Menu

Tu jest Twój dom - kolejna publikacja o Głuszycy

Album „Tu jest mój dom – wiersze wybrane z bloga Stanisława Michalika wzbogacone fotografiami” - to nowa publikacja związana z Głuszycą. Album można znaleźć w głuszyckim Centrum Kultury. 
 
Tu jest Twój dom - kolejna publikacja o Głuszycy
Publikacja zawiera wiersze śp. Stanisława Michalika, które ukazywały się do 2018 r. się na autorskim blogu „Tu jest mój dom”, a także zdjęcia lokalnych pasjonatów fotografii: Michała Adamczyka, Roberta Janusza i Wojciecha Jelewskiego. Fotografie przedstawiają Głuszycę w wielu odsłonach i barwach - jej piękne, górskie położenie, dziedzictwo historyczne i kulturalne. 
 
 
- Zainteresowanych regionalnymi publikacjami zapraszamy do wypożyczalni głównej w Centrum Kultury-Miejskiej Bibliotece Publicznej w Głuszycy. Jesienią planujemy organizację spotkania promującego album z wierszami w ramach cyklicznych spotkań z poezją w CK-MBP - mówi dyrektor CK-MBP  Sabina Jelewska.
 
Album „Tu jest mój dom – wiersze wybrane z bloga Stanisława Michalika wzbogacone fotografiami” ukazał się dzięki pozyskaniu środków finansowych przez Stowarzyszenie Przyjaciół Głuszycy w ramach zadania grantowego „Góry Sowie - piękno do odkrycia” realizowanego z projektu pn. „Atrakcyjne Góry Sowie” współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej.

opr. kat
foto: użyczone
redakcja@walbrzych24.com 
 

Komentarze

Jeszcze nikt nie skomentował tego artykułu - bądź pierwszy!

Dodaj komentarz

Dzikowiec: to już czwarty dzień naśnieżania

Chciała inwestować w stacje paliw. Straciła 40 tys. zł

Lampki choinkowe włączy Mikołaj. Będzie też Mikołajkowa Parada...

Wałbrzych 24 aktualności


Wałbrzych 24 to wiodący portal informacyjny w mieście i regionie. Najważniejsze są dla nas informacje z Wałbrzycha, ale również piszemy o tym, co dzieje się w sąsiednich gminach takich jak  Świdnica, Boguszów - Gorce, Mieroszów, Szczawno Zdrój, Świebodzice, Głuszyca, czy Walim. Oprócz przekazywanych przez Wałbrzych 24 wiadomości, znajdziesz tu również wiele fotogalerii, rozmowy z zaproszonymi gośćmi, publicystykę czy informacje o wydarzeniach, imprezach i koncertach, które odbywają się w mieście czy okolicy.

Na stronie głównej Wałbrzych 24 znajdziecie aktualności czyli najnowsze informacje z miasta, jednak zachęcamy też do zaglądanie do innych kategorii - rozrywki, sportu, 112 czy do zakładki Po Sąsiedzku, gdzie znajdziecie wiadomości z okolicznych gmin.

Uprościliśmy też nawigację strony, by była bardziej intuicyjna, co ma ułatwić czytelnikom znalezienie szukanych informacji i jeszcze sprawniejsze poruszanie się po naszej stronie.

Wałbrzych najnowsze wiadomości


Często najnowsze wiadomości Wałbrzych tworzone są wspólnie z Wami - naszymi czytelnikami, za co serdecznie dziękujemy. Zachęcamy do przesyłania do nas informacji i zdjęć na adres: redakcja@walbrzych24.com.

Dzięki takiej współpracy jesteśmy w stanie szybko reagować i przekazywać Wam najnowsze informacje, pisać o realnych problemach miasta i mieszkańców. Zachęcamy też do śledzenia naszych social mediów - Facebook Wałbrzych 24, Facebook Telewizja Wałbrzych i kont na Instagramie.

Zachęcamy też do komentowania bieżących informacji z Wałbrzycha i okolic. Pod artykułami macie możliwość wyrażenia własnej opinii w komentarzach do czego gorąco zachęcamy.

Rozwiń
Do góry
Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.
Zaakceptuj Zamknij