Menu

Wpadł podczas kontroli drogowej, był poszukiwany

Miał pochowane woreczki z amfetaminą i metamfetaminą. Okazało się również, że był poszukiwany za kradzieże, rozboje i posiadanie narkotyków i ma do "odsiedzenia" 7,5 rku więzienia.
 
 
Wpadł podczas kontroli drogowej, był poszukiwany
Głuszyccy mundurowi zatrzymali kierowcę do kontroli późnym wieczorem na ul. Grunwaldzkiej w Głuszycy. Autem jechało trzech mężczyzn, policjanci podejrzewali, że mogli oni przewozić narkotyki lub przygotowywać się do włamania. Nie mylili się.
 
 

- Okazało się, że jeden z pasażer ów miał przy sobie metamfetaminę i amfetaminę, a dodatkowo był poszukiwany celem osadzenia w zakładzie karnym na 7,5 roku. - mówi komisarz Marcin Świeży. wałbrzyskiej policji. 

32-letni mieszkaniec powiatu kłodzkiego był poszukiwany za kradzieże, rozboje i wcześniejsze posiadanie narkotyków. Ma skazujące wyroki sądów w Kłodzku i Krakowie - w wiezieniu spędzi 7,5 roku. Mężczyzna trafił do aresztu w Świdnicy, skąd zostanie przewieziony do jednego z zakładów karnych w kraju. Dodatkowo odpowie za posiadanie narkotyków, za co grozi mu 4,5 roku więzienia, gdyż działał w warunkach recydywy.

opr. adm
foto: KMP Wałbrzych
redakcja@walbrzych24.com

Komentarze

Biedaszyb (2 sierpnia 2022 11:40)
Czy idioci, którzy piszą artykuły na tym śmiesznym portalu czytają je przed dodaniem na stronę?

Dodaj komentarz

112  |   policja  |   Wałbrzych  |  

Maksymalna temperatura 19 stopni - zaciskanie pasa w Wałbrzychu

Nie ma czym palić: kradli muł węglowy

19 mln. zł. dodatku węglowego wypłacono już w Wałbrzychu

Wałbrzych 24 aktualności


Wałbrzych 24 to wiodący portal informacyjny w mieście i regionie. Najważniejsze są dla nas informacje z Wałbrzycha, ale również piszemy o tym, co dzieje się w sąsiednich gminach takich jak  Świdnica, Boguszów - Gorce, Mieroszów, Szczawno Zdrój, Świebodzice, Głuszyca, czy Walim. Oprócz przekazywanych przez Wałbrzych 24 wiadomości, znajdziesz tu również wiele fotogalerii, rozmowy z zaproszonymi gośćmi, publicystykę czy informacje o wydarzeniach, imprezach i koncertach, które odbywają się w mieście czy okolicy.

Na stronie głównej Wałbrzych 24 znajdziecie aktualności czyli najnowsze informacje z miasta, jednak zachęcamy też do zaglądanie do innych kategorii - rozrywki, sportu, 112 czy do zakładki Po Sąsiedzku, gdzie znajdziecie wiadomości z okolicznych gmin.

Uprościliśmy też nawigację strony, by była bardziej intuicyjna, co ma ułatwić czytelnikom znalezienie szukanych informacji i jeszcze sprawniejsze poruszanie się po naszej stronie.

Wałbrzych najnowsze wiadomości


Często najnowsze wiadomości Wałbrzych tworzone są wspólnie z Wami - naszymi czytelnikami, za co serdecznie dziękujemy. Zachęcamy do przesyłania do nas informacji i zdjęć na adres: redakcja@walbrzych24.com.

Dzięki takiej współpracy jesteśmy w stanie szybko reagować i przekazywać Wam najnowsze informacje, pisać o realnych problemach miasta i mieszkańców. Zachęcamy też do śledzenia naszych social mediów - Facebook Wałbrzych 24, Facebook Telewizja Wałbrzych i kont na Instagramie.

Zachęcamy też do komentowania bieżących informacji z Wałbrzycha i okolic. Pod artykułami macie możliwość wyrażenia własnej opinii w komentarzach do czego gorąco zachęcamy.

Rozwiń
Do góry
Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.
Zaakceptuj Zamknij