Menu

Wakacje z głuszyckim Centrum Kultury

Od poniedziałku 1 sierpnia rusza drugi turnus dwutygodniowych półkolonii organizowanych przez Centrum Kultury-Miejską Bibliotekę Publiczną w Głuszycy pod hasłem „Wakacyjna przygoda”.  Zajęcia dofinansowane są z budżetu Gminy Głuszyca.
 

Wakacje z głuszyckim Centrum Kultury

Warsztaty lepienia z gliny, spotkania z ciekawymi ludźmi, piesza wycieczka po okolicy, wyjście na obiekt kąpielowy w Głuszycy, a także wyjazdy do ZOO we Wrocławiu, Cinema City, Muzeum Górnictwa i Sportów Motorowych i Explora Park w Wałbrzychu oraz warsztaty serowarskie w Zagrodzie Lutomierz i warsztaty z robotyki w Kids Tech  – to zaplanowane atrakcje podczas sierpniowego wypoczynku.

W czasie pierwszego turnusu półkolonii, który trwał do połowy lipca, dzieci wzięły udział m.in. w warsztatach teatralnych i wycieczce po okolicy z leśnikiem. Uczestnicy zajęć odwiedzili także Kościół Pokoju w Świdnicy, Kopalnię Złota w Złotym Stoku,  Muzeum Papiernictwa w Dusznikach Zdroju, Klockownię, Kolejkowo i Skytower we Wrocławiu. Nie zabrakło też ulubionego seansu w kinie, spotkania z sympatycznymi alpakami i lamami oraz aktywnego wypoczynku nad wodą.opr. kat
foto: użyczone
redakcja@walbrzych24.com

 

Komentarze

Jeszcze nikt nie skomentował tego artykułu - bądź pierwszy!

Dodaj komentarz

Głuszyca  |   wakacje  |  

Głuszyca: przyjechał sprzęt. Będą wiercić 2,5 km w głąb ziemi

Ciężki sprzęt w Głuszycy — ruszają odwierty

Głuszyca buduje mieszkania komunalne... za darmo

Wałbrzych 24 aktualności


Wałbrzych 24 to wiodący portal informacyjny w mieście i regionie. Najważniejsze są dla nas informacje z Wałbrzycha, ale również piszemy o tym, co dzieje się w sąsiednich gminach takich jak  Świdnica, Boguszów - Gorce, Mieroszów, Szczawno Zdrój, Świebodzice, Głuszyca, czy Walim. Oprócz przekazywanych przez Wałbrzych 24 wiadomości, znajdziesz tu również wiele fotogalerii, rozmowy z zaproszonymi gośćmi, publicystykę czy informacje o wydarzeniach, imprezach i koncertach, które odbywają się w mieście czy okolicy.

Na stronie głównej Wałbrzych 24 znajdziecie aktualności czyli najnowsze informacje z miasta, jednak zachęcamy też do zaglądanie do innych kategorii - rozrywki, sportu, 112 czy do zakładki Po Sąsiedzku, gdzie znajdziecie wiadomości z okolicznych gmin.

Uprościliśmy też nawigację strony, by była bardziej intuicyjna, co ma ułatwić czytelnikom znalezienie szukanych informacji i jeszcze sprawniejsze poruszanie się po naszej stronie.

Wałbrzych najnowsze wiadomości


Często najnowsze wiadomości Wałbrzych tworzone są wspólnie z Wami - naszymi czytelnikami, za co serdecznie dziękujemy. Zachęcamy do przesyłania do nas informacji i zdjęć na adres: redakcja@walbrzych24.com.

Dzięki takiej współpracy jesteśmy w stanie szybko reagować i przekazywać Wam najnowsze informacje, pisać o realnych problemach miasta i mieszkańców. Zachęcamy też do śledzenia naszych social mediów - Facebook Wałbrzych 24, Facebook Telewizja Wałbrzych i kont na Instagramie.

Zachęcamy też do komentowania bieżących informacji z Wałbrzycha i okolic. Pod artykułami macie możliwość wyrażenia własnej opinii w komentarzach do czego gorąco zachęcamy.

Rozwiń
Do góry
Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.
Zaakceptuj Zamknij