego.

Bezpieczne Wakacje ze Strażą Miejską w Wałbrzychu
W czasie wakacji strażnicy miejscy na zaproszenie różnych instytucji organizują warsztaty i zajęcia o tematyce bezpieczeństwa. Tym razem gościli w siedzibie Rady Wspólnoty Samorządowej Biały Kamień-Konradów, gdzie wakacje spędza grupa kilkunastu dzieciaków. Największą atrakcją była edukacja poprzez zabawę z autochodzikiem.
 
- Jest to takie małe miasteczko ruchu drogowego, gdzie dzieci mogą poznać zasady, jak bezpiecznie poruszać się po mieście, jak prawidłowo przechodzić przez jezdnię. Dodatkowo przypomnieliśmy zasady, które powinny być wszystkim znane, jak bezpiecznie spędzać wakacje nad wodą, w lesie czy na wycieczce. Wakacje są czasem beztroskiej zabawy, ale żeby były przyjemne, muszą być przede wszystkim bezpieczne - mówi Kamila Buła z wałbrzyskiej Straży Miejskiej.
 
Gdyby ktoś chciał zorganizować podobne zajęcia dla dzieci, wystarczy skontaktować się ze Strażą Miejską w Wałbrzychu.
 
 
 
plr
foto: TV Wałbrzych
redakcja@walbrzych24.com

Komentarze

Jeszcze nikt nie skomentował tego artykułu - bądź pierwszy!

Dodaj komentarz

Zadbajmy o bezpieczeństwo w okresie Wszystkich Świętych

Jak ochronić naszych starszych rodziców przed oszustwami finansowymi?

Mundurowi po godzinach grają w bilard

Wałbrzych 24 aktualności


Wałbrzych 24 to wiodący portal informacyjny w mieście i regionie. Najważniejsze są dla nas informacje z Wałbrzycha, ale również piszemy o tym, co dzieje się w sąsiednich gminach takich jak  Świdnica, Boguszów - Gorce, Mieroszów, Szczawno Zdrój, Świebodzice, Głuszyca, czy Walim. Oprócz przekazywanych przez Wałbrzych 24 wiadomości, znajdziesz tu również wiele fotogalerii, rozmowy z zaproszonymi gośćmi, publicystykę czy informacje o wydarzeniach, imprezach i koncertach, które odbywają się w mieście czy okolicy.

Na stronie głównej Wałbrzych 24 znajdziecie aktualności czyli najnowsze informacje z miasta, jednak zachęcamy też do zaglądanie do innych kategorii - rozrywki, sportu, 112 czy do zakładki Po Sąsiedzku, gdzie znajdziecie wiadomości z okolicznych gmin.

Uprościliśmy też nawigację strony, by była bardziej intuicyjna, co ma ułatwić czytelnikom znalezienie szukanych informacji i jeszcze sprawniejsze poruszanie się po naszej stronie.

Wałbrzych najnowsze wiadomości


Często najnowsze wiadomości Wałbrzych tworzone są wspólnie z Wami - naszymi czytelnikami, za co serdecznie dziękujemy. Zachęcamy do przesyłania do nas informacji i zdjęć na adres: redakcja@walbrzych24.com.

Dzięki takiej współpracy jesteśmy w stanie szybko reagować i przekazywać Wam najnowsze informacje, pisać o realnych problemach miasta i mieszkańców. Zachęcamy też do śledzenia naszych social mediów - Facebook Wałbrzych 24, Facebook Telewizja Wałbrzych i kont na Instagramie.

Zachęcamy też do komentowania bieżących informacji z Wałbrzycha i okolic. Pod artykułami macie możliwość wyrażenia własnej opinii w komentarzach do czego gorąco zachęcamy.

Rozwiń
Do góry
Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.
Zaakceptuj Zamknij