Menu

Dlaczego miasto nie kosi jak dawniej?

Kwietne łąki i bujna trawa nie wszystkim mieszkańcom Wałbrzycha odpowiadają. Niektórzy narzekają na złą widoczność i nadmiar owadów. Są też tacy, którzy twierdzą, że ukrywają się w nich dzikie zwierzęta. Dlaczego miasto nie kosi już tak intensywnie, jak kiedyś?

Dlaczego miasto nie kosi jak dawniej?

- Myślę, że mamy do czynienia z pewnym niezrozumieniem istoty nowego podejścia do utrzymania zieleni. Zakupiliśmy nowe zamiatarki i odkurzacze. Trzeba by złej woli, by powiedzieć, że nie jest czyściej niż było w poprzednich latach. Myślę, że opinia tych, którzy przyjeżdżają do nas, jest bardzo pozytywna. Bardzo sobie cenią, że jest tyle posadzonych drzew, tyle posadzonego bluszczu, że wiszą na słupach wzdłuż głównych ciągów komunikacyjnych  piękne kwiaty. - mówi prezydent Wałbrzycha, Roman Szełemej.

Prezydent Wałbrzycha twierdzi, że chodzi o ekologię.

- Łąki kwietne to jedno, ale zdecydowanie i świadomie, podjęliśmy decyzję, żeby niej kosić traw. Ze względu na hydrologiczną suszę. Wszyscy doskonale wiemy (to mówią specjaliści, przyrodnicy), że wyższe trawy zatrzymują wilgoć, która nie paruje. Trawnik żyje i daje ochronę zwierzętom, drobnym owadom i taki nie tyle jest trend, co są w tej chwili zdobycze nauki. - mówi prezydent Wałbrzycha, Roman Szełemej.

 

 

Wpływ na sytuację ma również wzrost cen i szukanie oszczędności.

- Staramy się kosić trawę i pobocza tak, żeby nie było zagrożenia brakiem widoczności. Są oczywiście miasta, które koszą dużo. Jesteśmy trochę przyzwyczajeni do tego, że wszystko musi być skoszone. Ja w zasadzie też. Ci którzy patrzą trochę szerzej – podkreślają, że to jest być może kwestia tylko estetyki. To, że trawa jest na poboczu wyższa, ubogaca przyrodę miasta. Ułatwia oddychanie. Jest lepsze powietrze, lepsze warunki do życia drobnych zwierząt. Nie mówię o tym, że trawa przerasta i są chwasty. Mnie to też denerwuje. Zatrudniliśmy wiele osób w robotach publicznych. Staramy się, by to było wykonywane w sposób systematyczny. Zwracam tez uwagę, że od tego roku nie można stosować niektórych środków chemicznych, chwastobójczych. Musimy to robić mechanicznie. Między innymi te zamiatarki są ku temu przystosowane. Finanse samorządów są pod ogromną presją wzrostu cen. Wzrostu kosztów. Musimy bardzo starannie każdą złotówkę oglądać, by została wykorzystana w sposób rozsądny i mądry. Staramy wykorzystać się również tą sytuację, jeśli chodzi  zachowanie środowiska naturalnego w Wałbrzychu. - mówi prezydent Wałbrzycha, Roman Szełemej.

redakcja@walbrzych24.com
foto: ilustracyjne

 

Komentarze

dupa biskupa (30 lipca 2022 10:25)
Szełemełke debilu jebany, zarośnięte habazie i pokrzywy to nie jest k***a łąka tylko syf. do roboty żydku jebany!
kolo (29 lipca 2022 17:37)
Cytuję użytkownika: Wałbrzyszanin
Cytuję użytkownika: kolo
Cytuję użytkownika: Wałbrzych
Cytuję użytkownika: kolo
Cytuję użytkownika: Wałbrzyszanin
Cytuję użytkownika: kolo
Cytuję użytkownika: Wałbrzyszanin
Cytuję użytkownika: kolo
Cytuję użytkownika: Wałbrzyszanin
Cytuję użytkownika: PIS kradnie i kłamie
Cytuję użytkownika: Wałbrzyszanin
Cytuję użytkownika: PIS kradnie i kłamie
Cytuję użytkownika: Wałbrzyszanin
Cytuję użytkownika: PIS kradnie i kłamie
Cytuję użytkownika: Wałbrzyszanin
Cytuję użytkownika: CZYSCICIELE KAMIENIC LEVEL EKSPERT
NO I WYSZLO TO CO KILKA RAZY JUZ OPISYWALEM. WASZE CHATY KTORE DOSTALISCIE DO REMONTOW, REMONTUJECIE BANKSTEROM NA SWOJ KOSZT. ROMEK I PARTIA ZDRADZIECKICH MORD, PRZECIEZ OD POCZATKU WIE, KTORE CHATY SA ZASTAWIONE POD KREDYTY W BANKU. JAK KREDYTOW MAISTO NIE SPRZEDA TO BANKI PRZEJMA CHATY LEMINGOW, TE WYREMONTOWANE. PISALEM O TYM KILAK RAZY. PSY ZYDA AZORKI MNIE OBSZCZEKIWALY. DZIS ROMEK MOWI. ZE TO PRAWDA. WYJEBALI LUDZI NA REMNONTY MIESZKAC OSZUKUJAC ICH ZE BEDA ICHL CIU POWKLADALI DZIESIATKI SWOICH TYSIECY, NA CHATY, KTORE NIGDY LEMINGOW NIE BEDA HEHEHEHE. DZIS ROMEN MOWI SPROSOSTWANIE. NIE WSZYSTKIE MIESZKANIA BEDA WASZE HEHEHE. KURA MAC. OD POACZTKU O TYM WIEDZIELI, TYLKO MILCZELI. CZY JAK KTOS BRAL CHATE DO REMONTU, TO KTOS MU MOWIL, TA CHATA JEST ZASATAWIONA, NIGDY NI EBEDZIE TWOJA? NIE!!! A O TYM WIEDZIELI DOBRZE. A MIMO TO TAKIE CHATY WCISKALI LUDZIOM, BY MARNOWALI SWOJE OSZCZENDOSCI NA REMONTY MIESZKAN BANKSTEROW. JA p*****lE. ZNOW ZYD I JEGO PARTIA NIEMIECKA PO WYRUCHALI MIESZKANCOW WALBRZYCHA. BUEHEHEHEHEHE. OSTRZEGALEM KILKA RAZY. TO MNIE TU OBSZCZEKIWALY AZORY SZELEMEJ Z RATUSZA. I KOTO OSZUKJE MIESZKANCOW? JA ? CZY ZYD I JEGO AZORY?
Czyli wiedzieli, ze mieszkanie jest nie do wykupu, a i tak wciskali ludziom do remontu obiecując, że będzie ich? Gdzie jest prokurator?
Tutaj: Zbigniew Ziobro (ur. 18 sierpnia 1970 w Krakowie) – prawnik, polityk. Poseł na Sejm IV (PiS), V (PiS), VI (PiS) i VIII (Solidarna Polska) kadencji. Eurodeputowany PiS VII kadencji. Współzałożyciel i prezes Solidarnej Polski. W latach 2005–2007 Minister Sprawiedliwości i Prokurator Generalny w rządach Kazimierza Marcinkiewicza oraz Jarosława Kaczyńskiego. 16 listopada 2015 powołany na stanowisko Ministra Sprawiedliwości w rządzie Beaty Szydło. Od 4 marca 2016 Prokurator Generalny. Minister Zbigniew Ziobro ma od lat z lekarzami na pieńku. Jednym z posunięć ministra, dokonanym już na początku pierwszej kadencji rządów PiS, tj. w 2016 roku, było wprowadzenie do prokuratur okręgowych specjalnych komórek do zajmowania się błędami medycznymi.Ministerstwo Sprawiedliwości chciało też tak zmienić kodeks karny, by lekarzom uznanym za winnych nieumyślnego spowodowania śmierci pacjenta groziła nawet kara bezwzględnego więzienia. Kodeks zmieniono, ale w lipcu 2020 zmiana ta została zablokowana przez Trybunał Konstytucyjny. Ziobro bierze się za medycynę: powołał nowy instytut. https://oko.press/instytut-ekspertyz-medycznych-pod-nadzorem-ziobry/
Czy wy choć raz w tym ratuszu możecie zadbać i zainteresować się oszukanymi mieszkańcami Wałbrzycha? Z tego co wiem, to miasto bez PIS.
Niestety nie, ty jeszcze jesteś.
Wydałem prawie 40 tyś na remont mieszkania od zera. Po fakcie okazuje się, że wydałem kasę na remont nie swojego mieszkania? A kogo? Na mieszkanie miasta? W którym zamieszka kto? Żul jakiś, bo mu się należy? Bankster? Czy radny PO? A ty mi tu o PISie? Wypierdalaj idioto bez szkoły!
To udaj się tam: Prokuratura Rejonowa w Wałbrzychu plac Magistracki 7, 58-300 Wałbrzych ale najpierw złoż wniosek o wykup
Jako obywatel nie mam takiego obowiązku, prezydent jako osoba publiczna już ma. "To jest pewnego rodzaju zachęta" - to jakim prawem dają na zachęte mieszkania do wykupu, których wykupić nie można? Przecież miasto wie jakie można wykupić a jakich nie można już na starcie. Więc dlaczego zachęcają mieszkańców mieszkaniami, których się nie da wykupić? Ci silni panowie, co zapłacili dodatkowo za takie mieszkania, przyjdą po zwrot kosztów. Każdy wie o co chodzi. Na waszym miejscu bym się bał. A nie jeszcze drwił.
złoż wniosek o wykup zanim wywalisz te 40tys, proste
Najpierw trzeba wyremontować by móc złożyć wniosek wy oszuści! Dobrze wiecie co zrobiliście złodzieje!! Dlaczego nie było informacji przy każdym mieszkaniu typu: to mieszkanie nie jest do wykupu po remoncie bo ...? No dlaczego? Takie to k***a trudne było? Bo wiedzieliście, że nikt nie jest głupi, żeby wam, miastu za darmo chaty remontować? Więc nas oszukaliście! Wypierdalać złodzieje!
a coz ja ci czlowieku zrobilem? winny jestem twojej glupoty, bo odpowiadam na twoje posty? ktos cie okradl to idz to na policje, do prokuratury, TVP, TVN, gazety, posla, senatora lub nawet ksiedza, wrzuc posta na Twiterze czy Facebooku. Po co tutaj anonimowo tracisz tutaj czas? I tak tym nic nie osiagniesz
Co ci zrobiłem? Oszukaliście mnie złodzieje na 40 tyś. Bronisz złodziejów i oszustów, wyzywasz mnie i ze mnie drwisz. Bronisz złodziejskich i oszukańczych praktyk Szelemeja. Co ci zrobiłem? Nie broń złodziejów co oszukali ludzi. Odp*****l się ode mnie. Pisałem ci pare postów temu "Wypierdalaj", bo jak widać jesteś jednym ze złodziejów, co macza w tym procederze palce.. Wykonaj, i nie płacz 'co ci zrobiłem'. Jak miasta i urząd miejski jest wypchany takimi jak ty, to nie dziwie sie, że to miasto już tylko wegetuje. Banda złodziejów tylko się nachapać a ludzi w dupie mają. Kto was k***a wybrał i za co? Za obietnice pracy? Byłem swiatgiem takiej rozmowy kiedyś. Załatw mi głosy a ja dla twojej żony załatwie prace w Tesco. Wiesz kto? Najbardziej leniwy w historii szef rady miejskiej z PO. Nauczyciel WF. Ciekawe jak ty prace dostałeś. Jak w Lubuskim Wordzie?
rozumem, ze tak sie zloscisz, bo wydales 40tys i zaraz po tym wyrzucili cie z tego mieszkania? mysle, ze jestes na niewlasciwym forum
Co ty rozumiesz? Jak jedno zdanie wypierdalaj złodzieju ode mnie od 3 komentarzy dotrzeć do ciebie nie może. Powiedz to ludziom, co wyremontowali mieszkanie i sytuacja życiowa zmusiła ich do zmiany miejsca zamieszkania, czy pracy. 40 tyś w pizdu. Bo wykupić nie możesz, co za tym sprzedać by kupić inne tez nie. Więc wypierdalaj powiedziałem dawać dupy za prace. Jedyne co tu robisz to bronisz złodziejów więc jesteś jednym z nich. Wypierdalaj ode mnie zrozumiałeś? Nie lubie się powtarzać i prowadzić jałowej dyskusji z opłaconymi kretynami. Nie mój poziom. Wypierdalaj szujo.
a ktoz ci kaze odpowiadac? czyli nikt cie nie wyrzucil...
Co ty rozumiesz? Jak jedno zdanie wypierdalaj złodzieju ode mnie od 4 komentarzy dotrzeć do ciebie nie może. Powiedz to ludziom, co wyremontowali mieszkanie i sytuacja życiowa zmusiła ich do zmiany miejsca zamieszkania, czy pracy. 40 tyś w pizdu. Bo wykupić nie możesz, co za tym sprzedać by kupić inne tez nie. Więc wypierdalaj powiedziałem dawać dupy za prace. Jedyne co tu robisz to bronisz złodziejów więc jesteś jednym z nich. Wypierdalaj ode mnie zrozumiałeś? Nie lubie się powtarzać i prowadzić jałowej dyskusji z opłaconymi kretynami. Nie mój poziom. Wypierdalaj szujo.
nie odpowiadaj jak nie chcesz. i dogadaj sie z samym soba czy o to o ciebie chodzi czy kogos tam wyimaginowanego, klamczuszku
Wałbrzyszanin (29 lipca 2022 16:09)
Cytuję użytkownika: kolo
Cytuję użytkownika: Wałbrzych
Cytuję użytkownika: kolo
Cytuję użytkownika: Wałbrzyszanin
Cytuję użytkownika: kolo
Cytuję użytkownika: Wałbrzyszanin
Cytuję użytkownika: kolo
Cytuję użytkownika: Wałbrzyszanin
Cytuję użytkownika: PIS kradnie i kłamie
Cytuję użytkownika: Wałbrzyszanin
Cytuję użytkownika: PIS kradnie i kłamie
Cytuję użytkownika: Wałbrzyszanin
Cytuję użytkownika: PIS kradnie i kłamie
Cytuję użytkownika: Wałbrzyszanin
Cytuję użytkownika: CZYSCICIELE KAMIENIC LEVEL EKSPERT
NO I WYSZLO TO CO KILKA RAZY JUZ OPISYWALEM. WASZE CHATY KTORE DOSTALISCIE DO REMONTOW, REMONTUJECIE BANKSTEROM NA SWOJ KOSZT. ROMEK I PARTIA ZDRADZIECKICH MORD, PRZECIEZ OD POCZATKU WIE, KTORE CHATY SA ZASTAWIONE POD KREDYTY W BANKU. JAK KREDYTOW MAISTO NIE SPRZEDA TO BANKI PRZEJMA CHATY LEMINGOW, TE WYREMONTOWANE. PISALEM O TYM KILAK RAZY. PSY ZYDA AZORKI MNIE OBSZCZEKIWALY. DZIS ROMEK MOWI. ZE TO PRAWDA. WYJEBALI LUDZI NA REMNONTY MIESZKAC OSZUKUJAC ICH ZE BEDA ICHL CIU POWKLADALI DZIESIATKI SWOICH TYSIECY, NA CHATY, KTORE NIGDY LEMINGOW NIE BEDA HEHEHEHE. DZIS ROMEN MOWI SPROSOSTWANIE. NIE WSZYSTKIE MIESZKANIA BEDA WASZE HEHEHE. KURA MAC. OD POACZTKU O TYM WIEDZIELI, TYLKO MILCZELI. CZY JAK KTOS BRAL CHATE DO REMONTU, TO KTOS MU MOWIL, TA CHATA JEST ZASATAWIONA, NIGDY NI EBEDZIE TWOJA? NIE!!! A O TYM WIEDZIELI DOBRZE. A MIMO TO TAKIE CHATY WCISKALI LUDZIOM, BY MARNOWALI SWOJE OSZCZENDOSCI NA REMONTY MIESZKAN BANKSTEROW. JA p*****lE. ZNOW ZYD I JEGO PARTIA NIEMIECKA PO WYRUCHALI MIESZKANCOW WALBRZYCHA. BUEHEHEHEHEHE. OSTRZEGALEM KILKA RAZY. TO MNIE TU OBSZCZEKIWALY AZORY SZELEMEJ Z RATUSZA. I KOTO OSZUKJE MIESZKANCOW? JA ? CZY ZYD I JEGO AZORY?
Czyli wiedzieli, ze mieszkanie jest nie do wykupu, a i tak wciskali ludziom do remontu obiecując, że będzie ich? Gdzie jest prokurator?
Tutaj: Zbigniew Ziobro (ur. 18 sierpnia 1970 w Krakowie) – prawnik, polityk. Poseł na Sejm IV (PiS), V (PiS), VI (PiS) i VIII (Solidarna Polska) kadencji. Eurodeputowany PiS VII kadencji. Współzałożyciel i prezes Solidarnej Polski. W latach 2005–2007 Minister Sprawiedliwości i Prokurator Generalny w rządach Kazimierza Marcinkiewicza oraz Jarosława Kaczyńskiego. 16 listopada 2015 powołany na stanowisko Ministra Sprawiedliwości w rządzie Beaty Szydło. Od 4 marca 2016 Prokurator Generalny. Minister Zbigniew Ziobro ma od lat z lekarzami na pieńku. Jednym z posunięć ministra, dokonanym już na początku pierwszej kadencji rządów PiS, tj. w 2016 roku, było wprowadzenie do prokuratur okręgowych specjalnych komórek do zajmowania się błędami medycznymi.Ministerstwo Sprawiedliwości chciało też tak zmienić kodeks karny, by lekarzom uznanym za winnych nieumyślnego spowodowania śmierci pacjenta groziła nawet kara bezwzględnego więzienia. Kodeks zmieniono, ale w lipcu 2020 zmiana ta została zablokowana przez Trybunał Konstytucyjny. Ziobro bierze się za medycynę: powołał nowy instytut. https://oko.press/instytut-ekspertyz-medycznych-pod-nadzorem-ziobry/
Czy wy choć raz w tym ratuszu możecie zadbać i zainteresować się oszukanymi mieszkańcami Wałbrzycha? Z tego co wiem, to miasto bez PIS.
Niestety nie, ty jeszcze jesteś.
Wydałem prawie 40 tyś na remont mieszkania od zera. Po fakcie okazuje się, że wydałem kasę na remont nie swojego mieszkania? A kogo? Na mieszkanie miasta? W którym zamieszka kto? Żul jakiś, bo mu się należy? Bankster? Czy radny PO? A ty mi tu o PISie? Wypierdalaj idioto bez szkoły!
To udaj się tam: Prokuratura Rejonowa w Wałbrzychu plac Magistracki 7, 58-300 Wałbrzych ale najpierw złoż wniosek o wykup
Jako obywatel nie mam takiego obowiązku, prezydent jako osoba publiczna już ma. "To jest pewnego rodzaju zachęta" - to jakim prawem dają na zachęte mieszkania do wykupu, których wykupić nie można? Przecież miasto wie jakie można wykupić a jakich nie można już na starcie. Więc dlaczego zachęcają mieszkańców mieszkaniami, których się nie da wykupić? Ci silni panowie, co zapłacili dodatkowo za takie mieszkania, przyjdą po zwrot kosztów. Każdy wie o co chodzi. Na waszym miejscu bym się bał. A nie jeszcze drwił.
złoż wniosek o wykup zanim wywalisz te 40tys, proste
Najpierw trzeba wyremontować by móc złożyć wniosek wy oszuści! Dobrze wiecie co zrobiliście złodzieje!! Dlaczego nie było informacji przy każdym mieszkaniu typu: to mieszkanie nie jest do wykupu po remoncie bo ...? No dlaczego? Takie to k***a trudne było? Bo wiedzieliście, że nikt nie jest głupi, żeby wam, miastu za darmo chaty remontować? Więc nas oszukaliście! Wypierdalać złodzieje!
a coz ja ci czlowieku zrobilem? winny jestem twojej glupoty, bo odpowiadam na twoje posty? ktos cie okradl to idz to na policje, do prokuratury, TVP, TVN, gazety, posla, senatora lub nawet ksiedza, wrzuc posta na Twiterze czy Facebooku. Po co tutaj anonimowo tracisz tutaj czas? I tak tym nic nie osiagniesz
Co ci zrobiłem? Oszukaliście mnie złodzieje na 40 tyś. Bronisz złodziejów i oszustów, wyzywasz mnie i ze mnie drwisz. Bronisz złodziejskich i oszukańczych praktyk Szelemeja. Co ci zrobiłem? Nie broń złodziejów co oszukali ludzi. Odp*****l się ode mnie. Pisałem ci pare postów temu "Wypierdalaj", bo jak widać jesteś jednym ze złodziejów, co macza w tym procederze palce.. Wykonaj, i nie płacz 'co ci zrobiłem'. Jak miasta i urząd miejski jest wypchany takimi jak ty, to nie dziwie sie, że to miasto już tylko wegetuje. Banda złodziejów tylko się nachapać a ludzi w dupie mają. Kto was k***a wybrał i za co? Za obietnice pracy? Byłem swiatgiem takiej rozmowy kiedyś. Załatw mi głosy a ja dla twojej żony załatwie prace w Tesco. Wiesz kto? Najbardziej leniwy w historii szef rady miejskiej z PO. Nauczyciel WF. Ciekawe jak ty prace dostałeś. Jak w Lubuskim Wordzie?
rozumem, ze tak sie zloscisz, bo wydales 40tys i zaraz po tym wyrzucili cie z tego mieszkania? mysle, ze jestes na niewlasciwym forum
Co ty rozumiesz? Jak jedno zdanie wypierdalaj złodzieju ode mnie od 3 komentarzy dotrzeć do ciebie nie może. Powiedz to ludziom, co wyremontowali mieszkanie i sytuacja życiowa zmusiła ich do zmiany miejsca zamieszkania, czy pracy. 40 tyś w pizdu. Bo wykupić nie możesz, co za tym sprzedać by kupić inne tez nie. Więc wypierdalaj powiedziałem dawać dupy za prace. Jedyne co tu robisz to bronisz złodziejów więc jesteś jednym z nich. Wypierdalaj ode mnie zrozumiałeś? Nie lubie się powtarzać i prowadzić jałowej dyskusji z opłaconymi kretynami. Nie mój poziom. Wypierdalaj szujo.
a ktoz ci kaze odpowiadac? czyli nikt cie nie wyrzucil...
Co ty rozumiesz? Jak jedno zdanie wypierdalaj złodzieju ode mnie od 4 komentarzy dotrzeć do ciebie nie może. Powiedz to ludziom, co wyremontowali mieszkanie i sytuacja życiowa zmusiła ich do zmiany miejsca zamieszkania, czy pracy. 40 tyś w pizdu. Bo wykupić nie możesz, co za tym sprzedać by kupić inne tez nie. Więc wypierdalaj powiedziałem dawać dupy za prace. Jedyne co tu robisz to bronisz złodziejów więc jesteś jednym z nich. Wypierdalaj ode mnie zrozumiałeś? Nie lubie się powtarzać i prowadzić jałowej dyskusji z opłaconymi kretynami. Nie mój poziom. Wypierdalaj szujo.
kolo (29 lipca 2022 12:08)
Cytuję użytkownika: Wałbrzych
Cytuję użytkownika: kolo
Cytuję użytkownika: Wałbrzyszanin
Cytuję użytkownika: kolo
Cytuję użytkownika: Wałbrzyszanin
Cytuję użytkownika: kolo
Cytuję użytkownika: Wałbrzyszanin
Cytuję użytkownika: PIS kradnie i kłamie
Cytuję użytkownika: Wałbrzyszanin
Cytuję użytkownika: PIS kradnie i kłamie
Cytuję użytkownika: Wałbrzyszanin
Cytuję użytkownika: PIS kradnie i kłamie
Cytuję użytkownika: Wałbrzyszanin
Cytuję użytkownika: CZYSCICIELE KAMIENIC LEVEL EKSPERT
NO I WYSZLO TO CO KILKA RAZY JUZ OPISYWALEM. WASZE CHATY KTORE DOSTALISCIE DO REMONTOW, REMONTUJECIE BANKSTEROM NA SWOJ KOSZT. ROMEK I PARTIA ZDRADZIECKICH MORD, PRZECIEZ OD POCZATKU WIE, KTORE CHATY SA ZASTAWIONE POD KREDYTY W BANKU. JAK KREDYTOW MAISTO NIE SPRZEDA TO BANKI PRZEJMA CHATY LEMINGOW, TE WYREMONTOWANE. PISALEM O TYM KILAK RAZY. PSY ZYDA AZORKI MNIE OBSZCZEKIWALY. DZIS ROMEK MOWI. ZE TO PRAWDA. WYJEBALI LUDZI NA REMNONTY MIESZKAC OSZUKUJAC ICH ZE BEDA ICHL CIU POWKLADALI DZIESIATKI SWOICH TYSIECY, NA CHATY, KTORE NIGDY LEMINGOW NIE BEDA HEHEHEHE. DZIS ROMEN MOWI SPROSOSTWANIE. NIE WSZYSTKIE MIESZKANIA BEDA WASZE HEHEHE. KURA MAC. OD POACZTKU O TYM WIEDZIELI, TYLKO MILCZELI. CZY JAK KTOS BRAL CHATE DO REMONTU, TO KTOS MU MOWIL, TA CHATA JEST ZASATAWIONA, NIGDY NI EBEDZIE TWOJA? NIE!!! A O TYM WIEDZIELI DOBRZE. A MIMO TO TAKIE CHATY WCISKALI LUDZIOM, BY MARNOWALI SWOJE OSZCZENDOSCI NA REMONTY MIESZKAN BANKSTEROW. JA p*****lE. ZNOW ZYD I JEGO PARTIA NIEMIECKA PO WYRUCHALI MIESZKANCOW WALBRZYCHA. BUEHEHEHEHEHE. OSTRZEGALEM KILKA RAZY. TO MNIE TU OBSZCZEKIWALY AZORY SZELEMEJ Z RATUSZA. I KOTO OSZUKJE MIESZKANCOW? JA ? CZY ZYD I JEGO AZORY?
Czyli wiedzieli, ze mieszkanie jest nie do wykupu, a i tak wciskali ludziom do remontu obiecując, że będzie ich? Gdzie jest prokurator?
Tutaj: Zbigniew Ziobro (ur. 18 sierpnia 1970 w Krakowie) – prawnik, polityk. Poseł na Sejm IV (PiS), V (PiS), VI (PiS) i VIII (Solidarna Polska) kadencji. Eurodeputowany PiS VII kadencji. Współzałożyciel i prezes Solidarnej Polski. W latach 2005–2007 Minister Sprawiedliwości i Prokurator Generalny w rządach Kazimierza Marcinkiewicza oraz Jarosława Kaczyńskiego. 16 listopada 2015 powołany na stanowisko Ministra Sprawiedliwości w rządzie Beaty Szydło. Od 4 marca 2016 Prokurator Generalny. Minister Zbigniew Ziobro ma od lat z lekarzami na pieńku. Jednym z posunięć ministra, dokonanym już na początku pierwszej kadencji rządów PiS, tj. w 2016 roku, było wprowadzenie do prokuratur okręgowych specjalnych komórek do zajmowania się błędami medycznymi.Ministerstwo Sprawiedliwości chciało też tak zmienić kodeks karny, by lekarzom uznanym za winnych nieumyślnego spowodowania śmierci pacjenta groziła nawet kara bezwzględnego więzienia. Kodeks zmieniono, ale w lipcu 2020 zmiana ta została zablokowana przez Trybunał Konstytucyjny. Ziobro bierze się za medycynę: powołał nowy instytut. https://oko.press/instytut-ekspertyz-medycznych-pod-nadzorem-ziobry/
Czy wy choć raz w tym ratuszu możecie zadbać i zainteresować się oszukanymi mieszkańcami Wałbrzycha? Z tego co wiem, to miasto bez PIS.
Niestety nie, ty jeszcze jesteś.
Wydałem prawie 40 tyś na remont mieszkania od zera. Po fakcie okazuje się, że wydałem kasę na remont nie swojego mieszkania? A kogo? Na mieszkanie miasta? W którym zamieszka kto? Żul jakiś, bo mu się należy? Bankster? Czy radny PO? A ty mi tu o PISie? Wypierdalaj idioto bez szkoły!
To udaj się tam: Prokuratura Rejonowa w Wałbrzychu plac Magistracki 7, 58-300 Wałbrzych ale najpierw złoż wniosek o wykup
Jako obywatel nie mam takiego obowiązku, prezydent jako osoba publiczna już ma. "To jest pewnego rodzaju zachęta" - to jakim prawem dają na zachęte mieszkania do wykupu, których wykupić nie można? Przecież miasto wie jakie można wykupić a jakich nie można już na starcie. Więc dlaczego zachęcają mieszkańców mieszkaniami, których się nie da wykupić? Ci silni panowie, co zapłacili dodatkowo za takie mieszkania, przyjdą po zwrot kosztów. Każdy wie o co chodzi. Na waszym miejscu bym się bał. A nie jeszcze drwił.
złoż wniosek o wykup zanim wywalisz te 40tys, proste
Najpierw trzeba wyremontować by móc złożyć wniosek wy oszuści! Dobrze wiecie co zrobiliście złodzieje!! Dlaczego nie było informacji przy każdym mieszkaniu typu: to mieszkanie nie jest do wykupu po remoncie bo ...? No dlaczego? Takie to k***a trudne było? Bo wiedzieliście, że nikt nie jest głupi, żeby wam, miastu za darmo chaty remontować? Więc nas oszukaliście! Wypierdalać złodzieje!
a coz ja ci czlowieku zrobilem? winny jestem twojej glupoty, bo odpowiadam na twoje posty? ktos cie okradl to idz to na policje, do prokuratury, TVP, TVN, gazety, posla, senatora lub nawet ksiedza, wrzuc posta na Twiterze czy Facebooku. Po co tutaj anonimowo tracisz tutaj czas? I tak tym nic nie osiagniesz
Co ci zrobiłem? Oszukaliście mnie złodzieje na 40 tyś. Bronisz złodziejów i oszustów, wyzywasz mnie i ze mnie drwisz. Bronisz złodziejskich i oszukańczych praktyk Szelemeja. Co ci zrobiłem? Nie broń złodziejów co oszukali ludzi. Odp*****l się ode mnie. Pisałem ci pare postów temu "Wypierdalaj", bo jak widać jesteś jednym ze złodziejów, co macza w tym procederze palce.. Wykonaj, i nie płacz 'co ci zrobiłem'. Jak miasta i urząd miejski jest wypchany takimi jak ty, to nie dziwie sie, że to miasto już tylko wegetuje. Banda złodziejów tylko się nachapać a ludzi w dupie mają. Kto was k***a wybrał i za co? Za obietnice pracy? Byłem swiatgiem takiej rozmowy kiedyś. Załatw mi głosy a ja dla twojej żony załatwie prace w Tesco. Wiesz kto? Najbardziej leniwy w historii szef rady miejskiej z PO. Nauczyciel WF. Ciekawe jak ty prace dostałeś. Jak w Lubuskim Wordzie?
rozumem, ze tak sie zloscisz, bo wydales 40tys i zaraz po tym wyrzucili cie z tego mieszkania? mysle, ze jestes na niewlasciwym forum
Co ty rozumiesz? Jak jedno zdanie wypierdalaj złodzieju ode mnie od 3 komentarzy dotrzeć do ciebie nie może. Powiedz to ludziom, co wyremontowali mieszkanie i sytuacja życiowa zmusiła ich do zmiany miejsca zamieszkania, czy pracy. 40 tyś w pizdu. Bo wykupić nie możesz, co za tym sprzedać by kupić inne tez nie. Więc wypierdalaj powiedziałem dawać dupy za prace. Jedyne co tu robisz to bronisz złodziejów więc jesteś jednym z nich. Wypierdalaj ode mnie zrozumiałeś? Nie lubie się powtarzać i prowadzić jałowej dyskusji z opłaconymi kretynami. Nie mój poziom. Wypierdalaj szujo.
a ktoz ci kaze odpowiadac? czyli nikt cie nie wyrzucil...
RUCH NARODOWY - A PO-JEBY JAK ZWYKLE ZDZIWIONE (29 lipca 2022 11:57)
Cytuję użytkownika: Wałbrzych
Cytuję użytkownika: kolo
Cytuję użytkownika: Wałbrzyszanin
Cytuję użytkownika: kolo
Cytuję użytkownika: Wałbrzyszanin
Cytuję użytkownika: kolo
Cytuję użytkownika: Wałbrzyszanin
Cytuję użytkownika: PIS kradnie i kłamie
Cytuję użytkownika: Wałbrzyszanin
Cytuję użytkownika: PIS kradnie i kłamie
Cytuję użytkownika: Wałbrzyszanin
Cytuję użytkownika: PIS kradnie i kłamie
Cytuję użytkownika: Wałbrzyszanin
Cytuję użytkownika: CZYSCICIELE KAMIENIC LEVEL EKSPERT
NO I WYSZLO TO CO KILKA RAZY JUZ OPISYWALEM. WASZE CHATY KTORE DOSTALISCIE DO REMONTOW, REMONTUJECIE BANKSTEROM NA SWOJ KOSZT. ROMEK I PARTIA ZDRADZIECKICH MORD, PRZECIEZ OD POCZATKU WIE, KTORE CHATY SA ZASTAWIONE POD KREDYTY W BANKU. JAK KREDYTOW MAISTO NIE SPRZEDA TO BANKI PRZEJMA CHATY LEMINGOW, TE WYREMONTOWANE. PISALEM O TYM KILAK RAZY. PSY ZYDA AZORKI MNIE OBSZCZEKIWALY. DZIS ROMEK MOWI. ZE TO PRAWDA. WYJEBALI LUDZI NA REMNONTY MIESZKAC OSZUKUJAC ICH ZE BEDA ICHL CIU POWKLADALI DZIESIATKI SWOICH TYSIECY, NA CHATY, KTORE NIGDY LEMINGOW NIE BEDA HEHEHEHE. DZIS ROMEN MOWI SPROSOSTWANIE. NIE WSZYSTKIE MIESZKANIA BEDA WASZE HEHEHE. KURA MAC. OD POACZTKU O TYM WIEDZIELI, TYLKO MILCZELI. CZY JAK KTOS BRAL CHATE DO REMONTU, TO KTOS MU MOWIL, TA CHATA JEST ZASATAWIONA, NIGDY NI EBEDZIE TWOJA? NIE!!! A O TYM WIEDZIELI DOBRZE. A MIMO TO TAKIE CHATY WCISKALI LUDZIOM, BY MARNOWALI SWOJE OSZCZENDOSCI NA REMONTY MIESZKAN BANKSTEROW. JA p*****lE. ZNOW ZYD I JEGO PARTIA NIEMIECKA PO WYRUCHALI MIESZKANCOW WALBRZYCHA. BUEHEHEHEHEHE. OSTRZEGALEM KILKA RAZY. TO MNIE TU OBSZCZEKIWALY AZORY SZELEMEJ Z RATUSZA. I KOTO OSZUKJE MIESZKANCOW? JA ? CZY ZYD I JEGO AZORY?
Czyli wiedzieli, ze mieszkanie jest nie do wykupu, a i tak wciskali ludziom do remontu obiecując, że będzie ich? Gdzie jest prokurator?
Tutaj: Zbigniew Ziobro (ur. 18 sierpnia 1970 w Krakowie) – prawnik, polityk. Poseł na Sejm IV (PiS), V (PiS), VI (PiS) i VIII (Solidarna Polska) kadencji. Eurodeputowany PiS VII kadencji. Współzałożyciel i prezes Solidarnej Polski. W latach 2005–2007 Minister Sprawiedliwości i Prokurator Generalny w rządach Kazimierza Marcinkiewicza oraz Jarosława Kaczyńskiego. 16 listopada 2015 powołany na stanowisko Ministra Sprawiedliwości w rządzie Beaty Szydło. Od 4 marca 2016 Prokurator Generalny. Minister Zbigniew Ziobro ma od lat z lekarzami na pieńku. Jednym z posunięć ministra, dokonanym już na początku pierwszej kadencji rządów PiS, tj. w 2016 roku, było wprowadzenie do prokuratur okręgowych specjalnych komórek do zajmowania się błędami medycznymi.Ministerstwo Sprawiedliwości chciało też tak zmienić kodeks karny, by lekarzom uznanym za winnych nieumyślnego spowodowania śmierci pacjenta groziła nawet kara bezwzględnego więzienia. Kodeks zmieniono, ale w lipcu 2020 zmiana ta została zablokowana przez Trybunał Konstytucyjny. Ziobro bierze się za medycynę: powołał nowy instytut. https://oko.press/instytut-ekspertyz-medycznych-pod-nadzorem-ziobry/
Czy wy choć raz w tym ratuszu możecie zadbać i zainteresować się oszukanymi mieszkańcami Wałbrzycha? Z tego co wiem, to miasto bez PIS.
Niestety nie, ty jeszcze jesteś.
Wydałem prawie 40 tyś na remont mieszkania od zera. Po fakcie okazuje się, że wydałem kasę na remont nie swojego mieszkania? A kogo? Na mieszkanie miasta? W którym zamieszka kto? Żul jakiś, bo mu się należy? Bankster? Czy radny PO? A ty mi tu o PISie? Wypierdalaj idioto bez szkoły!
To udaj się tam: Prokuratura Rejonowa w Wałbrzychu plac Magistracki 7, 58-300 Wałbrzych ale najpierw złoż wniosek o wykup
Jako obywatel nie mam takiego obowiązku, prezydent jako osoba publiczna już ma. "To jest pewnego rodzaju zachęta" - to jakim prawem dają na zachęte mieszkania do wykupu, których wykupić nie można? Przecież miasto wie jakie można wykupić a jakich nie można już na starcie. Więc dlaczego zachęcają mieszkańców mieszkaniami, których się nie da wykupić? Ci silni panowie, co zapłacili dodatkowo za takie mieszkania, przyjdą po zwrot kosztów. Każdy wie o co chodzi. Na waszym miejscu bym się bał. A nie jeszcze drwił.
złoż wniosek o wykup zanim wywalisz te 40tys, proste
Najpierw trzeba wyremontować by móc złożyć wniosek wy oszuści! Dobrze wiecie co zrobiliście złodzieje!! Dlaczego nie było informacji przy każdym mieszkaniu typu: to mieszkanie nie jest do wykupu po remoncie bo ...? No dlaczego? Takie to k***a trudne było? Bo wiedzieliście, że nikt nie jest głupi, żeby wam, miastu za darmo chaty remontować? Więc nas oszukaliście! Wypierdalać złodzieje!
a coz ja ci czlowieku zrobilem? winny jestem twojej glupoty, bo odpowiadam na twoje posty? ktos cie okradl to idz to na policje, do prokuratury, TVP, TVN, gazety, posla, senatora lub nawet ksiedza, wrzuc posta na Twiterze czy Facebooku. Po co tutaj anonimowo tracisz tutaj czas? I tak tym nic nie osiagniesz
Co ci zrobiłem? Oszukaliście mnie złodzieje na 40 tyś. Bronisz złodziejów i oszustów, wyzywasz mnie i ze mnie drwisz. Bronisz złodziejskich i oszukańczych praktyk Szelemeja. Co ci zrobiłem? Nie broń złodziejów co oszukali ludzi. Odp*****l się ode mnie. Pisałem ci pare postów temu "Wypierdalaj", bo jak widać jesteś jednym ze złodziejów, co macza w tym procederze palce.. Wykonaj, i nie płacz 'co ci zrobiłem'. Jak miasta i urząd miejski jest wypchany takimi jak ty, to nie dziwie sie, że to miasto już tylko wegetuje. Banda złodziejów tylko się nachapać a ludzi w dupie mają. Kto was k***a wybrał i za co? Za obietnice pracy? Byłem swiatgiem takiej rozmowy kiedyś. Załatw mi głosy a ja dla twojej żony załatwie prace w Tesco. Wiesz kto? Najbardziej leniwy w historii szef rady miejskiej z PO. Nauczyciel WF. Ciekawe jak ty prace dostałeś. Jak w Lubuskim Wordzie?
rozumem, ze tak sie zloscisz, bo wydales 40tys i zaraz po tym wyrzucili cie z tego mieszkania? mysle, ze jestes na niewlasciwym forum
Co ty rozumiesz? Jak jedno zdanie wypierdalaj złodzieju ode mnie od 3 komentarzy dotrzeć do ciebie nie może. Powiedz to ludziom, co wyremontowali mieszkanie i sytuacja życiowa zmusiła ich do zmiany miejsca zamieszkania, czy pracy. 40 tyś w pizdu. Bo wykupić nie możesz, co za tym sprzedać by kupić inne tez nie. Więc wypierdalaj powiedziałem dawać dupy za prace. Jedyne co tu robisz to bronisz złodziejów więc jesteś jednym z nich. Wypierdalaj ode mnie zrozumiałeś? Nie lubie się powtarzać i prowadzić jałowej dyskusji z opłaconymi kretynami. Nie mój poziom. Wypierdalaj szujo.
BRAWO! JEDZIESZ Z NIMI! MIESZKANCY OTWIERAJA OCZY! ZACZYNAJA WIDZIEC CO TU SIE W TYM ZYDOKOMUSZYM PRYWATNYM FOLWARKU ZWIERZECYM DZIEJE.
Wałbrzych (29 lipca 2022 11:45)
Cytuję użytkownika: kolo
Cytuję użytkownika: Wałbrzyszanin
Cytuję użytkownika: kolo
Cytuję użytkownika: Wałbrzyszanin
Cytuję użytkownika: kolo
Cytuję użytkownika: Wałbrzyszanin
Cytuję użytkownika: PIS kradnie i kłamie
Cytuję użytkownika: Wałbrzyszanin
Cytuję użytkownika: PIS kradnie i kłamie
Cytuję użytkownika: Wałbrzyszanin
Cytuję użytkownika: PIS kradnie i kłamie
Cytuję użytkownika: Wałbrzyszanin
Cytuję użytkownika: CZYSCICIELE KAMIENIC LEVEL EKSPERT
NO I WYSZLO TO CO KILKA RAZY JUZ OPISYWALEM. WASZE CHATY KTORE DOSTALISCIE DO REMONTOW, REMONTUJECIE BANKSTEROM NA SWOJ KOSZT. ROMEK I PARTIA ZDRADZIECKICH MORD, PRZECIEZ OD POCZATKU WIE, KTORE CHATY SA ZASTAWIONE POD KREDYTY W BANKU. JAK KREDYTOW MAISTO NIE SPRZEDA TO BANKI PRZEJMA CHATY LEMINGOW, TE WYREMONTOWANE. PISALEM O TYM KILAK RAZY. PSY ZYDA AZORKI MNIE OBSZCZEKIWALY. DZIS ROMEK MOWI. ZE TO PRAWDA. WYJEBALI LUDZI NA REMNONTY MIESZKAC OSZUKUJAC ICH ZE BEDA ICHL CIU POWKLADALI DZIESIATKI SWOICH TYSIECY, NA CHATY, KTORE NIGDY LEMINGOW NIE BEDA HEHEHEHE. DZIS ROMEN MOWI SPROSOSTWANIE. NIE WSZYSTKIE MIESZKANIA BEDA WASZE HEHEHE. KURA MAC. OD POACZTKU O TYM WIEDZIELI, TYLKO MILCZELI. CZY JAK KTOS BRAL CHATE DO REMONTU, TO KTOS MU MOWIL, TA CHATA JEST ZASATAWIONA, NIGDY NI EBEDZIE TWOJA? NIE!!! A O TYM WIEDZIELI DOBRZE. A MIMO TO TAKIE CHATY WCISKALI LUDZIOM, BY MARNOWALI SWOJE OSZCZENDOSCI NA REMONTY MIESZKAN BANKSTEROW. JA p*****lE. ZNOW ZYD I JEGO PARTIA NIEMIECKA PO WYRUCHALI MIESZKANCOW WALBRZYCHA. BUEHEHEHEHEHE. OSTRZEGALEM KILKA RAZY. TO MNIE TU OBSZCZEKIWALY AZORY SZELEMEJ Z RATUSZA. I KOTO OSZUKJE MIESZKANCOW? JA ? CZY ZYD I JEGO AZORY?
Czyli wiedzieli, ze mieszkanie jest nie do wykupu, a i tak wciskali ludziom do remontu obiecując, że będzie ich? Gdzie jest prokurator?
Tutaj: Zbigniew Ziobro (ur. 18 sierpnia 1970 w Krakowie) – prawnik, polityk. Poseł na Sejm IV (PiS), V (PiS), VI (PiS) i VIII (Solidarna Polska) kadencji. Eurodeputowany PiS VII kadencji. Współzałożyciel i prezes Solidarnej Polski. W latach 2005–2007 Minister Sprawiedliwości i Prokurator Generalny w rządach Kazimierza Marcinkiewicza oraz Jarosława Kaczyńskiego. 16 listopada 2015 powołany na stanowisko Ministra Sprawiedliwości w rządzie Beaty Szydło. Od 4 marca 2016 Prokurator Generalny. Minister Zbigniew Ziobro ma od lat z lekarzami na pieńku. Jednym z posunięć ministra, dokonanym już na początku pierwszej kadencji rządów PiS, tj. w 2016 roku, było wprowadzenie do prokuratur okręgowych specjalnych komórek do zajmowania się błędami medycznymi.Ministerstwo Sprawiedliwości chciało też tak zmienić kodeks karny, by lekarzom uznanym za winnych nieumyślnego spowodowania śmierci pacjenta groziła nawet kara bezwzględnego więzienia. Kodeks zmieniono, ale w lipcu 2020 zmiana ta została zablokowana przez Trybunał Konstytucyjny. Ziobro bierze się za medycynę: powołał nowy instytut. https://oko.press/instytut-ekspertyz-medycznych-pod-nadzorem-ziobry/
Czy wy choć raz w tym ratuszu możecie zadbać i zainteresować się oszukanymi mieszkańcami Wałbrzycha? Z tego co wiem, to miasto bez PIS.
Niestety nie, ty jeszcze jesteś.
Wydałem prawie 40 tyś na remont mieszkania od zera. Po fakcie okazuje się, że wydałem kasę na remont nie swojego mieszkania? A kogo? Na mieszkanie miasta? W którym zamieszka kto? Żul jakiś, bo mu się należy? Bankster? Czy radny PO? A ty mi tu o PISie? Wypierdalaj idioto bez szkoły!
To udaj się tam: Prokuratura Rejonowa w Wałbrzychu plac Magistracki 7, 58-300 Wałbrzych ale najpierw złoż wniosek o wykup
Jako obywatel nie mam takiego obowiązku, prezydent jako osoba publiczna już ma. "To jest pewnego rodzaju zachęta" - to jakim prawem dają na zachęte mieszkania do wykupu, których wykupić nie można? Przecież miasto wie jakie można wykupić a jakich nie można już na starcie. Więc dlaczego zachęcają mieszkańców mieszkaniami, których się nie da wykupić? Ci silni panowie, co zapłacili dodatkowo za takie mieszkania, przyjdą po zwrot kosztów. Każdy wie o co chodzi. Na waszym miejscu bym się bał. A nie jeszcze drwił.
złoż wniosek o wykup zanim wywalisz te 40tys, proste
Najpierw trzeba wyremontować by móc złożyć wniosek wy oszuści! Dobrze wiecie co zrobiliście złodzieje!! Dlaczego nie było informacji przy każdym mieszkaniu typu: to mieszkanie nie jest do wykupu po remoncie bo ...? No dlaczego? Takie to k***a trudne było? Bo wiedzieliście, że nikt nie jest głupi, żeby wam, miastu za darmo chaty remontować? Więc nas oszukaliście! Wypierdalać złodzieje!
a coz ja ci czlowieku zrobilem? winny jestem twojej glupoty, bo odpowiadam na twoje posty? ktos cie okradl to idz to na policje, do prokuratury, TVP, TVN, gazety, posla, senatora lub nawet ksiedza, wrzuc posta na Twiterze czy Facebooku. Po co tutaj anonimowo tracisz tutaj czas? I tak tym nic nie osiagniesz
Co ci zrobiłem? Oszukaliście mnie złodzieje na 40 tyś. Bronisz złodziejów i oszustów, wyzywasz mnie i ze mnie drwisz. Bronisz złodziejskich i oszukańczych praktyk Szelemeja. Co ci zrobiłem? Nie broń złodziejów co oszukali ludzi. Odp*****l się ode mnie. Pisałem ci pare postów temu "Wypierdalaj", bo jak widać jesteś jednym ze złodziejów, co macza w tym procederze palce.. Wykonaj, i nie płacz 'co ci zrobiłem'. Jak miasta i urząd miejski jest wypchany takimi jak ty, to nie dziwie sie, że to miasto już tylko wegetuje. Banda złodziejów tylko się nachapać a ludzi w dupie mają. Kto was k***a wybrał i za co? Za obietnice pracy? Byłem swiatgiem takiej rozmowy kiedyś. Załatw mi głosy a ja dla twojej żony załatwie prace w Tesco. Wiesz kto? Najbardziej leniwy w historii szef rady miejskiej z PO. Nauczyciel WF. Ciekawe jak ty prace dostałeś. Jak w Lubuskim Wordzie?
rozumem, ze tak sie zloscisz, bo wydales 40tys i zaraz po tym wyrzucili cie z tego mieszkania? mysle, ze jestes na niewlasciwym forum
Co ty rozumiesz? Jak jedno zdanie wypierdalaj złodzieju ode mnie od 3 komentarzy dotrzeć do ciebie nie może. Powiedz to ludziom, co wyremontowali mieszkanie i sytuacja życiowa zmusiła ich do zmiany miejsca zamieszkania, czy pracy. 40 tyś w pizdu. Bo wykupić nie możesz, co za tym sprzedać by kupić inne tez nie. Więc wypierdalaj powiedziałem dawać dupy za prace. Jedyne co tu robisz to bronisz złodziejów więc jesteś jednym z nich. Wypierdalaj ode mnie zrozumiałeś? Nie lubie się powtarzać i prowadzić jałowej dyskusji z opłaconymi kretynami. Nie mój poziom. Wypierdalaj szujo.
kolo (29 lipca 2022 11:20)
Cytuję użytkownika: Wałbrzyszanin
Cytuję użytkownika: kolo
Cytuję użytkownika: Wałbrzyszanin
Cytuję użytkownika: kolo
Cytuję użytkownika: Wałbrzyszanin
Cytuję użytkownika: PIS kradnie i kłamie
Cytuję użytkownika: Wałbrzyszanin
Cytuję użytkownika: PIS kradnie i kłamie
Cytuję użytkownika: Wałbrzyszanin
Cytuję użytkownika: PIS kradnie i kłamie
Cytuję użytkownika: Wałbrzyszanin
Cytuję użytkownika: CZYSCICIELE KAMIENIC LEVEL EKSPERT
NO I WYSZLO TO CO KILKA RAZY JUZ OPISYWALEM. WASZE CHATY KTORE DOSTALISCIE DO REMONTOW, REMONTUJECIE BANKSTEROM NA SWOJ KOSZT. ROMEK I PARTIA ZDRADZIECKICH MORD, PRZECIEZ OD POCZATKU WIE, KTORE CHATY SA ZASTAWIONE POD KREDYTY W BANKU. JAK KREDYTOW MAISTO NIE SPRZEDA TO BANKI PRZEJMA CHATY LEMINGOW, TE WYREMONTOWANE. PISALEM O TYM KILAK RAZY. PSY ZYDA AZORKI MNIE OBSZCZEKIWALY. DZIS ROMEK MOWI. ZE TO PRAWDA. WYJEBALI LUDZI NA REMNONTY MIESZKAC OSZUKUJAC ICH ZE BEDA ICHL CIU POWKLADALI DZIESIATKI SWOICH TYSIECY, NA CHATY, KTORE NIGDY LEMINGOW NIE BEDA HEHEHEHE. DZIS ROMEN MOWI SPROSOSTWANIE. NIE WSZYSTKIE MIESZKANIA BEDA WASZE HEHEHE. KURA MAC. OD POACZTKU O TYM WIEDZIELI, TYLKO MILCZELI. CZY JAK KTOS BRAL CHATE DO REMONTU, TO KTOS MU MOWIL, TA CHATA JEST ZASATAWIONA, NIGDY NI EBEDZIE TWOJA? NIE!!! A O TYM WIEDZIELI DOBRZE. A MIMO TO TAKIE CHATY WCISKALI LUDZIOM, BY MARNOWALI SWOJE OSZCZENDOSCI NA REMONTY MIESZKAN BANKSTEROW. JA p*****lE. ZNOW ZYD I JEGO PARTIA NIEMIECKA PO WYRUCHALI MIESZKANCOW WALBRZYCHA. BUEHEHEHEHEHE. OSTRZEGALEM KILKA RAZY. TO MNIE TU OBSZCZEKIWALY AZORY SZELEMEJ Z RATUSZA. I KOTO OSZUKJE MIESZKANCOW? JA ? CZY ZYD I JEGO AZORY?
Czyli wiedzieli, ze mieszkanie jest nie do wykupu, a i tak wciskali ludziom do remontu obiecując, że będzie ich? Gdzie jest prokurator?
Tutaj: Zbigniew Ziobro (ur. 18 sierpnia 1970 w Krakowie) – prawnik, polityk. Poseł na Sejm IV (PiS), V (PiS), VI (PiS) i VIII (Solidarna Polska) kadencji. Eurodeputowany PiS VII kadencji. Współzałożyciel i prezes Solidarnej Polski. W latach 2005–2007 Minister Sprawiedliwości i Prokurator Generalny w rządach Kazimierza Marcinkiewicza oraz Jarosława Kaczyńskiego. 16 listopada 2015 powołany na stanowisko Ministra Sprawiedliwości w rządzie Beaty Szydło. Od 4 marca 2016 Prokurator Generalny. Minister Zbigniew Ziobro ma od lat z lekarzami na pieńku. Jednym z posunięć ministra, dokonanym już na początku pierwszej kadencji rządów PiS, tj. w 2016 roku, było wprowadzenie do prokuratur okręgowych specjalnych komórek do zajmowania się błędami medycznymi.Ministerstwo Sprawiedliwości chciało też tak zmienić kodeks karny, by lekarzom uznanym za winnych nieumyślnego spowodowania śmierci pacjenta groziła nawet kara bezwzględnego więzienia. Kodeks zmieniono, ale w lipcu 2020 zmiana ta została zablokowana przez Trybunał Konstytucyjny. Ziobro bierze się za medycynę: powołał nowy instytut. https://oko.press/instytut-ekspertyz-medycznych-pod-nadzorem-ziobry/
Czy wy choć raz w tym ratuszu możecie zadbać i zainteresować się oszukanymi mieszkańcami Wałbrzycha? Z tego co wiem, to miasto bez PIS.
Niestety nie, ty jeszcze jesteś.
Wydałem prawie 40 tyś na remont mieszkania od zera. Po fakcie okazuje się, że wydałem kasę na remont nie swojego mieszkania? A kogo? Na mieszkanie miasta? W którym zamieszka kto? Żul jakiś, bo mu się należy? Bankster? Czy radny PO? A ty mi tu o PISie? Wypierdalaj idioto bez szkoły!
To udaj się tam: Prokuratura Rejonowa w Wałbrzychu plac Magistracki 7, 58-300 Wałbrzych ale najpierw złoż wniosek o wykup
Jako obywatel nie mam takiego obowiązku, prezydent jako osoba publiczna już ma. "To jest pewnego rodzaju zachęta" - to jakim prawem dają na zachęte mieszkania do wykupu, których wykupić nie można? Przecież miasto wie jakie można wykupić a jakich nie można już na starcie. Więc dlaczego zachęcają mieszkańców mieszkaniami, których się nie da wykupić? Ci silni panowie, co zapłacili dodatkowo za takie mieszkania, przyjdą po zwrot kosztów. Każdy wie o co chodzi. Na waszym miejscu bym się bał. A nie jeszcze drwił.
złoż wniosek o wykup zanim wywalisz te 40tys, proste
Najpierw trzeba wyremontować by móc złożyć wniosek wy oszuści! Dobrze wiecie co zrobiliście złodzieje!! Dlaczego nie było informacji przy każdym mieszkaniu typu: to mieszkanie nie jest do wykupu po remoncie bo ...? No dlaczego? Takie to k***a trudne było? Bo wiedzieliście, że nikt nie jest głupi, żeby wam, miastu za darmo chaty remontować? Więc nas oszukaliście! Wypierdalać złodzieje!
a coz ja ci czlowieku zrobilem? winny jestem twojej glupoty, bo odpowiadam na twoje posty? ktos cie okradl to idz to na policje, do prokuratury, TVP, TVN, gazety, posla, senatora lub nawet ksiedza, wrzuc posta na Twiterze czy Facebooku. Po co tutaj anonimowo tracisz tutaj czas? I tak tym nic nie osiagniesz
Co ci zrobiłem? Oszukaliście mnie złodzieje na 40 tyś. Bronisz złodziejów i oszustów, wyzywasz mnie i ze mnie drwisz. Bronisz złodziejskich i oszukańczych praktyk Szelemeja. Co ci zrobiłem? Nie broń złodziejów co oszukali ludzi. Odp*****l się ode mnie. Pisałem ci pare postów temu "Wypierdalaj", bo jak widać jesteś jednym ze złodziejów, co macza w tym procederze palce.. Wykonaj, i nie płacz 'co ci zrobiłem'. Jak miasta i urząd miejski jest wypchany takimi jak ty, to nie dziwie sie, że to miasto już tylko wegetuje. Banda złodziejów tylko się nachapać a ludzi w dupie mają. Kto was k***a wybrał i za co? Za obietnice pracy? Byłem swiatgiem takiej rozmowy kiedyś. Załatw mi głosy a ja dla twojej żony załatwie prace w Tesco. Wiesz kto? Najbardziej leniwy w historii szef rady miejskiej z PO. Nauczyciel WF. Ciekawe jak ty prace dostałeś. Jak w Lubuskim Wordzie?
rozumem, ze tak sie zloscisz, bo wydales 40tys i zaraz po tym wyrzucili cie z tego mieszkania? mysle, ze jestes na niewlasciwym forum
DBA (29 lipca 2022 10:56)
Cytuję użytkownika: Patryk
Nie, panie prezydencie.Nie ma pan racji i zupełnie nie rozumie pan idei utrzymywania kwietnych eko łąk.Być może coś pan o tym przeczytał,może coś słyszał,być może jak zwykle coś tam panu w uchu dzwoni, tyle tylko że nie bardzo wie pan z której strony i w którym uchu,a temat ogarnął pan bardzo pobieżnie i bez gruntownego zrozumienia i jak zwykle ma pan to w zwyczaju,dorobił pan do swojego kolejnego głupiego i nie trafionego pomysłu eko ideologię.Zacznijmy zatem od definicji kwietnych łąk.Łąka kwietna jak sama nazwa mówi to kompozycja kwiatów jednorocznych stanowiąca alternatywę dla trawników. Łąki kwietne to połacie,tereny wysiewane specjalnymi mieszankami nasion w których skład wchodzą między innymi komosy, rumiany, chabry, maki, rozchodniki, rojniki, goździki, koniczyna biała i czerwona, pięciorniki czy kąkole. Niestety, to co jest w Wałbrzychu,w żaden sposób nie można określić mianem kwietnych łąk,to jest zwykła zaniedbana i wszechobecna, zarastająca miasto perzyna i chwaścisko, mające niewiele wspólnego z ideą kwietnych łąk.Zatem cała idea kwietnych łąk polega na wysiewaniu specjalnych gatunków traw i roślin a nie na bezrozumnym i bezrefleksyjnym zapuszczaniu trawników i pasów zieleni miejskiej porastającymi chwastami, tak jak to jest w Wałbrzychu. Myli się pan również panie prezydencie Szełemej co do pozytywnego odbioru tych zarośniętych perzyną i chwastami, pasów zieleni i trawników.Wygląda to niechlujnie i powoduje wrażenie totalnego zaniedbania a odbiór tego jest zdecydowanie negatywny zarówno przez mieszkańców miasta jak również przez ludzi odwiedzających nasze miasto.Mówi pan że świadomie, podjął pan decyzję, żeby niej kosić traw ze względu na hydrologiczną suszę próbując przekonać nas że wyższe trawy zatrzymują wilgoć, która nie paruje. To jest kolejny pański mit i kolejne kłamstwo świadczące o tym że nie ma pan bladego pojęcia o czym pan mówi i jak zwykle robi pan z siebie eksperta od wszystkiego,podczas gdy nie wie pan nic.Dlatego powrócę raz jeszcze do definicji kwietnych łąk. Łąka kwietna to kompozycja kwiatów jednorocznych stanowiąca alternatywę dla trawników. Mają być połacie,tereny wysiewane specjalnymi mieszankami nasion.Czyli jak sama nazwa mówi-kwietne łąki to kwiaty, a dlaczego kwiaty? Bo Kwiaty mają o wiele dłuższe korzenie niż trawa, dlatego też lepiej znoszą suszę i mogą głębiej sięgać po wodę oraz pozytywnie wpływać na poziom wód gruntowych. Są także w stanie dobrze ją magazynować, dzięki czemu mogą zapobiegać erozji wodnej po ulewnych deszczach. Także parowanie wody korzystniej wypada w przypadku łąki kwietnej niż zwykłego trawnika.Zatem nie trawy, utrzymują wilgoć i magazynują wodę a kwiaty co pokazuje że kolejny pański mit padł.Reasumując należy stwierdzić że po raz kolejny nie ma pan bladego pojęcia o czym mówi,a to co zafundował pan mieszkańcom Wałbrzycha to nie żadne kwietne łąki,tylko obrzydliwa,bezużyteczna perzyna i chwasty zarastające nasze miasto które nie są koszone tylko z tego względu że zadłużył pan miasto i szuka oszczędności a ekologia to tylko wymówka.Z porastającymi pasy zieleni i trawniki przy drogach chwastami wiąże się również kwestia dotycząca bezpieczeństwa drogowego.Niestety w wielu miejscach Wałbrzycha chwasty osiągnęły taką wysokość że skutecznie przysłaniają kierowcom widoczność stwarzając zagrożenie na drodze.Dotyczy to w szczególności miejsc gdzie usytuowane są przejścia dla pieszych i skrzyżowania.Zatem można śmiało powiedzieć że pański pomysł jest po prostu nie trafiony,nie ma nic wspólnego z ekologią i stanowi zagrożenie dla mieszkańców Wałbrzycha.O estetyce nie będę się rozpisywał, bo człowiek który zafundował swojemu miastu kilometry niepotrzebnych,zbędnych,szpecących i obrzydliwych ekranów,(nawet w centrum miasta),nie może posiadać zmysłu estetyki.
100/100 - przeciez to co porasta miedzyjezdnia to mieszanina lebiody i ostów. Dodam jeszcze, że nikt nie wymaga ścinania trawy na zapałkę - a tak jest cięta w na skrzyżowaniach i przy krawężnikach choćby na Podzamczu. Wystarczyłoby skoszenie tych chaszczy na wysokośc 10 do 15 cm co kilka tygodni - będzie bezpieczniej, nie przesuszy sie gleby, a i ukochane robactwo bedzie miało gdzie się schować.
Wałbrzyszanin (29 lipca 2022 8:10)
Cytuję użytkownika: kolo
Cytuję użytkownika: Wałbrzyszanin
Cytuję użytkownika: kolo
Cytuję użytkownika: Wałbrzyszanin
Cytuję użytkownika: PIS kradnie i kłamie
Cytuję użytkownika: Wałbrzyszanin
Cytuję użytkownika: PIS kradnie i kłamie
Cytuję użytkownika: Wałbrzyszanin
Cytuję użytkownika: PIS kradnie i kłamie
Cytuję użytkownika: Wałbrzyszanin
Cytuję użytkownika: CZYSCICIELE KAMIENIC LEVEL EKSPERT
NO I WYSZLO TO CO KILKA RAZY JUZ OPISYWALEM. WASZE CHATY KTORE DOSTALISCIE DO REMONTOW, REMONTUJECIE BANKSTEROM NA SWOJ KOSZT. ROMEK I PARTIA ZDRADZIECKICH MORD, PRZECIEZ OD POCZATKU WIE, KTORE CHATY SA ZASTAWIONE POD KREDYTY W BANKU. JAK KREDYTOW MAISTO NIE SPRZEDA TO BANKI PRZEJMA CHATY LEMINGOW, TE WYREMONTOWANE. PISALEM O TYM KILAK RAZY. PSY ZYDA AZORKI MNIE OBSZCZEKIWALY. DZIS ROMEK MOWI. ZE TO PRAWDA. WYJEBALI LUDZI NA REMNONTY MIESZKAC OSZUKUJAC ICH ZE BEDA ICHL CIU POWKLADALI DZIESIATKI SWOICH TYSIECY, NA CHATY, KTORE NIGDY LEMINGOW NIE BEDA HEHEHEHE. DZIS ROMEN MOWI SPROSOSTWANIE. NIE WSZYSTKIE MIESZKANIA BEDA WASZE HEHEHE. KURA MAC. OD POACZTKU O TYM WIEDZIELI, TYLKO MILCZELI. CZY JAK KTOS BRAL CHATE DO REMONTU, TO KTOS MU MOWIL, TA CHATA JEST ZASATAWIONA, NIGDY NI EBEDZIE TWOJA? NIE!!! A O TYM WIEDZIELI DOBRZE. A MIMO TO TAKIE CHATY WCISKALI LUDZIOM, BY MARNOWALI SWOJE OSZCZENDOSCI NA REMONTY MIESZKAN BANKSTEROW. JA p*****lE. ZNOW ZYD I JEGO PARTIA NIEMIECKA PO WYRUCHALI MIESZKANCOW WALBRZYCHA. BUEHEHEHEHEHE. OSTRZEGALEM KILKA RAZY. TO MNIE TU OBSZCZEKIWALY AZORY SZELEMEJ Z RATUSZA. I KOTO OSZUKJE MIESZKANCOW? JA ? CZY ZYD I JEGO AZORY?
Czyli wiedzieli, ze mieszkanie jest nie do wykupu, a i tak wciskali ludziom do remontu obiecując, że będzie ich? Gdzie jest prokurator?
Tutaj: Zbigniew Ziobro (ur. 18 sierpnia 1970 w Krakowie) – prawnik, polityk. Poseł na Sejm IV (PiS), V (PiS), VI (PiS) i VIII (Solidarna Polska) kadencji. Eurodeputowany PiS VII kadencji. Współzałożyciel i prezes Solidarnej Polski. W latach 2005–2007 Minister Sprawiedliwości i Prokurator Generalny w rządach Kazimierza Marcinkiewicza oraz Jarosława Kaczyńskiego. 16 listopada 2015 powołany na stanowisko Ministra Sprawiedliwości w rządzie Beaty Szydło. Od 4 marca 2016 Prokurator Generalny. Minister Zbigniew Ziobro ma od lat z lekarzami na pieńku. Jednym z posunięć ministra, dokonanym już na początku pierwszej kadencji rządów PiS, tj. w 2016 roku, było wprowadzenie do prokuratur okręgowych specjalnych komórek do zajmowania się błędami medycznymi.Ministerstwo Sprawiedliwości chciało też tak zmienić kodeks karny, by lekarzom uznanym za winnych nieumyślnego spowodowania śmierci pacjenta groziła nawet kara bezwzględnego więzienia. Kodeks zmieniono, ale w lipcu 2020 zmiana ta została zablokowana przez Trybunał Konstytucyjny. Ziobro bierze się za medycynę: powołał nowy instytut. https://oko.press/instytut-ekspertyz-medycznych-pod-nadzorem-ziobry/
Czy wy choć raz w tym ratuszu możecie zadbać i zainteresować się oszukanymi mieszkańcami Wałbrzycha? Z tego co wiem, to miasto bez PIS.
Niestety nie, ty jeszcze jesteś.
Wydałem prawie 40 tyś na remont mieszkania od zera. Po fakcie okazuje się, że wydałem kasę na remont nie swojego mieszkania? A kogo? Na mieszkanie miasta? W którym zamieszka kto? Żul jakiś, bo mu się należy? Bankster? Czy radny PO? A ty mi tu o PISie? Wypierdalaj idioto bez szkoły!
To udaj się tam: Prokuratura Rejonowa w Wałbrzychu plac Magistracki 7, 58-300 Wałbrzych ale najpierw złoż wniosek o wykup
Jako obywatel nie mam takiego obowiązku, prezydent jako osoba publiczna już ma. "To jest pewnego rodzaju zachęta" - to jakim prawem dają na zachęte mieszkania do wykupu, których wykupić nie można? Przecież miasto wie jakie można wykupić a jakich nie można już na starcie. Więc dlaczego zachęcają mieszkańców mieszkaniami, których się nie da wykupić? Ci silni panowie, co zapłacili dodatkowo za takie mieszkania, przyjdą po zwrot kosztów. Każdy wie o co chodzi. Na waszym miejscu bym się bał. A nie jeszcze drwił.
złoż wniosek o wykup zanim wywalisz te 40tys, proste
Najpierw trzeba wyremontować by móc złożyć wniosek wy oszuści! Dobrze wiecie co zrobiliście złodzieje!! Dlaczego nie było informacji przy każdym mieszkaniu typu: to mieszkanie nie jest do wykupu po remoncie bo ...? No dlaczego? Takie to k***a trudne było? Bo wiedzieliście, że nikt nie jest głupi, żeby wam, miastu za darmo chaty remontować? Więc nas oszukaliście! Wypierdalać złodzieje!
a coz ja ci czlowieku zrobilem? winny jestem twojej glupoty, bo odpowiadam na twoje posty? ktos cie okradl to idz to na policje, do prokuratury, TVP, TVN, gazety, posla, senatora lub nawet ksiedza, wrzuc posta na Twiterze czy Facebooku. Po co tutaj anonimowo tracisz tutaj czas? I tak tym nic nie osiagniesz
Co ci zrobiłem? Oszukaliście mnie złodzieje na 40 tyś. Bronisz złodziejów i oszustów, wyzywasz mnie i ze mnie drwisz. Bronisz złodziejskich i oszukańczych praktyk Szelemeja. Co ci zrobiłem? Nie broń złodziejów co oszukali ludzi. Odp*****l się ode mnie. Pisałem ci pare postów temu "Wypierdalaj", bo jak widać jesteś jednym ze złodziejów, co macza w tym procederze palce.. Wykonaj, i nie płacz 'co ci zrobiłem'. Jak miasta i urząd miejski jest wypchany takimi jak ty, to nie dziwie sie, że to miasto już tylko wegetuje. Banda złodziejów tylko się nachapać a ludzi w dupie mają. Kto was k***a wybrał i za co? Za obietnice pracy? Byłem swiatgiem takiej rozmowy kiedyś. Załatw mi głosy a ja dla twojej żony załatwie prace w Tesco. Wiesz kto? Najbardziej leniwy w historii szef rady miejskiej z PO. Nauczyciel WF. Ciekawe jak ty prace dostałeś. Jak w Lubuskim Wordzie?
Patryk (29 lipca 2022 7:22)
Nie, panie prezydencie.Nie ma pan racji i zupełnie nie rozumie pan idei utrzymywania kwietnych eko łąk.Być może coś pan o tym przeczytał,może coś słyszał,być może jak zwykle coś tam panu w uchu dzwoni, tyle tylko że nie bardzo wie pan z której strony i w którym uchu,a temat ogarnął pan bardzo pobieżnie i bez gruntownego zrozumienia i jak zwykle ma pan to w zwyczaju,dorobił pan do swojego kolejnego głupiego i nie trafionego pomysłu eko ideologię.Zacznijmy zatem od definicji kwietnych łąk.Łąka kwietna jak sama nazwa mówi to kompozycja kwiatów jednorocznych stanowiąca alternatywę dla trawników. Łąki kwietne to połacie,tereny wysiewane specjalnymi mieszankami nasion w których skład wchodzą między innymi komosy, rumiany, chabry, maki, rozchodniki, rojniki, goździki, koniczyna biała i czerwona, pięciorniki czy kąkole. Niestety, to co jest w Wałbrzychu,w żaden sposób nie można określić mianem kwietnych łąk,to jest zwykła zaniedbana i wszechobecna, zarastająca miasto perzyna i chwaścisko, mające niewiele wspólnego z ideą kwietnych łąk.Zatem cała idea kwietnych łąk polega na wysiewaniu specjalnych gatunków traw i roślin a nie na bezrozumnym i bezrefleksyjnym zapuszczaniu trawników i pasów zieleni miejskiej porastającymi chwastami, tak jak to jest w Wałbrzychu. Myli się pan również panie prezydencie Szełemej co do pozytywnego odbioru tych zarośniętych perzyną i chwastami, pasów zieleni i trawników.Wygląda to niechlujnie i powoduje wrażenie totalnego zaniedbania a odbiór tego jest zdecydowanie negatywny zarówno przez mieszkańców miasta jak również przez ludzi odwiedzających nasze miasto.Mówi pan że świadomie, podjął pan decyzję, żeby niej kosić traw ze względu na hydrologiczną suszę próbując przekonać nas że wyższe trawy zatrzymują wilgoć, która nie paruje. To jest kolejny pański mit i kolejne kłamstwo świadczące o tym że nie ma pan bladego pojęcia o czym pan mówi i jak zwykle robi pan z siebie eksperta od wszystkiego,podczas gdy nie wie pan nic.Dlatego powrócę raz jeszcze do definicji kwietnych łąk. Łąka kwietna to kompozycja kwiatów jednorocznych stanowiąca alternatywę dla trawników. Mają być połacie,tereny wysiewane specjalnymi mieszankami nasion.Czyli jak sama nazwa mówi-kwietne łąki to kwiaty, a dlaczego kwiaty? Bo Kwiaty mają o wiele dłuższe korzenie niż trawa, dlatego też lepiej znoszą suszę i mogą głębiej sięgać po wodę oraz pozytywnie wpływać na poziom wód gruntowych. Są także w stanie dobrze ją magazynować, dzięki czemu mogą zapobiegać erozji wodnej po ulewnych deszczach. Także parowanie wody korzystniej wypada w przypadku łąki kwietnej niż zwykłego trawnika.Zatem nie trawy, utrzymują wilgoć i magazynują wodę a kwiaty co pokazuje że kolejny pański mit padł.Reasumując należy stwierdzić że po raz kolejny nie ma pan bladego pojęcia o czym mówi,a to co zafundował pan mieszkańcom Wałbrzycha to nie żadne kwietne łąki,tylko obrzydliwa,bezużyteczna perzyna i chwasty zarastające nasze miasto które nie są koszone tylko z tego względu że zadłużył pan miasto i szuka oszczędności a ekologia to tylko wymówka.Z porastającymi pasy zieleni i trawniki przy drogach chwastami wiąże się również kwestia dotycząca bezpieczeństwa drogowego.Niestety w wielu miejscach Wałbrzycha chwasty osiągnęły taką wysokość że skutecznie przysłaniają kierowcom widoczność stwarzając zagrożenie na drodze.Dotyczy to w szczególności miejsc gdzie usytuowane są przejścia dla pieszych i skrzyżowania.Zatem można śmiało powiedzieć że pański pomysł jest po prostu nie trafiony,nie ma nic wspólnego z ekologią i stanowi zagrożenie dla mieszkańców Wałbrzycha.O estetyce nie będę się rozpisywał, bo człowiek który zafundował swojemu miastu kilometry niepotrzebnych,zbędnych,szpecących i obrzydliwych ekranów,(nawet w centrum miasta),nie może posiadać zmysłu estetyki.
Więcej komentarzy

Dodaj komentarz

laki  |   kwietne  |   koszenie  |   trawy  |   prezydent  |   czat  |   pytania  |   mieszkancow  |   sprawy  |   ekologia  |   wtv  |   w24  |   wtv  |   news  |   info  |  

Prezydent Wałbrzycha, Roman Szełemej zbiera podpisy z radnymi

Prezydent Szełemej: ''Wałbrzych miastem bez korków''

Ruszyli w miasto... Roman Szełemej zbiera podpisy

Wałbrzych 24 aktualności


Wałbrzych 24 to wiodący portal informacyjny w mieście i regionie. Najważniejsze są dla nas informacje z Wałbrzycha, ale również piszemy o tym, co dzieje się w sąsiednich gminach takich jak  Świdnica, Boguszów - Gorce, Mieroszów, Szczawno Zdrój, Świebodzice, Głuszyca, czy Walim. Oprócz przekazywanych przez Wałbrzych 24 wiadomości, znajdziesz tu również wiele fotogalerii, rozmowy z zaproszonymi gośćmi, publicystykę czy informacje o wydarzeniach, imprezach i koncertach, które odbywają się w mieście czy okolicy.

Na stronie głównej Wałbrzych 24 znajdziecie aktualności czyli najnowsze informacje z miasta, jednak zachęcamy też do zaglądanie do innych kategorii - rozrywki, sportu, 112 czy do zakładki Po Sąsiedzku, gdzie znajdziecie wiadomości z okolicznych gmin.

Uprościliśmy też nawigację strony, by była bardziej intuicyjna, co ma ułatwić czytelnikom znalezienie szukanych informacji i jeszcze sprawniejsze poruszanie się po naszej stronie.

Wałbrzych najnowsze wiadomości


Często najnowsze wiadomości Wałbrzych tworzone są wspólnie z Wami - naszymi czytelnikami, za co serdecznie dziękujemy. Zachęcamy do przesyłania do nas informacji i zdjęć na adres: redakcja@walbrzych24.com.

Dzięki takiej współpracy jesteśmy w stanie szybko reagować i przekazywać Wam najnowsze informacje, pisać o realnych problemach miasta i mieszkańców. Zachęcamy też do śledzenia naszych social mediów - Facebook Wałbrzych 24, Facebook Telewizja Wałbrzych i kont na Instagramie.

Zachęcamy też do komentowania bieżących informacji z Wałbrzycha i okolic. Pod artykułami macie możliwość wyrażenia własnej opinii w komentarzach do czego gorąco zachęcamy.

Rozwiń
Do góry
Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.
Zaakceptuj Zamknij