Menu

Letni Festiwal Tajemnic w Zamku Książ (FOTO VIDEO)

Zamek Książ opanowany przez szpiegów i agentów - tak wygląda tegoroczy Letni Festiwal Tajemnic w Zamku Książ. Zobacz filmy i zdjęcia. 

 

Letni Festiwal Tajemnic w Zamku Książ (FOTO VIDEO)Rozwiązecie zagadkę ? 


Zajrzyjcie na III piętro


James Bond


Pzrejedziecie przez laserowy labirynt ? 
 

Zdjęcie 1
Zdjęcie 2
Zdjęcie 3
Zdjęcie 4
Zdjęcie 5
Zdjęcie 6
Zdjęcie 7
Zdjęcie 8
Zdjęcie 9
Zdjęcie 10
Zdjęcie 11
Zdjęcie 12
Zdjęcie 13
Zdjęcie 14
Zdjęcie 15
Zdjęcie 16
Zdjęcie 17
Zdjęcie 18
Zdjęcie 19
Zdjęcie 20
Zdjęcie 21
Zdjęcie 22
Zdjęcie 23
Zdjęcie 24
Zdjęcie 25
Zdjęcie 26
Zdjęcie 27
Zdjęcie 28
Zdjęcie 29
Zdjęcie 30
Zdjęcie 31
Zdjęcie 32
Zdjęcie 33
Zdjęcie 34
Zdjęcie 35
Zdjęcie 36
Zdjęcie 37
Zdjęcie 38
Zdjęcie 39
Zdjęcie 40
Zdjęcie 41
Zdjęcie 42
Zdjęcie 43
Zdjęcie 44
Zdjęcie 45
Zdjęcie 46

Komentarze

darek (1 sierpnia 2022 22:13)
Cytuję użytkownika: X D
Cytuję użytkownika: irek
wszystko wszystkim ale co robi przy tak ślicznych starych autach ta śmieć bmka?? to na sztygarskiej powinno wylądować a nie tutaj
To bmw kosztuje 1-1,5miliona złotych
chyba milion ale rubli buhahahahahaha śmieć auto i tyle
ewfre (1 sierpnia 2022 19:29)
Opanowany przez szpiegów z IV rzeszy PO i moskwy
X D (1 sierpnia 2022 8:28)
Cytuję użytkownika: irek
wszystko wszystkim ale co robi przy tak ślicznych starych autach ta śmieć bmka?? to na sztygarskiej powinno wylądować a nie tutaj
To bmw kosztuje 1-1,5miliona złotych
irek (31 lipca 2022 22:38)
wszystko wszystkim ale co robi przy tak ślicznych starych autach ta śmieć bmka?? to na sztygarskiej powinno wylądować a nie tutaj

Dodaj komentarz

Górnik wygrywa na wyjeździe

Na tropie zaginionego Choleryka z Zamku Książ

Dziś randka w hali Aqua Zdroju - idziemy na mecz

Wałbrzych 24 aktualności


Wałbrzych 24 to wiodący portal informacyjny w mieście i regionie. Najważniejsze są dla nas informacje z Wałbrzycha, ale również piszemy o tym, co dzieje się w sąsiednich gminach takich jak  Świdnica, Boguszów - Gorce, Mieroszów, Szczawno Zdrój, Świebodzice, Głuszyca, czy Walim. Oprócz przekazywanych przez Wałbrzych 24 wiadomości, znajdziesz tu również wiele fotogalerii, rozmowy z zaproszonymi gośćmi, publicystykę czy informacje o wydarzeniach, imprezach i koncertach, które odbywają się w mieście czy okolicy.

Na stronie głównej Wałbrzych 24 znajdziecie aktualności czyli najnowsze informacje z miasta, jednak zachęcamy też do zaglądanie do innych kategorii - rozrywki, sportu, 112 czy do zakładki Po Sąsiedzku, gdzie znajdziecie wiadomości z okolicznych gmin.

Uprościliśmy też nawigację strony, by była bardziej intuicyjna, co ma ułatwić czytelnikom znalezienie szukanych informacji i jeszcze sprawniejsze poruszanie się po naszej stronie.

Wałbrzych najnowsze wiadomości


Często najnowsze wiadomości Wałbrzych tworzone są wspólnie z Wami - naszymi czytelnikami, za co serdecznie dziękujemy. Zachęcamy do przesyłania do nas informacji i zdjęć na adres: redakcja@walbrzych24.com.

Dzięki takiej współpracy jesteśmy w stanie szybko reagować i przekazywać Wam najnowsze informacje, pisać o realnych problemach miasta i mieszkańców. Zachęcamy też do śledzenia naszych social mediów - Facebook Wałbrzych 24, Facebook Telewizja Wałbrzych i kont na Instagramie.

Zachęcamy też do komentowania bieżących informacji z Wałbrzycha i okolic. Pod artykułami macie możliwość wyrażenia własnej opinii w komentarzach do czego gorąco zachęcamy.

Rozwiń
Do góry
Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.
Zaakceptuj Zamknij