Menu

Siłą próbowała uwolnić partnera z rąk policji

Gdy policja wprowadzała pijanego kierowcę do komisariatu, pojawiła się jego 18-letnia partnerka. Kobieta rzuciła się na mundurowych by "uwolnić go z rąk policji". Finalnie oboje trafili do aresztu. Mężczyźnie grozi 5 lat więzienia, kobiecie 3 lata. 
 

Siłą próbowała uwolnić partnera z rąk policji
Wszystko zaczęło się gdy policjanci patrolujący ulice Jeleniej Góry zauważyli Mazdę, której kierowca na widok mundurowych gwałtownie przyspieszył i skręcił w boczną ulicę. Ten manewr skłonił ich by skontrolować kierowcę.

26-letni jeleniogórzanin próbował oszukać funkcjonariuszy, przesiadając się na miejsce pasażera, udając, że to nie on kierował autem. W samochodzie było jednak jeszcze 5 pasażerów, którzy potwierdzili, że to 26-latek był kierowcą.  
 
W trakcie kontroli okazało się, że mężczyzna ma zatrzymane prawo jazdy (dwa zakazy sądowe, z których jeden obowiązuje do 2025 roku), a w aucie zarejestrowanym na 5 osób podróżowało 6. Od mężczyzny było czuć alkohol. Alkomat pokazał promil. 
 
 
- Mężczyzna podczas zatrzymania był agresywny, wulgarny i groził funkcjonariuszom. W trakcie wprowadzania go do komisariatu na miejscu pojawiła się jego 18-letnia partnerka, która rzuciła się na policjantów. (...) Próbowała zmusić funkcjonariuszy do wypuszczenia 26-latka - informuje podinsp. Edyta Bagrowska z jeleniogórskiej policji. 
 
Finalnie oboje trafili do policyjnego aresztu. Mężczyźnie grozi do 5 lat więzienia za jazdę na podwójnym gazie, naruszenie zakazów sądowych, grożenie policjantom i zmuszanie ich do odstąpienia od zatrzymania.   Jego partnerce, za naruszenie nietykalności cielesnej funkcjonariuszy i ich znieważenie - do 3 lat pozbawienia wolności. 
 
adm
foto: Policja
redakcja@walbrzych24.com

Komentarze

Wypisany z PO (3 sierpnia 2022 8:40)
Cytuję użytkownika: Olo
Dowód prawdziwej miłości.
No dziewczyno, brawo! Gdybyś i mnie chciała kiedyś obronić to zadzwoń.Potrzebuję obrony przed platformerską nienawiścią.
KrwawyLoLo (3 sierpnia 2022 8:20)
No i git łobuz kocha najmocniej
Olo (3 sierpnia 2022 7:37)
Dowód prawdziwej miłości.
Alojz (3 sierpnia 2022 6:11)
Ratunku , baba mnie bije.
Biedaszyb (2 sierpnia 2022 18:35)
Zaprosić zakochaną dwójkę do magicznego pokoju i wpi3rdolić tak, żeby się posr4li
STI (2 sierpnia 2022 18:07)
Ach miłość...

Dodaj komentarz

112  |   policja  |   Jelenia Góra  |  

1 mln złotych za wskazanie osoby, która zanieczyściła Odrę

Agresywny pasażer, który pobił kierowcę zatrzymany przez policję

Zniszczył koparką barak i rozdzielnię prądu

Wałbrzych 24 aktualności


Wałbrzych 24 to wiodący portal informacyjny w mieście i regionie. Najważniejsze są dla nas informacje z Wałbrzycha, ale również piszemy o tym, co dzieje się w sąsiednich gminach takich jak  Świdnica, Boguszów - Gorce, Mieroszów, Szczawno Zdrój, Świebodzice, Głuszyca, czy Walim. Oprócz przekazywanych przez Wałbrzych 24 wiadomości, znajdziesz tu również wiele fotogalerii, rozmowy z zaproszonymi gośćmi, publicystykę czy informacje o wydarzeniach, imprezach i koncertach, które odbywają się w mieście czy okolicy.

Na stronie głównej Wałbrzych 24 znajdziecie aktualności czyli najnowsze informacje z miasta, jednak zachęcamy też do zaglądanie do innych kategorii - rozrywki, sportu, 112 czy do zakładki Po Sąsiedzku, gdzie znajdziecie wiadomości z okolicznych gmin.

Uprościliśmy też nawigację strony, by była bardziej intuicyjna, co ma ułatwić czytelnikom znalezienie szukanych informacji i jeszcze sprawniejsze poruszanie się po naszej stronie.

Wałbrzych najnowsze wiadomości


Często najnowsze wiadomości Wałbrzych tworzone są wspólnie z Wami - naszymi czytelnikami, za co serdecznie dziękujemy. Zachęcamy do przesyłania do nas informacji i zdjęć na adres: redakcja@walbrzych24.com.

Dzięki takiej współpracy jesteśmy w stanie szybko reagować i przekazywać Wam najnowsze informacje, pisać o realnych problemach miasta i mieszkańców. Zachęcamy też do śledzenia naszych social mediów - Facebook Wałbrzych 24, Facebook Telewizja Wałbrzych i kont na Instagramie.

Zachęcamy też do komentowania bieżących informacji z Wałbrzycha i okolic. Pod artykułami macie możliwość wyrażenia własnej opinii w komentarzach do czego gorąco zachęcamy.

Rozwiń
Do góry
Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.
Zaakceptuj Zamknij