Menu

Podzamcze: Co z remontem szkoły nr 26?

Podczas czatu z prezydentem Wałbrzycha, mieszkanka spytała o to, co z remontem szkoły nr 26 na Podzamczu. W budynku przecieka dach, a okna są nieszczelne.

Podzamcze: Co z remontem szkoły nr 26?

- Sytuację w szkoły świetnie znam. Moja córka uczęszczała tam wiele lat. Szkołę wybudowano w latach 90-tych.  Dzisiaj wymaga modernizacji, ale proszę zobaczyć jak wygląda szkoła nr 21, którą zdecydowaliśmy się rozebrać - w momencie, gdy wybudujemy nowy budynek. To są ogromne inwestycje. Nie na wszystko nam starcza. Postaramy się szkołę 26 poprawić przed sezonem zimowym. - mówi prezydent Wałbrzycha, Roman Szełemej.

Na większy remont trzeba poczekać. Miasto musi się opierać na własnych środkach.

redakcja@walbrzych24.com
foto: fb

 

Komentarze

Bluszczowy Romek z Valbzikha (8 sierpnia 2022 11:51)
Cytuję użytkownika: Smutne
"POstaramy się szkołę 26 POprawić", wystawili chłopa przed szereg po rozwiązaniu struktur i teraz będzie świecił oczami za wałbrzyskie struktury kolegów i koleżanek. Tyle jego co przytuli.
Ludzie! Wystarczy że car wam wyburzy 21! To akurat lubi robić najchętniej.Po kiego grzyba wam łatać 26?!
Tyl (8 sierpnia 2022 8:51)
Cytuję użytkownika: Dość przywilejów dla Podzamcza
Ludzie, w d...ach się wam poprzewracało. Za parę dni zostanie otwarta obwodnica. Dzieci z Podzamcza będą mogły dojeżdżać do PSP nr 5. Obiekt odremontowany, czysty, pachnący. A przy okazji będą miały trochę ruchu co wyjdzie im na zdrowie.
Nie do końca PSP nr 5 jest taka jak opisujesz.Ale co to kogoś obchodzi ,jak będą dojeżdżac uczniowie.Z tymi dojazdami juz było ,jak pozamykal szkoły.Szok i niedowierzanie ,ze tak można było zrobić!Kos wiedział najlepiej,mimo prośby uczniów,nauczycieli i rodziców.
nie panikowac ruhafka wam pomoze (29 lipca 2022 18:46)
Cytuję użytkownika: xsdS
koniec kariery IV rzeszy w Wałbrzychu hahahaha POzostał sam dług teraz będziecie kwiczeć za śmieci , prąd, gaz, węgiel i chrust hahahahah
zalatwi tani wywoz smieci, pomoze w dofinansowaniach do remontow mieszkan, zatrudni w swojej firmie,
xsdS (29 lipca 2022 13:57)
koniec kariery IV rzeszy w Wałbrzychu hahahaha POzostał sam dług teraz będziecie kwiczeć za śmieci , prąd, gaz, węgiel i chrust hahahahah
KRS ZYDOKASTY DZIALALA TAK (29 lipca 2022 12:16)
TAK OPINIOWANO SEDZIOW BEZ EGZAMINU SEDZIOWKSIEGO DO SADU NAJWYZSZEGO I PRZEPYCHANO KUMPLI CIEMNIAKOW NA SEDZIOW. POPRZEDNIA KRS TAK DZIALALA. CZLONEK KRS WOJTASZEK OZNAJMIL, ZE W SĄDZIE W KTORYM PRACUJE DWOCH REFERENDARZY MA TYTUL DOKTORA. ORZECZNICTWO Z TEJ OKOLICZNOSCI NIC NIE ZYSKALO. CZLONEK KRS BOJARSKI, OSWADCZYL ZE POPIERA OBU KANDYDATOW. SA ZNAKOMITYMI PRAWNIKAMI I MAJA POPARCIE SADU NAJWYZSZEGO. ZASTANAWIA SIE CZY OBECNE WYPOWIEDZI DOTRA DO SADU NAJWYZSZEGO. SEDZIA ZUREK, TEN ZNAY HEHE WSKAZAL, ZE W OBECNYM CZASIE MOZNA STOSUNKOWO LATWO UZYSKAC TYTUL NAUKOWY(OIT I WYKSZTALCIUCHY) NA KONIEC KRYSTYNA PAWLOWICZ, STWIERDZILA, ŻE UWAZA IZ BEZCZELNOSCIA JEST KANDYDOWANIE DO SADU NAJWYZSZEGO W WIEKU JAKI MAJA KANDYDACI I BEZ EGZAMINU SEDZIOWKSIEGO. k***a PO-JEBYU SWIECZKI W DLON I BRONIC KASTY, BY BYLO JAK BYLO HEHEHE. A WY CHCECIE SEDZIOW OD ZURKA CZY OD PAWLOWICZ, BY NAD WAMI WYROKOWALI? CIEMNIAKOW CO PAPIEREK ZA KASE ZDOBEDA, CZY DOSWIADCZONYCH I WYKSZTALCONYCH?
Dość przywilejów dla Podzamcza (29 lipca 2022 9:42)
Ludzie, w d...ach się wam poprzewracało. Za parę dni zostanie otwarta obwodnica. Dzieci z Podzamcza będą mogły dojeżdżać do PSP nr 5. Obiekt odremontowany, czysty, pachnący. A przy okazji będą miały trochę ruchu co wyjdzie im na zdrowie.
Ktoś (29 lipca 2022 9:25)
Trzeba było nie budować fontanny za 5 milionów albo parku za 15 była by kasa chociaż na wymianę okien a tak to moja córka siedzi marźnie. A nauczycielki nie pozwalają siedzieć w bluzie bo musi być widoczny mundurek.
Smutne (29 lipca 2022 8:20)
"POstaramy się szkołę 26 POprawić", wystawili chłopa przed szereg po rozwiązaniu struktur i teraz będzie świecił oczami za wałbrzyskie struktury kolegów i koleżanek. Tyle jego co przytuli.
DZIECI TO UDREKA (29 lipca 2022 0:02)
WAZNE ZE BEDZIE FONTANNA DLA GERIATRII I DZIKOW ZA 5MLN
Gość dnia (28 lipca 2022 22:28)
Cytuję użytkownika: Róża
Piniendzy nie ma i nie będzie. Romanowi nikt nie da, bo jest skłócony z każdą opcją. Zbyt duże ambicje, o EGO nie ma co nawet pisać. Już nawet we własnym gnieździe patrzą na tego chłopa spode łba.
Oj róża róża, no masz koce jak nic.
Więcej komentarzy

Dodaj komentarz

szkola  |   remont  |   walbrzych  |   szkola  |   26  |   podzamcze  |  

Za wejście na nową wieżę widokową zapłacimy

Chcesz pracować w Straży Pożarnej? Są wolne miejsca

Budują miasteczko wiertnicze w Głuszycy

Wałbrzych 24 aktualności


Wałbrzych 24 to wiodący portal informacyjny w mieście i regionie. Najważniejsze są dla nas informacje z Wałbrzycha, ale również piszemy o tym, co dzieje się w sąsiednich gminach takich jak  Świdnica, Boguszów - Gorce, Mieroszów, Szczawno Zdrój, Świebodzice, Głuszyca, czy Walim. Oprócz przekazywanych przez Wałbrzych 24 wiadomości, znajdziesz tu również wiele fotogalerii, rozmowy z zaproszonymi gośćmi, publicystykę czy informacje o wydarzeniach, imprezach i koncertach, które odbywają się w mieście czy okolicy.

Na stronie głównej Wałbrzych 24 znajdziecie aktualności czyli najnowsze informacje z miasta, jednak zachęcamy też do zaglądanie do innych kategorii - rozrywki, sportu, 112 czy do zakładki Po Sąsiedzku, gdzie znajdziecie wiadomości z okolicznych gmin.

Uprościliśmy też nawigację strony, by była bardziej intuicyjna, co ma ułatwić czytelnikom znalezienie szukanych informacji i jeszcze sprawniejsze poruszanie się po naszej stronie.

Wałbrzych najnowsze wiadomości


Często najnowsze wiadomości Wałbrzych tworzone są wspólnie z Wami - naszymi czytelnikami, za co serdecznie dziękujemy. Zachęcamy do przesyłania do nas informacji i zdjęć na adres: redakcja@walbrzych24.com.

Dzięki takiej współpracy jesteśmy w stanie szybko reagować i przekazywać Wam najnowsze informacje, pisać o realnych problemach miasta i mieszkańców. Zachęcamy też do śledzenia naszych social mediów - Facebook Wałbrzych 24, Facebook Telewizja Wałbrzych i kont na Instagramie.

Zachęcamy też do komentowania bieżących informacji z Wałbrzycha i okolic. Pod artykułami macie możliwość wyrażenia własnej opinii w komentarzach do czego gorąco zachęcamy.

Rozwiń
Do góry
Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.
Zaakceptuj Zamknij