Menu

Rajd Pojazdów Zabytkowych

Już 6 sierpnia o 10:30 zapraszamy wszystkich pod Dzikowiec, który znalazł się na trasie X Międzynarodowego Wałbrzyskiego Rajdu Pojazdów Zabytkowych. Sprawdźcie gdzie jeszcze tego dnia będzie można oglądać niezwykłe, stare samochody. 


 

Rajd Pojazdów Zabytkowych

Międzynarodowy Wałbrzyski Rajd Pojazdów Zabytkowych to impreza, która już od dziesięciu lat cieszy się dużym zainteresowaniem fanów motoryzacji, zabytków na czterech kółkach i nie tylko.

Tegoroczny jubileuszowy rajd przejedzie m. in. ulicami Boguszowa-Gorc. Już 6 sierpnia br. o godzinie 10:30 zapraszamy wszystkich pod Dzikowiec, gdzie na dwóch punktach kontrolnych premiowanych kierowcy zmierzą się z ciekawymi konkurencjami przygotowanymi przez Stowarzyszenie Moto-Weteran z Wałbrzycha oraz gminę Boguszów-Gorce.

Następnie auta przejadą ulicami miasta (szczegóły na plakacie), aby udać się w dalszą trasę. W rajdzie weźmie udział około 50 zabytkowych aut z Czech, Niemiec oraz z Polski, które odwiedzą tego dnia także Świebodzice oraz Szczawno Zdrój. Uroczyste zakończenie zaplanowano na godzinę 17:00 w wałbrzyskim rynku. 
opr. kat
foto: ilustracyjne (pixabay)
redakcja@walbrzych24.com

Komentarze

Jeszcze nikt nie skomentował tego artykułu - bądź pierwszy!

Dodaj komentarz

Próbował dać łapówkę policjantom

Głuszyca z dofinansowaniem na modernizację boiska

Głuszyca: odlotowe ferie już za nami

Wałbrzych 24 aktualności


Wałbrzych 24 to wiodący portal informacyjny w mieście i regionie. Najważniejsze są dla nas informacje z Wałbrzycha, ale również piszemy o tym, co dzieje się w sąsiednich gminach takich jak  Świdnica, Boguszów - Gorce, Mieroszów, Szczawno Zdrój, Świebodzice, Głuszyca, czy Walim. Oprócz przekazywanych przez Wałbrzych 24 wiadomości, znajdziesz tu również wiele fotogalerii, rozmowy z zaproszonymi gośćmi, publicystykę czy informacje o wydarzeniach, imprezach i koncertach, które odbywają się w mieście czy okolicy.

Na stronie głównej Wałbrzych 24 znajdziecie aktualności czyli najnowsze informacje z miasta, jednak zachęcamy też do zaglądanie do innych kategorii - rozrywki, sportu, 112 czy do zakładki Po Sąsiedzku, gdzie znajdziecie wiadomości z okolicznych gmin.

Uprościliśmy też nawigację strony, by była bardziej intuicyjna, co ma ułatwić czytelnikom znalezienie szukanych informacji i jeszcze sprawniejsze poruszanie się po naszej stronie.

Wałbrzych najnowsze wiadomości


Często najnowsze wiadomości Wałbrzych tworzone są wspólnie z Wami - naszymi czytelnikami, za co serdecznie dziękujemy. Zachęcamy do przesyłania do nas informacji i zdjęć na adres: redakcja@walbrzych24.com.

Dzięki takiej współpracy jesteśmy w stanie szybko reagować i przekazywać Wam najnowsze informacje, pisać o realnych problemach miasta i mieszkańców. Zachęcamy też do śledzenia naszych social mediów - Facebook Wałbrzych 24, Facebook Telewizja Wałbrzych i kont na Instagramie.

Zachęcamy też do komentowania bieżących informacji z Wałbrzycha i okolic. Pod artykułami macie możliwość wyrażenia własnej opinii w komentarzach do czego gorąco zachęcamy.

Rozwiń
Do góry
Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.
Zaakceptuj Zamknij