Menu

Wakacyjne remonty w szkołach i przedszkolach

W świdnickich przedszkolach i szkołach przeprowadzane są remonty, których łączy koszt to prawie 500 tysięcy złotych. 
 
Wakacyjne remonty w szkołach i przedszkolach
Modernizacja schodów wejściowych do budynku za kwotę ponad 96 000 złotych – to prace, które realizowane są w Szkole Podstawowej nr 4. Malowanie znaków poziomych na terenie miasteczka ruchu drogowego oraz drobne remonty to zadania, które wykonywane będą w Szkole Podstawowej nr 8, a ich koszt to ponad 5 000 złotych. 21 800 złotych kosztować będzie naprawa opierzenia i rur spustowych na budynku, wymiana skorodowanego wkładu kominowego, czyszczenie wykładzin oraz malowanie sal lekcyjnych w Szkole Podstawowej nr 6. Prace malarskie wykonane zostaną w Szkole Podstawowej nr 1 i 2. Roboty naprawcze zaplanowano w Szkole Podstawowej nr 315. Zadanie wyceniono na 12 800 złotych. 
 
 
 
Miejskie przedszkola również czekają prace modernizacyjne. W przedszkolu nr 6 malowane będą sale. Na ten cel przeznaczono 35 000 złotych. W  przedszkolu nr 4 za kwotę 15 000 złotych zaplanowano zakup i montaż osłon na grzejniki c.o. oraz niezbędne prace remontowo-naprawcze. Natomiast w przedszkolu nr 15 zakończono przebudowę placu zabaw. Koszt tej inwestycji to 280 000 złotych.
 
W Młodzieżowym Domu Kultury za 4900 złotych przeprowadzone zostaną prace remontowo-naprawcz

adm
foto: D.Gębala
redakcja@walbrzych24.com

Komentarze

Jeszcze nikt nie skomentował tego artykułu - bądź pierwszy!

Dodaj komentarz

Świdnica  |   Po sąsiedzku  |   plac zabaw  |  

Walim coraz bliżej Wolina

Auto stoczyło się na 14-latkę. Dziewczynka ma liczne złamania

Dzieci dostały komputery

Wałbrzych 24 aktualności


Wałbrzych 24 to wiodący portal informacyjny w mieście i regionie. Najważniejsze są dla nas informacje z Wałbrzycha, ale również piszemy o tym, co dzieje się w sąsiednich gminach takich jak  Świdnica, Boguszów - Gorce, Mieroszów, Szczawno Zdrój, Świebodzice, Głuszyca, czy Walim. Oprócz przekazywanych przez Wałbrzych 24 wiadomości, znajdziesz tu również wiele fotogalerii, rozmowy z zaproszonymi gośćmi, publicystykę czy informacje o wydarzeniach, imprezach i koncertach, które odbywają się w mieście czy okolicy.

Na stronie głównej Wałbrzych 24 znajdziecie aktualności czyli najnowsze informacje z miasta, jednak zachęcamy też do zaglądanie do innych kategorii - rozrywki, sportu, 112 czy do zakładki Po Sąsiedzku, gdzie znajdziecie wiadomości z okolicznych gmin.

Uprościliśmy też nawigację strony, by była bardziej intuicyjna, co ma ułatwić czytelnikom znalezienie szukanych informacji i jeszcze sprawniejsze poruszanie się po naszej stronie.

Wałbrzych najnowsze wiadomości


Często najnowsze wiadomości Wałbrzych tworzone są wspólnie z Wami - naszymi czytelnikami, za co serdecznie dziękujemy. Zachęcamy do przesyłania do nas informacji i zdjęć na adres: redakcja@walbrzych24.com.

Dzięki takiej współpracy jesteśmy w stanie szybko reagować i przekazywać Wam najnowsze informacje, pisać o realnych problemach miasta i mieszkańców. Zachęcamy też do śledzenia naszych social mediów - Facebook Wałbrzych 24, Facebook Telewizja Wałbrzych i kont na Instagramie.

Zachęcamy też do komentowania bieżących informacji z Wałbrzycha i okolic. Pod artykułami macie możliwość wyrażenia własnej opinii w komentarzach do czego gorąco zachęcamy.

Rozwiń
Do góry
Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.
Zaakceptuj Zamknij