Menu

Podzamcze: 16-latek dusił kobietę, by dała mu papierosy i pieniądze

16-letni wałbrzyszanin zaatakował na przystanku 22-letnią kobietę. Dusił ją, uderzył w głowę  i zażądał pieniędzy i papierosów

Podzamcze: 16-latek dusił kobietę, by dała mu papierosy i pieniądze

Do zdarzenia doszło po godzinie 22:00 na jednym z przystanków na Podzamczu. Nastolatek zaatakował 22-latkę - poddusił ją rękoma i uderzył w głowę - a następnie zabrał jej pieniądze w kwocie blisko 30 złotych oraz paczkę papierosów. Ostatecznie wsiadł do nadjeżdżającego autobusu i odjechał. Młodej wałbrzyszance na szczęście nic poważnego się nie stało.

Pomimo iż 16-latek oddalił się z miejsca zdarzenia, szybko wpadł w ręce policjantów. Funkcjonariusze następnego dnia o poranku ustalili, że sprawca przebywa w jednym z mieszkań przy ul. Fortecznej w Wałbrzychu. W momencie dokonania rozboju był na obowiązującej do końca wakacji przepustce z młodzieżowego ośrodka wychowawczego.

 

 

Decyzją sądu rodzinnego już dzisiaj zostanie doprowadzony do Młodzieżowego Ośrodka Wychowawczego w Ostrowcu Świętokrzyskim. Grozi mu zamknięty zakład poprawczy.

redakcja@walbrzych24.com

Komentarze

LoLoBoLo (1 sierpnia 2022 11:32)
Do wora a wór do jeziora
Ignacy (1 sierpnia 2022 4:48)
Do utylizacji.
bezmózgu (31 lipca 2022 8:57)
Cytuję użytkownika: xsdS
czy w Wałbrzyskim PO jest praca za SEX
a ty co? jesteś przydupasem ruhafki, że tak go naśladujesz i sie mu podlizujesz?
specnaz (31 lipca 2022 1:49)
Cytuję użytkownika: Biedaszyb
Dlaczego nigdy nie mogę być świadkiem takiego zdarzenia? Chętnie bym sklepał mazak takiemu patusowi
Mozesz se sklepac w kiblu
Ksiądzutek (30 lipca 2022 19:53)
Cytuję użytkownika: xsdS
czy w Wałbrzyskim PO jest praca za SEX
Matki swojej spytaj. A, nie, ona w pisie za darmo ciągnie.
xsdS (30 lipca 2022 19:07)
czy w Wałbrzyskim PO jest praca za SEX
Pan (30 lipca 2022 18:53)
Wałbrzych to miasto patologiczne.Cpuny i alkoholicy.Dlaczego nie pokazywana jest morda tego bandziora!
prawidłowo.... (30 lipca 2022 15:49)
Cytuję użytkownika: Twoja stara
Cytuję użytkownika: Yan
Utylizacja śmiecia !
O ty k**wo
eliminować ze społeczeństwa, agresja takiego gnojka będzie narastać, za kilka lat już kogoś zabije
Twoja stara (30 lipca 2022 15:09)
Cytuję użytkownika: Yan
Utylizacja śmiecia !
O ty k**wo
Adaś (30 lipca 2022 14:52)
????✌️
Więcej komentarzy

Dodaj komentarz

osrodek  |   walbrzych  |   policja  |  

Podzamcze: Fontanna już działa

1 mln złotych za wskazanie osoby, która zanieczyściła Odrę

Podzamcze: Dziś otwarcie fontanny, ale bez pikniku

Wałbrzych 24 aktualności


Wałbrzych 24 to wiodący portal informacyjny w mieście i regionie. Najważniejsze są dla nas informacje z Wałbrzycha, ale również piszemy o tym, co dzieje się w sąsiednich gminach takich jak  Świdnica, Boguszów - Gorce, Mieroszów, Szczawno Zdrój, Świebodzice, Głuszyca, czy Walim. Oprócz przekazywanych przez Wałbrzych 24 wiadomości, znajdziesz tu również wiele fotogalerii, rozmowy z zaproszonymi gośćmi, publicystykę czy informacje o wydarzeniach, imprezach i koncertach, które odbywają się w mieście czy okolicy.

Na stronie głównej Wałbrzych 24 znajdziecie aktualności czyli najnowsze informacje z miasta, jednak zachęcamy też do zaglądanie do innych kategorii - rozrywki, sportu, 112 czy do zakładki Po Sąsiedzku, gdzie znajdziecie wiadomości z okolicznych gmin.

Uprościliśmy też nawigację strony, by była bardziej intuicyjna, co ma ułatwić czytelnikom znalezienie szukanych informacji i jeszcze sprawniejsze poruszanie się po naszej stronie.

Wałbrzych najnowsze wiadomości


Często najnowsze wiadomości Wałbrzych tworzone są wspólnie z Wami - naszymi czytelnikami, za co serdecznie dziękujemy. Zachęcamy do przesyłania do nas informacji i zdjęć na adres: redakcja@walbrzych24.com.

Dzięki takiej współpracy jesteśmy w stanie szybko reagować i przekazywać Wam najnowsze informacje, pisać o realnych problemach miasta i mieszkańców. Zachęcamy też do śledzenia naszych social mediów - Facebook Wałbrzych 24, Facebook Telewizja Wałbrzych i kont na Instagramie.

Zachęcamy też do komentowania bieżących informacji z Wałbrzycha i okolic. Pod artykułami macie możliwość wyrażenia własnej opinii w komentarzach do czego gorąco zachęcamy.

Rozwiń
Do góry
Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.
Zaakceptuj Zamknij