Menu

8 lat więzienia za dług w parabanku

Mieszkanka Głuszycy zaciągnęła w instytucji parabankowej pożyczkę , której nie zamierzała spłacić. Kobiecie grozi 8 lat więzienia.

8 lat więzienia za dług w parabanku
Policjanci z Głuszycy ustalili, że 29 września 2021 roku podejrzana złożyła przez Internet wniosek do jednej z firm oferującej pożyczki. Po weryfikacji kobieta otrzymała 3,5 tysiąca złotych. 27-latka nie zamierzała jednak spłacać długu. Na konto parabanku do dziś nie wpłynęła żadna rata. Celem głuszyczanki było więc zdaniem organów śledczych wzbogacenie się kosztem instytucji.
 
- Tym samym działając w celu osiągnięcia korzyści majątkowej 27-latka doprowadziła firmę do niekorzystnego rozporządzania własnym mieniem. Policjanci postawili już podejrzanej zarzut oszustwa, za co odpowie przed sądem. 27-latka może teraz spędzić za kratami więzienia 8 lat - informuje rzecznik wałbrzyskiej policji kom. Marcin Świeży.
 
 
opr.plr
foto: ilustracyjne
redakcja@walbrzych24.com

Komentarze

Kikaniunia (2 sierpnia 2022 17:09)
8 lat za długi tymczasem jak ktoś pobije lub zgwałci to 2 lata
Jerzy Jacek Pilchowski (2 sierpnia 2022 14:38)
Cytuję użytkownika: Do lemingokoków
Cytuję użytkownika: Jerzy Jacek Pilchowski
Czytając tytuł pomyślałem, że chodzi o pana prezydenta Szełemeja. Okazało się niestety, że to jeszcze nie jest ten moment.
Cierpliwości.Jeszcze usłyszymy wrzaski o treści: zemsta polityczna czy inne bzdury.
Pewnie tak, ale czas ma swoja cenę. Czym dłużej musimy czekać tym większa będzie suma którą będziemy mieli "w plecy".
Mira (2 sierpnia 2022 12:21)
Jeśli podała zgodne wszystkie swoje dane to jak jej udowodnili ze nie chciała spłacić , a jak firmy nie sprawdzają zdolności kredytowej tylko lichwa daje każdemu to już ich problem
Inna (2 sierpnia 2022 12:15)
Inni kradną miliony i uchodzi im to plazem
PYTALEM CO DLA AZOROW ZYDA ZNACZY BYC POLAKIEM (2 sierpnia 2022 12:02)
SKORO NIE WIEDZA, TO IM POKAZE CO ZNACZY BYC POLAKIEM WEDLUG POLSKIEJ MLODZIEZY! https://twitter.com/i/status/1554059426184708098 KRAJU MOJ PIEKNY, MOJ WISLANY! KRAJU MEJ NADZIEJI O LEPSZY LOS. Z WAIRA OJCOW TAK NIEPOKONANY. BO WIARA TO BRON! UWIERZ POLSKO NASZEJ WIARY NIE ZABRAKNIE W NAS! ZADEN WROG NIE ZWYCIEZY BOGA W NAS. Z BOGIEM ZAWSZE POKONAMY KAZDE ZŁO! ... SLADEM NASZYCH PRZODKÓW ISC BEDZIEMY! ZA OJCZYZNE WALCZYC TO NASZ CEL! DO LEPSZEGO JUTR ISC PRAGNIEMY! https://twitter.com/i/status/1554059426184708098
Do lemingokoków (2 sierpnia 2022 11:54)
Cytuję użytkownika: Jerzy Jacek Pilchowski
Czytając tytuł pomyślałem, że chodzi o pana prezydenta Szełemeja. Okazało się niestety, że to jeszcze nie jest ten moment.
Cierpliwości.Jeszcze usłyszymy wrzaski o treści: zemsta polityczna czy inne bzdury.
Matematyk (2 sierpnia 2022 11:20)
„Utrzymanie jednego skazańca odsiadującego wyrok w zakładzie karnym to koszt blisko 4930 zł miesięcznie„ - kobieta jest winna 3.500 złotych, będzie kosztowała państwo 59160 zł rocznie, w ciągu 8 lat aż 473280 złotych. Super interes robi nasze państwo
Jerzy Jacek Pilchowski (2 sierpnia 2022 10:39)
Czytając tytuł pomyślałem, że chodzi o pana prezydenta Szełemeja. Okazało się niestety, że to jeszcze nie jest ten moment.
Grunwald 1410 (2 sierpnia 2022 10:38)
Policja robi za ochroniarzy banksterow.
Cash (2 sierpnia 2022 10:12)
Do 8 lat, że choć raz udało się oszukać lichwiarski niby bank, który robi to nonstop?

Dodaj komentarz

policja  |   112  |   głuszyca  |   parabank  |   oszustka  |   złodziejka  |  

Nie ma czym palić: kradli muł węglowy

Co zgłaszają policji wałbrzyszanie ?

Czterech kibiców Górnika zatrzymanych

Wałbrzych 24 aktualności


Wałbrzych 24 to wiodący portal informacyjny w mieście i regionie. Najważniejsze są dla nas informacje z Wałbrzycha, ale również piszemy o tym, co dzieje się w sąsiednich gminach takich jak  Świdnica, Boguszów - Gorce, Mieroszów, Szczawno Zdrój, Świebodzice, Głuszyca, czy Walim. Oprócz przekazywanych przez Wałbrzych 24 wiadomości, znajdziesz tu również wiele fotogalerii, rozmowy z zaproszonymi gośćmi, publicystykę czy informacje o wydarzeniach, imprezach i koncertach, które odbywają się w mieście czy okolicy.

Na stronie głównej Wałbrzych 24 znajdziecie aktualności czyli najnowsze informacje z miasta, jednak zachęcamy też do zaglądanie do innych kategorii - rozrywki, sportu, 112 czy do zakładki Po Sąsiedzku, gdzie znajdziecie wiadomości z okolicznych gmin.

Uprościliśmy też nawigację strony, by była bardziej intuicyjna, co ma ułatwić czytelnikom znalezienie szukanych informacji i jeszcze sprawniejsze poruszanie się po naszej stronie.

Wałbrzych najnowsze wiadomości


Często najnowsze wiadomości Wałbrzych tworzone są wspólnie z Wami - naszymi czytelnikami, za co serdecznie dziękujemy. Zachęcamy do przesyłania do nas informacji i zdjęć na adres: redakcja@walbrzych24.com.

Dzięki takiej współpracy jesteśmy w stanie szybko reagować i przekazywać Wam najnowsze informacje, pisać o realnych problemach miasta i mieszkańców. Zachęcamy też do śledzenia naszych social mediów - Facebook Wałbrzych 24, Facebook Telewizja Wałbrzych i kont na Instagramie.

Zachęcamy też do komentowania bieżących informacji z Wałbrzycha i okolic. Pod artykułami macie możliwość wyrażenia własnej opinii w komentarzach do czego gorąco zachęcamy.

Rozwiń
Do góry
Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.
Zaakceptuj Zamknij