Menu

Dostałeś mieszkanie do remontu? Niekoniecznie będzie twoje

Otrzymałeś mieszkanie do remontu od miasta, przeprowadziłeś niezbędne prace i chcesz je wykupić? Może się to okazać niemożliwe. Prezydent Wałbrzycha sprostował pogłoski mówiące o tym, że każdy tego typu lokal może zostać sprzedany prywatnej osobie.

Dostałeś mieszkanie do remontu? Niekoniecznie będzie twoje

Mieszkanie do remontu, to często jedyna szansa, by bez ogromnego wkładu finansowego stać się właścicielem swoich upragnionych czterech kątów. Okazuje się, że nigdzie nie ma powiedziane, że takie mieszkanie będzie należało do nas na własność.

- Kilka rzeczy wymaga sprostowania. Mieszkanie do remontu, to jak sama nazwa wskazuje – mieszkanie, które jest w raczej kiepskiej formie. Dajemy albo też  ogłaszamy takie mieszkanie zgodnie z przyjętymi kilka lat temu uchwałą rady miasta zasadami. Kwalifikujemy osoby, czy rodziny do otrzymania takiego mieszkania w zależności, jak duża jak duża jest rodzina, jak długo czeka i czy ma zaległości. Nigdy nie jest tam napisane, że zdecydujemy się, by te mieszkania mogłyby być wykupowane jako reguła. To jest pewnego rodzaju zachęta, ale nie automat. Jeśli ktoś chce takie mieszkanie wykupić, to zwraca się z wnioskiem do miasta, że „chciałbym wykupić mieszkanie, które wyremontowałem na swój koszt”. Miasto może wyrazić zgodę, ale wcale nie musi. Jeśli jest taka możliwość, to staramy się wyrazić zgodę. - mówi prezydent Wałbrzycha, Roman Szełemej.

Co sprawia, że wykup może się okazać niemożliwy?

- Jeśli mieszkanie objęte jest systemem obligacji komunalnych, czyli systemem pozyskiwania środków na budowę nowych mieszkań i remonty, to nie możemy tego zrobić. To są pieniądze pozyskiwane po to, by innym rodzinom zapewniać budowę mieszkań komunalnych. W Wałbrzychu jest problem mieszkaniowy, taki jakiego nie ma w prawie żadnym mieście tej wielkości w Polsce. Wynika to z tego, że mamy strasznie zniszczone budynki komunalne, które powinny być rozebrane w dzielnicach, o których Państwo świetnie wiecie. Żaden z moich kolegów prezydentów nie ma takiego zadania, jakie my wspólnie mamy, jakie ja mam. Powstają nowe mieszkania, powstają nowe budynki, ale nie da się tego zrobić w ciągu roku, dwóch, a nawet pięciu. Szansa na wykup mieszkania jest duża. Odmowa nie wynika z tego, że tak nam się po prostu wydaje. Tylko takie są po prostu potrzeby. - mówi prezydent Wałbrzycha, Roman Szełemej.

 

 

Liczba lokali do remontu (stan na lipiec) w Wałbrzychu to 26. Większość stanowią mieszkania na Podgórzu,Sobięcinie i Starym Zdroju.

Dajcie znać w komentarzach, czy otrzymaliście mieszkanie do remontu od miasta  i czy udało się wam je wykupić.

redakcja@walbrzych24.com

Komentarze

Kreatywność i progresja. (6 listopada 2022 18:30)
Metoda na wnuczka,Metoda na policjanta,Metoda na bankowca,a teraz metoda na remont mieszkania.
geszeft (6 listopada 2022 18:25)
Okazuje się że ludzie w dobrej wierze wyremontowali mieszkania myśląc że robią to dla siebie a mieszkania po wykupie będą ich a tak naprawdę wyrmontowali rudery zastawione w banku które przez remont zyskały wiele na wartości i bank na sprzedaży tych wyremontowanych mieszkań zarobi POdwójnie.
Zaniepokojony (6 listopada 2022 16:58)
Zobaczycie jak peowce z KOalicjantami zaczną r u c h a ć zwykłyh ludzi gdyby wygrali wybory.
Jak to mówią (6 listopada 2022 16:52)
Trzeba to zapamiętać i nie głosować na platforme podczas wyborów na wszystkich szczeblach.Odpłacając im w ten sposób pięknym za nadobne.
Hahaha (6 listopada 2022 16:46)
To typowa zagrywka platformiana.
hahahaha (29 lipca 2022 21:28)
Cytuję użytkownika: BUEHEHEHE - OGARY ZYDA POCZULY KREW
Cytuję użytkownika: Wałbrzyszanin
Cytuję użytkownika: kolo
Cytuję użytkownika: Wałbrzyszanin
Cytuję użytkownika: PIS kradnie i kłamie
Cytuję użytkownika: Wałbrzyszanin
Cytuję użytkownika: PIS kradnie i kłamie
Cytuję użytkownika: Wałbrzyszanin
Cytuję użytkownika: CZYSCICIELE KAMIENIC LEVEL EKSPERT
NO I WYSZLO TO CO KILKA RAZY JUZ OPISYWALEM. WASZE CHATY KTORE DOSTALISCIE DO REMONTOW, REMONTUJECIE BANKSTEROM NA SWOJ KOSZT. ROMEK I PARTIA ZDRADZIECKICH MORD, PRZECIEZ OD POCZATKU WIE, KTORE CHATY SA ZASTAWIONE POD KREDYTY W BANKU. JAK KREDYTOW MAISTO NIE SPRZEDA TO BANKI PRZEJMA CHATY LEMINGOW, TE WYREMONTOWANE. PISALEM O TYM KILAK RAZY. PSY ZYDA AZORKI MNIE OBSZCZEKIWALY. DZIS ROMEK MOWI. ZE TO PRAWDA. WYJEBALI LUDZI NA REMNONTY MIESZKAC OSZUKUJAC ICH ZE BEDA ICHL CIU POWKLADALI DZIESIATKI SWOICH TYSIECY, NA CHATY, KTORE NIGDY LEMINGOW NIE BEDA HEHEHEHE. DZIS ROMEN MOWI SPROSOSTWANIE. NIE WSZYSTKIE MIESZKANIA BEDA WASZE HEHEHE. KURA MAC. OD POACZTKU O TYM WIEDZIELI, TYLKO MILCZELI. CZY JAK KTOS BRAL CHATE DO REMONTU, TO KTOS MU MOWIL, TA CHATA JEST ZASATAWIONA, NIGDY NI EBEDZIE TWOJA? NIE!!! A O TYM WIEDZIELI DOBRZE. A MIMO TO TAKIE CHATY WCISKALI LUDZIOM, BY MARNOWALI SWOJE OSZCZENDOSCI NA REMONTY MIESZKAN BANKSTEROW. JA p*****lE. ZNOW ZYD I JEGO PARTIA NIEMIECKA PO WYRUCHALI MIESZKANCOW WALBRZYCHA. BUEHEHEHEHEHE. OSTRZEGALEM KILKA RAZY. TO MNIE TU OBSZCZEKIWALY AZORY SZELEMEJ Z RATUSZA. I KOTO OSZUKJE MIESZKANCOW? JA ? CZY ZYD I JEGO AZORY?
Czyli wiedzieli, ze mieszkanie jest nie do wykupu, a i tak wciskali ludziom do remontu obiecując, że będzie ich? Gdzie jest prokurator?
Do prokuratury wpłynęło zawiadomienie ws. firmy Vinci NeoClinic Łukasza Mejzy. Firma Łukasza Mejzy proponowała cudowną terapię za 80 tys. dolarów rodzicom nieuleczalnie chorych dzieci... Po co PiS jest Mejza. Żeby Ziobro nie mógł szantażować Kaczyńskiego rozpadem koalicji? https://oko.press/dlaczego-mejza-pozostaje-bezkarny/
Kogo to obchodzi, to portal Wałbrzyski o sprawach mieszkańców Wałbrzycha. Czy sprawa mieszkań jest badana przez prokurature?
DO REMONTU! Kilka rzeczy wymaga sprostowania. Mieszkanie do remontu, to jak sama nazwa wskazuje – mieszkanie, które jest w raczej kiepskiej formie. Dajemy albo też ogłaszamy takie mieszkanie zgodnie z przyjętymi kilka lat temu uchwałą rady miasta zasadami. Kwalifikujemy osoby, czy rodziny do otrzymania takiego mieszkania w zależności, jak duża jak duża jest rodzina, jak długo czeka i czy ma zaległości. Nigdy nie jest tam napisane, że zdecydujemy się, by te mieszkania mogłyby być wykupowane jako reguła. To jest pewnego rodzaju zachęta, ale nie automat. Jeśli ktoś chce takie mieszkanie wykupić, to zwraca się z wnioskiem do miasta, że „chciałbym wykupić mieszkanie, które wyremontowałem na swój koszt”. Miasto może wyrazić zgodę, ale wcale nie musi - mówi prezydent Wałbrzycha, Roman Szełemej.Jeśli jest taka możliwość, to staramy się wyrazić zgodę. https://www.walbrzych24.com/artykul/25024/wyremontuj-i-zamieszkaj-120-mieszkan-do-remontu Znajdź najpierw kogoś poszkodowanego, a potem krzycz
"To jest pewnego rodzaju zachęta" - to jakim prawem dają na zachęte mieszkania do wykupu, których wykupić nie można? Przecież miasto wie jakie można wykupić a jakich nie można już na starcie. Więc dlaczego zachęcają mieszkańców mieszkaniami, których się nie da wykupić? Ci silni panowie, co zapłacili dodatkowo za takie mieszkania, przyjdą po zwrot kosztów. Każdy wie o co chodzi. Na waszym miejscu bym się bał. A nie jeszcze drwił.
bijesz piane, widac, ze nie wydales tych 40tys ani nawet nie mieszkasz w takim mieszkaniu do remontu tylko w koncu masz sie o co czepiac. ale przestales wyklejac forum pisowkim belkotem - to postep! ludzie nie sa tacy glupi i widza co podpisuja.
Jesteś trollem, widać, że jesteś zaangażowany w proceder partyjny. Masz synekury, czerpiesz zyski z oszukiwania ludzi. Tylko po to tu jesteś. I jeszcze się do mnie doczepiłeś. Ja mam powodu się czepiać, bo mnie oszukali. A ty dlaczego się mnie czepiasz? Bo ci rozkazali? Ba masz z tego zyski? Jesteś złodziejem i oszustem. Jak cały ratusz jest upchany ludźmi twojego pokroju, to już wiem dlaczego jesteśmy najbardziej zadłużonym miastem 100 tyś w Polsce. Banda złodziejów! Wypierdalaj!
A CO TAKIEGO ZROBILES PARTII PO-JEBOW, ZE OGARY ZOSTALY NA CIEBIE SPUSZCZONE? NAPISALES, ZE CIUE OSZUKALI? JAK WIDZISZ, TO WYSTARCZY, BY CIE OGARY ZAATAKOWALY. NIE MASZ PRAWA ZLE MOWIC O ZYDZIE. BO OGARY CIE ZAGRYZA HEHEHE.
z jednej psiny spuszczone ogary zrobil! dobre! gadaj sobie co chcesz o romanie, mam to naprade gleboko! ale prosze, zeby nie wysysac historii z palca, bo klamstawa maja krotkie nogi. gdyby powyzsza historia miala miejsce, to by juz pol Polski o tym mowila a TVPropaganda by nie wyrabiala sie z paskami grozy - po prostu woda na pisowski mlyn. i popracuj na stylami swoich alterego, bo czasami wypadasz z roli; nawet biednego okradzionego ludzika nie umiesz porzadnie odegrac
BUEHEHEHE - OGARY ZYDA POCZULY KREW (29 lipca 2022 9:59)
Cytuję użytkownika: Wałbrzyszanin
Cytuję użytkownika: kolo
Cytuję użytkownika: Wałbrzyszanin
Cytuję użytkownika: PIS kradnie i kłamie
Cytuję użytkownika: Wałbrzyszanin
Cytuję użytkownika: PIS kradnie i kłamie
Cytuję użytkownika: Wałbrzyszanin
Cytuję użytkownika: CZYSCICIELE KAMIENIC LEVEL EKSPERT
NO I WYSZLO TO CO KILKA RAZY JUZ OPISYWALEM. WASZE CHATY KTORE DOSTALISCIE DO REMONTOW, REMONTUJECIE BANKSTEROM NA SWOJ KOSZT. ROMEK I PARTIA ZDRADZIECKICH MORD, PRZECIEZ OD POCZATKU WIE, KTORE CHATY SA ZASTAWIONE POD KREDYTY W BANKU. JAK KREDYTOW MAISTO NIE SPRZEDA TO BANKI PRZEJMA CHATY LEMINGOW, TE WYREMONTOWANE. PISALEM O TYM KILAK RAZY. PSY ZYDA AZORKI MNIE OBSZCZEKIWALY. DZIS ROMEK MOWI. ZE TO PRAWDA. WYJEBALI LUDZI NA REMNONTY MIESZKAC OSZUKUJAC ICH ZE BEDA ICHL CIU POWKLADALI DZIESIATKI SWOICH TYSIECY, NA CHATY, KTORE NIGDY LEMINGOW NIE BEDA HEHEHEHE. DZIS ROMEN MOWI SPROSOSTWANIE. NIE WSZYSTKIE MIESZKANIA BEDA WASZE HEHEHE. KURA MAC. OD POACZTKU O TYM WIEDZIELI, TYLKO MILCZELI. CZY JAK KTOS BRAL CHATE DO REMONTU, TO KTOS MU MOWIL, TA CHATA JEST ZASATAWIONA, NIGDY NI EBEDZIE TWOJA? NIE!!! A O TYM WIEDZIELI DOBRZE. A MIMO TO TAKIE CHATY WCISKALI LUDZIOM, BY MARNOWALI SWOJE OSZCZENDOSCI NA REMONTY MIESZKAN BANKSTEROW. JA p*****lE. ZNOW ZYD I JEGO PARTIA NIEMIECKA PO WYRUCHALI MIESZKANCOW WALBRZYCHA. BUEHEHEHEHEHE. OSTRZEGALEM KILKA RAZY. TO MNIE TU OBSZCZEKIWALY AZORY SZELEMEJ Z RATUSZA. I KOTO OSZUKJE MIESZKANCOW? JA ? CZY ZYD I JEGO AZORY?
Czyli wiedzieli, ze mieszkanie jest nie do wykupu, a i tak wciskali ludziom do remontu obiecując, że będzie ich? Gdzie jest prokurator?
Do prokuratury wpłynęło zawiadomienie ws. firmy Vinci NeoClinic Łukasza Mejzy. Firma Łukasza Mejzy proponowała cudowną terapię za 80 tys. dolarów rodzicom nieuleczalnie chorych dzieci... Po co PiS jest Mejza. Żeby Ziobro nie mógł szantażować Kaczyńskiego rozpadem koalicji? https://oko.press/dlaczego-mejza-pozostaje-bezkarny/
Kogo to obchodzi, to portal Wałbrzyski o sprawach mieszkańców Wałbrzycha. Czy sprawa mieszkań jest badana przez prokurature?
DO REMONTU! Kilka rzeczy wymaga sprostowania. Mieszkanie do remontu, to jak sama nazwa wskazuje – mieszkanie, które jest w raczej kiepskiej formie. Dajemy albo też ogłaszamy takie mieszkanie zgodnie z przyjętymi kilka lat temu uchwałą rady miasta zasadami. Kwalifikujemy osoby, czy rodziny do otrzymania takiego mieszkania w zależności, jak duża jak duża jest rodzina, jak długo czeka i czy ma zaległości. Nigdy nie jest tam napisane, że zdecydujemy się, by te mieszkania mogłyby być wykupowane jako reguła. To jest pewnego rodzaju zachęta, ale nie automat. Jeśli ktoś chce takie mieszkanie wykupić, to zwraca się z wnioskiem do miasta, że „chciałbym wykupić mieszkanie, które wyremontowałem na swój koszt”. Miasto może wyrazić zgodę, ale wcale nie musi - mówi prezydent Wałbrzycha, Roman Szełemej.Jeśli jest taka możliwość, to staramy się wyrazić zgodę. https://www.walbrzych24.com/artykul/25024/wyremontuj-i-zamieszkaj-120-mieszkan-do-remontu Znajdź najpierw kogoś poszkodowanego, a potem krzycz
"To jest pewnego rodzaju zachęta" - to jakim prawem dają na zachęte mieszkania do wykupu, których wykupić nie można? Przecież miasto wie jakie można wykupić a jakich nie można już na starcie. Więc dlaczego zachęcają mieszkańców mieszkaniami, których się nie da wykupić? Ci silni panowie, co zapłacili dodatkowo za takie mieszkania, przyjdą po zwrot kosztów. Każdy wie o co chodzi. Na waszym miejscu bym się bał. A nie jeszcze drwił.
bijesz piane, widac, ze nie wydales tych 40tys ani nawet nie mieszkasz w takim mieszkaniu do remontu tylko w koncu masz sie o co czepiac. ale przestales wyklejac forum pisowkim belkotem - to postep! ludzie nie sa tacy glupi i widza co podpisuja.
Jesteś trollem, widać, że jesteś zaangażowany w proceder partyjny. Masz synekury, czerpiesz zyski z oszukiwania ludzi. Tylko po to tu jesteś. I jeszcze się do mnie doczepiłeś. Ja mam powodu się czepiać, bo mnie oszukali. A ty dlaczego się mnie czepiasz? Bo ci rozkazali? Ba masz z tego zyski? Jesteś złodziejem i oszustem. Jak cały ratusz jest upchany ludźmi twojego pokroju, to już wiem dlaczego jesteśmy najbardziej zadłużonym miastem 100 tyś w Polsce. Banda złodziejów! Wypierdalaj!
A CO TAKIEGO ZROBILES PARTII PO-JEBOW, ZE OGARY ZOSTALY NA CIEBIE SPUSZCZONE? NAPISALES, ZE CIUE OSZUKALI? JAK WIDZISZ, TO WYSTARCZY, BY CIE OGARY ZAATAKOWALY. NIE MASZ PRAWA ZLE MOWIC O ZYDZIE. BO OGARY CIE ZAGRYZA HEHEHE.
kolo (29 lipca 2022 9:17)
Cytuję użytkownika: Wałbrzyszanin
Cytuję użytkownika: kolo
Cytuję użytkownika: Wałbrzyszanin
Cytuję użytkownika: PIS kradnie i kłamie
Cytuję użytkownika: Wałbrzyszanin
Cytuję użytkownika: PIS kradnie i kłamie
Cytuję użytkownika: Wałbrzyszanin
Cytuję użytkownika: CZYSCICIELE KAMIENIC LEVEL EKSPERT
NO I WYSZLO TO CO KILKA RAZY JUZ OPISYWALEM. WASZE CHATY KTORE DOSTALISCIE DO REMONTOW, REMONTUJECIE BANKSTEROM NA SWOJ KOSZT. ROMEK I PARTIA ZDRADZIECKICH MORD, PRZECIEZ OD POCZATKU WIE, KTORE CHATY SA ZASTAWIONE POD KREDYTY W BANKU. JAK KREDYTOW MAISTO NIE SPRZEDA TO BANKI PRZEJMA CHATY LEMINGOW, TE WYREMONTOWANE. PISALEM O TYM KILAK RAZY. PSY ZYDA AZORKI MNIE OBSZCZEKIWALY. DZIS ROMEK MOWI. ZE TO PRAWDA. WYJEBALI LUDZI NA REMNONTY MIESZKAC OSZUKUJAC ICH ZE BEDA ICHL CIU POWKLADALI DZIESIATKI SWOICH TYSIECY, NA CHATY, KTORE NIGDY LEMINGOW NIE BEDA HEHEHEHE. DZIS ROMEN MOWI SPROSOSTWANIE. NIE WSZYSTKIE MIESZKANIA BEDA WASZE HEHEHE. KURA MAC. OD POACZTKU O TYM WIEDZIELI, TYLKO MILCZELI. CZY JAK KTOS BRAL CHATE DO REMONTU, TO KTOS MU MOWIL, TA CHATA JEST ZASATAWIONA, NIGDY NI EBEDZIE TWOJA? NIE!!! A O TYM WIEDZIELI DOBRZE. A MIMO TO TAKIE CHATY WCISKALI LUDZIOM, BY MARNOWALI SWOJE OSZCZENDOSCI NA REMONTY MIESZKAN BANKSTEROW. JA p*****lE. ZNOW ZYD I JEGO PARTIA NIEMIECKA PO WYRUCHALI MIESZKANCOW WALBRZYCHA. BUEHEHEHEHEHE. OSTRZEGALEM KILKA RAZY. TO MNIE TU OBSZCZEKIWALY AZORY SZELEMEJ Z RATUSZA. I KOTO OSZUKJE MIESZKANCOW? JA ? CZY ZYD I JEGO AZORY?
Czyli wiedzieli, ze mieszkanie jest nie do wykupu, a i tak wciskali ludziom do remontu obiecując, że będzie ich? Gdzie jest prokurator?
Do prokuratury wpłynęło zawiadomienie ws. firmy Vinci NeoClinic Łukasza Mejzy. Firma Łukasza Mejzy proponowała cudowną terapię za 80 tys. dolarów rodzicom nieuleczalnie chorych dzieci... Po co PiS jest Mejza. Żeby Ziobro nie mógł szantażować Kaczyńskiego rozpadem koalicji? https://oko.press/dlaczego-mejza-pozostaje-bezkarny/
Kogo to obchodzi, to portal Wałbrzyski o sprawach mieszkańców Wałbrzycha. Czy sprawa mieszkań jest badana przez prokurature?
DO REMONTU! Kilka rzeczy wymaga sprostowania. Mieszkanie do remontu, to jak sama nazwa wskazuje – mieszkanie, które jest w raczej kiepskiej formie. Dajemy albo też ogłaszamy takie mieszkanie zgodnie z przyjętymi kilka lat temu uchwałą rady miasta zasadami. Kwalifikujemy osoby, czy rodziny do otrzymania takiego mieszkania w zależności, jak duża jak duża jest rodzina, jak długo czeka i czy ma zaległości. Nigdy nie jest tam napisane, że zdecydujemy się, by te mieszkania mogłyby być wykupowane jako reguła. To jest pewnego rodzaju zachęta, ale nie automat. Jeśli ktoś chce takie mieszkanie wykupić, to zwraca się z wnioskiem do miasta, że „chciałbym wykupić mieszkanie, które wyremontowałem na swój koszt”. Miasto może wyrazić zgodę, ale wcale nie musi - mówi prezydent Wałbrzycha, Roman Szełemej.Jeśli jest taka możliwość, to staramy się wyrazić zgodę. https://www.walbrzych24.com/artykul/25024/wyremontuj-i-zamieszkaj-120-mieszkan-do-remontu Znajdź najpierw kogoś poszkodowanego, a potem krzycz
"To jest pewnego rodzaju zachęta" - to jakim prawem dają na zachęte mieszkania do wykupu, których wykupić nie można? Przecież miasto wie jakie można wykupić a jakich nie można już na starcie. Więc dlaczego zachęcają mieszkańców mieszkaniami, których się nie da wykupić? Ci silni panowie, co zapłacili dodatkowo za takie mieszkania, przyjdą po zwrot kosztów. Każdy wie o co chodzi. Na waszym miejscu bym się bał. A nie jeszcze drwił.
bijesz piane, widac, ze nie wydales tych 40tys ani nawet nie mieszkasz w takim mieszkaniu do remontu tylko w koncu masz sie o co czepiac. ale przestales wyklejac forum pisowkim belkotem - to postep! ludzie nie sa tacy glupi i widza co podpisuja.
Jesteś trollem, widać, że jesteś zaangażowany w proceder partyjny. Masz synekury, czerpiesz zyski z oszukiwania ludzi. Tylko po to tu jesteś. I jeszcze się do mnie doczepiłeś. Ja mam powodu się czepiać, bo mnie oszukali. A ty dlaczego się mnie czepiasz? Bo ci rozkazali? Ba masz z tego zyski? Jesteś złodziejem i oszustem. Jak cały ratusz jest upchany ludźmi twojego pokroju, to już wiem dlaczego jesteśmy najbardziej zadłużonym miastem 100 tyś w Polsce. Banda złodziejów! Wypierdalaj!
bijesz piane panoczku, bo nic innego nie umiesz. nikt sie ciebie nie czepia, ty raczej szukasz dziury na sile... ale jak to sie mowi: Głupich nie sieją, sami się rodzą.
Wałbrzyszanin (29 lipca 2022 7:52)
Cytuję użytkownika: kolo
Cytuję użytkownika: Wałbrzyszanin
Cytuję użytkownika: PIS kradnie i kłamie
Cytuję użytkownika: Wałbrzyszanin
Cytuję użytkownika: PIS kradnie i kłamie
Cytuję użytkownika: Wałbrzyszanin
Cytuję użytkownika: CZYSCICIELE KAMIENIC LEVEL EKSPERT
NO I WYSZLO TO CO KILKA RAZY JUZ OPISYWALEM. WASZE CHATY KTORE DOSTALISCIE DO REMONTOW, REMONTUJECIE BANKSTEROM NA SWOJ KOSZT. ROMEK I PARTIA ZDRADZIECKICH MORD, PRZECIEZ OD POCZATKU WIE, KTORE CHATY SA ZASTAWIONE POD KREDYTY W BANKU. JAK KREDYTOW MAISTO NIE SPRZEDA TO BANKI PRZEJMA CHATY LEMINGOW, TE WYREMONTOWANE. PISALEM O TYM KILAK RAZY. PSY ZYDA AZORKI MNIE OBSZCZEKIWALY. DZIS ROMEK MOWI. ZE TO PRAWDA. WYJEBALI LUDZI NA REMNONTY MIESZKAC OSZUKUJAC ICH ZE BEDA ICHL CIU POWKLADALI DZIESIATKI SWOICH TYSIECY, NA CHATY, KTORE NIGDY LEMINGOW NIE BEDA HEHEHEHE. DZIS ROMEN MOWI SPROSOSTWANIE. NIE WSZYSTKIE MIESZKANIA BEDA WASZE HEHEHE. KURA MAC. OD POACZTKU O TYM WIEDZIELI, TYLKO MILCZELI. CZY JAK KTOS BRAL CHATE DO REMONTU, TO KTOS MU MOWIL, TA CHATA JEST ZASATAWIONA, NIGDY NI EBEDZIE TWOJA? NIE!!! A O TYM WIEDZIELI DOBRZE. A MIMO TO TAKIE CHATY WCISKALI LUDZIOM, BY MARNOWALI SWOJE OSZCZENDOSCI NA REMONTY MIESZKAN BANKSTEROW. JA p*****lE. ZNOW ZYD I JEGO PARTIA NIEMIECKA PO WYRUCHALI MIESZKANCOW WALBRZYCHA. BUEHEHEHEHEHE. OSTRZEGALEM KILKA RAZY. TO MNIE TU OBSZCZEKIWALY AZORY SZELEMEJ Z RATUSZA. I KOTO OSZUKJE MIESZKANCOW? JA ? CZY ZYD I JEGO AZORY?
Czyli wiedzieli, ze mieszkanie jest nie do wykupu, a i tak wciskali ludziom do remontu obiecując, że będzie ich? Gdzie jest prokurator?
Do prokuratury wpłynęło zawiadomienie ws. firmy Vinci NeoClinic Łukasza Mejzy. Firma Łukasza Mejzy proponowała cudowną terapię za 80 tys. dolarów rodzicom nieuleczalnie chorych dzieci... Po co PiS jest Mejza. Żeby Ziobro nie mógł szantażować Kaczyńskiego rozpadem koalicji? https://oko.press/dlaczego-mejza-pozostaje-bezkarny/
Kogo to obchodzi, to portal Wałbrzyski o sprawach mieszkańców Wałbrzycha. Czy sprawa mieszkań jest badana przez prokurature?
DO REMONTU! Kilka rzeczy wymaga sprostowania. Mieszkanie do remontu, to jak sama nazwa wskazuje – mieszkanie, które jest w raczej kiepskiej formie. Dajemy albo też ogłaszamy takie mieszkanie zgodnie z przyjętymi kilka lat temu uchwałą rady miasta zasadami. Kwalifikujemy osoby, czy rodziny do otrzymania takiego mieszkania w zależności, jak duża jak duża jest rodzina, jak długo czeka i czy ma zaległości. Nigdy nie jest tam napisane, że zdecydujemy się, by te mieszkania mogłyby być wykupowane jako reguła. To jest pewnego rodzaju zachęta, ale nie automat. Jeśli ktoś chce takie mieszkanie wykupić, to zwraca się z wnioskiem do miasta, że „chciałbym wykupić mieszkanie, które wyremontowałem na swój koszt”. Miasto może wyrazić zgodę, ale wcale nie musi - mówi prezydent Wałbrzycha, Roman Szełemej.Jeśli jest taka możliwość, to staramy się wyrazić zgodę. https://www.walbrzych24.com/artykul/25024/wyremontuj-i-zamieszkaj-120-mieszkan-do-remontu Znajdź najpierw kogoś poszkodowanego, a potem krzycz
"To jest pewnego rodzaju zachęta" - to jakim prawem dają na zachęte mieszkania do wykupu, których wykupić nie można? Przecież miasto wie jakie można wykupić a jakich nie można już na starcie. Więc dlaczego zachęcają mieszkańców mieszkaniami, których się nie da wykupić? Ci silni panowie, co zapłacili dodatkowo za takie mieszkania, przyjdą po zwrot kosztów. Każdy wie o co chodzi. Na waszym miejscu bym się bał. A nie jeszcze drwił.
bijesz piane, widac, ze nie wydales tych 40tys ani nawet nie mieszkasz w takim mieszkaniu do remontu tylko w koncu masz sie o co czepiac. ale przestales wyklejac forum pisowkim belkotem - to postep! ludzie nie sa tacy glupi i widza co podpisuja.
Jesteś trollem, widać, że jesteś zaangażowany w proceder partyjny. Masz synekury, czerpiesz zyski z oszukiwania ludzi. Tylko po to tu jesteś. I jeszcze się do mnie doczepiłeś. Ja mam powodu się czepiać, bo mnie oszukali. A ty dlaczego się mnie czepiasz? Bo ci rozkazali? Ba masz z tego zyski? Jesteś złodziejem i oszustem. Jak cały ratusz jest upchany ludźmi twojego pokroju, to już wiem dlaczego jesteśmy najbardziej zadłużonym miastem 100 tyś w Polsce. Banda złodziejów! Wypierdalaj!
MIESZKANIE PRAWEM CZŁOWIEKA (28 lipca 2022 17:00)
Cytuję użytkownika: Wałbrzyszanin
Cytuję użytkownika: PIS kradnie i kłamie
Cytuję użytkownika: Wałbrzyszanin
Cytuję użytkownika: PIS kradnie i kłamie
Cytuję użytkownika: Wałbrzyszanin
Cytuję użytkownika: CZYSCICIELE KAMIENIC LEVEL EKSPERT
NO I WYSZLO TO CO KILKA RAZY JUZ OPISYWALEM. WASZE CHATY KTORE DOSTALISCIE DO REMONTOW, REMONTUJECIE BANKSTEROM NA SWOJ KOSZT. ROMEK I PARTIA ZDRADZIECKICH MORD, PRZECIEZ OD POCZATKU WIE, KTORE CHATY SA ZASTAWIONE POD KREDYTY W BANKU. JAK KREDYTOW MAISTO NIE SPRZEDA TO BANKI PRZEJMA CHATY LEMINGOW, TE WYREMONTOWANE. PISALEM O TYM KILAK RAZY. PSY ZYDA AZORKI MNIE OBSZCZEKIWALY. DZIS ROMEK MOWI. ZE TO PRAWDA. WYJEBALI LUDZI NA REMNONTY MIESZKAC OSZUKUJAC ICH ZE BEDA ICHL CIU POWKLADALI DZIESIATKI SWOICH TYSIECY, NA CHATY, KTORE NIGDY LEMINGOW NIE BEDA HEHEHEHE. DZIS ROMEN MOWI SPROSOSTWANIE. NIE WSZYSTKIE MIESZKANIA BEDA WASZE HEHEHE. KURA MAC. OD POACZTKU O TYM WIEDZIELI, TYLKO MILCZELI. CZY JAK KTOS BRAL CHATE DO REMONTU, TO KTOS MU MOWIL, TA CHATA JEST ZASATAWIONA, NIGDY NI EBEDZIE TWOJA? NIE!!! A O TYM WIEDZIELI DOBRZE. A MIMO TO TAKIE CHATY WCISKALI LUDZIOM, BY MARNOWALI SWOJE OSZCZENDOSCI NA REMONTY MIESZKAN BANKSTEROW. JA p*****lE. ZNOW ZYD I JEGO PARTIA NIEMIECKA PO WYRUCHALI MIESZKANCOW WALBRZYCHA. BUEHEHEHEHEHE. OSTRZEGALEM KILKA RAZY. TO MNIE TU OBSZCZEKIWALY AZORY SZELEMEJ Z RATUSZA. I KOTO OSZUKJE MIESZKANCOW? JA ? CZY ZYD I JEGO AZORY?
Czyli wiedzieli, ze mieszkanie jest nie do wykupu, a i tak wciskali ludziom do remontu obiecując, że będzie ich? Gdzie jest prokurator?
Do prokuratury wpłynęło zawiadomienie ws. firmy Vinci NeoClinic Łukasza Mejzy. Firma Łukasza Mejzy proponowała cudowną terapię za 80 tys. dolarów rodzicom nieuleczalnie chorych dzieci... Po co PiS jest Mejza. Żeby Ziobro nie mógł szantażować Kaczyńskiego rozpadem koalicji? https://oko.press/dlaczego-mejza-pozostaje-bezkarny/
Kogo to obchodzi, to portal Wałbrzyski o sprawach mieszkańców Wałbrzycha. Czy sprawa mieszkań jest badana przez prokurature?
DO REMONTU! Kilka rzeczy wymaga sprostowania. Mieszkanie do remontu, to jak sama nazwa wskazuje – mieszkanie, które jest w raczej kiepskiej formie. Dajemy albo też ogłaszamy takie mieszkanie zgodnie z przyjętymi kilka lat temu uchwałą rady miasta zasadami. Kwalifikujemy osoby, czy rodziny do otrzymania takiego mieszkania w zależności, jak duża jak duża jest rodzina, jak długo czeka i czy ma zaległości. Nigdy nie jest tam napisane, że zdecydujemy się, by te mieszkania mogłyby być wykupowane jako reguła. To jest pewnego rodzaju zachęta, ale nie automat. Jeśli ktoś chce takie mieszkanie wykupić, to zwraca się z wnioskiem do miasta, że „chciałbym wykupić mieszkanie, które wyremontowałem na swój koszt”. Miasto może wyrazić zgodę, ale wcale nie musi - mówi prezydent Wałbrzycha, Roman Szełemej.Jeśli jest taka możliwość, to staramy się wyrazić zgodę. https://www.walbrzych24.com/artykul/25024/wyremontuj-i-zamieszkaj-120-mieszkan-do-remontu Znajdź najpierw kogoś poszkodowanego, a potem krzycz
"To jest pewnego rodzaju zachęta" - to jakim prawem dają na zachęte mieszkania do wykupu, których wykupić nie można? Przecież miasto wie jakie można wykupić a jakich nie można już na starcie. Więc dlaczego zachęcają mieszkańców mieszkaniami, których się nie da wykupić? Ci silni panowie, co zapłacili dodatkowo za takie mieszkania, przyjdą po zwrot kosztów. Każdy wie o co chodzi. Na waszym miejscu bym się bał. A nie jeszcze drwił.
ZYD I JEGO PARTIA ZDRADZIECKICH MORD, CIE WYRUCHALI. TERAZ JESZCZE CIE ZWYZYWAJA I OPLUJA. ZE SIE DALES OSZUKAC I OKRASC. TAK TRAKTUJA MIESZKANCOW. JAK DOJNE KROWY. ZOSTALES WYKORZYSTANY. JAK WIDZISZ MAJA CIE W DUPIE. KOGO OBCHODZI ZE STRACILES 40 TYS? WAZNE BY ROMEK WROCIL DO PRACY W SZPITALU I ZAROBIL 600 TYS W POL ROKU. MAJA CIE W DUPIE, PRZYJDZIE RADNY PO I ZAMIESZKA SOBIE W CHACIE KTORA MU WYREMONTOWALES. ALBO RADNY PO PO TOBIE ZLOZY WNIOSEK NA WYKUP I DOSTANIE ZGODE. HEHEHEHE. OSTRZEGALEM WIELOKROTNIE. MIESZKANIA DO REMONTU NA WYKUPIENIE TO WAL, BO CALE ULICE SA POZATSAWIANE WRAZ Z MIESZKANCAMI PDO ZASTAW. CZESTO MIESZKANCY NAWET NIE ZDAJA SOBIE Z TEGO SPAWY. BO ZASTAWIALI CHATY BEZ PYTANIA O ZGODE TAM MIESZKAJACYCH. TAKIE SA FAKTY. TERAZ AZORY JAK WIDZISZ SZCZEKAJA O WSZYSTKIM INNYM
Więcej komentarzy

Dodaj komentarz

mieszkanie  |   remont  |   budynki  |   walbrzych  |   prezydent  |   czat  |   pytania  |   mieszkancy  |   budownictwo  |  

Wałbrzych: Pełna sala na premierze ''Znachora'' (FOTO)

Oddaj krew w mobilnym punkcie

Gość Dnia - Edyta Płaneta-Siewierska

Wałbrzych 24 aktualności


Wałbrzych 24 to wiodący portal informacyjny w mieście i regionie. Najważniejsze są dla nas informacje z Wałbrzycha, ale również piszemy o tym, co dzieje się w sąsiednich gminach takich jak  Świdnica, Boguszów - Gorce, Mieroszów, Szczawno Zdrój, Świebodzice, Głuszyca, czy Walim. Oprócz przekazywanych przez Wałbrzych 24 wiadomości, znajdziesz tu również wiele fotogalerii, rozmowy z zaproszonymi gośćmi, publicystykę czy informacje o wydarzeniach, imprezach i koncertach, które odbywają się w mieście czy okolicy.

Na stronie głównej Wałbrzych 24 znajdziecie aktualności czyli najnowsze informacje z miasta, jednak zachęcamy też do zaglądanie do innych kategorii - rozrywki, sportu, 112 czy do zakładki Po Sąsiedzku, gdzie znajdziecie wiadomości z okolicznych gmin.

Uprościliśmy też nawigację strony, by była bardziej intuicyjna, co ma ułatwić czytelnikom znalezienie szukanych informacji i jeszcze sprawniejsze poruszanie się po naszej stronie.

Wałbrzych najnowsze wiadomości


Często najnowsze wiadomości Wałbrzych tworzone są wspólnie z Wami - naszymi czytelnikami, za co serdecznie dziękujemy. Zachęcamy do przesyłania do nas informacji i zdjęć na adres: redakcja@walbrzych24.com.

Dzięki takiej współpracy jesteśmy w stanie szybko reagować i przekazywać Wam najnowsze informacje, pisać o realnych problemach miasta i mieszkańców. Zachęcamy też do śledzenia naszych social mediów - Facebook Wałbrzych 24, Facebook Telewizja Wałbrzych i kont na Instagramie.

Zachęcamy też do komentowania bieżących informacji z Wałbrzycha i okolic. Pod artykułami macie możliwość wyrażenia własnej opinii w komentarzach do czego gorąco zachęcamy.

Rozwiń
Do góry
Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.
Zaakceptuj Zamknij