Menu

Chciał ukraść ławkę - grozi mu 5 lat więzienia

Tym razem pomogli mieszkańcy, którzy zatrzymali 21-latka na gorącym uczynku, gdy próbował ukraść ławko-podpórkę przystankową. Młodemu mężczyźnie grozi 5 lat więzienia.

 

Chciał ukraść ławkę - grozi mu 5 lat więzienia
Na czas remontu na wałbrzyskim Szczawienku, zdemontowana została ławko-podpórka przystankowa. Sytuację wykorzystał 21-latek, który postanowił ją ukraść, jednak czujnością wykazali się mieszkańcy, którzy poinformowali policję.

21-latek został zatrzymany, gdy szedł ze skradzioną ławką. Mundurowym tłumaczył, że chciał oddać ławko-podpórkę na złom. Straty oszacowano na 500 zł, młody mężczyzna stanie teraz przed sądem. Grozi mu nawet do 5 lat więzienia. 
 
 
 
adm
foto:  KMP Wałbrzych
redakcja@walbrzych24.com

 

Komentarze

A (4 sierpnia 2022 14:37)
Cytuję użytkownika: Jadzia
Wszędzie piszą przy tych drobnych wandalizmach, że grozi kara do 5 lat więzienia. Ciekawe ile grozi za przejście na czerwonym albo za wyrzucenie papierka na ulicę? :)
za taką ławeczkę. Ani to usiąść ani podeprzeć się.
Jadzia (4 sierpnia 2022 11:27)
Wszędzie piszą przy tych drobnych wandalizmach, że grozi kara do 5 lat więzienia. Ciekawe ile grozi za przejście na czerwonym albo za wyrzucenie papierka na ulicę? :)
RUCH NARODOWY - A PO-JEBY JAK ZWYKLE ZDZIWIONE (3 sierpnia 2022 10:43)
CO TO JEST WEDLUG PO-JEBOW? LAWKA? WEDLUG NORMANLNIE MYSLACEGO CZLOWIEKA TO JEST WAL, NA KTORYM ZYD I JEGO KOLESIE WYLUDZILI KASE Z BUDZETU MIASTA.
Bluszczowy Romek z Valbzikha (3 sierpnia 2022 10:10)
Cytuję użytkownika: matematyk
dziwne jak mówią o budowie to taka ławko podpórka 5tyś kosztuje jak ukradli to 500zł
I obie informacje są prawdziwe.Cena od producenta dla miasta to 5 tys, realna może 1500, na złomie 500. Dlatego mamy tyle chromoniklu w Wałbrzychu.Żeby obie strony były zadowolone.Z kasy.
matematyk (3 sierpnia 2022 9:24)
dziwne jak mówią o budowie to taka ławko podpórka 5tyś kosztuje jak ukradli to 500zł
KrwawyLoLo (3 sierpnia 2022 8:17)
Jakie straty? przecież nie zdążył jej spieniężyć, a tak przy okazji frajer się przyznał zamiast powiedzieć że chciał ją tylko trochę ponosić, a potem zanieść na miejsce

Dodaj komentarz

112  |   policja  |   złodziej  |  

1 mln złotych za wskazanie osoby, która zanieczyściła Odrę

Agresywny pasażer, który pobił kierowcę zatrzymany przez policję

Zniszczył koparką barak i rozdzielnię prądu

Wałbrzych 24 aktualności


Wałbrzych 24 to wiodący portal informacyjny w mieście i regionie. Najważniejsze są dla nas informacje z Wałbrzycha, ale również piszemy o tym, co dzieje się w sąsiednich gminach takich jak  Świdnica, Boguszów - Gorce, Mieroszów, Szczawno Zdrój, Świebodzice, Głuszyca, czy Walim. Oprócz przekazywanych przez Wałbrzych 24 wiadomości, znajdziesz tu również wiele fotogalerii, rozmowy z zaproszonymi gośćmi, publicystykę czy informacje o wydarzeniach, imprezach i koncertach, które odbywają się w mieście czy okolicy.

Na stronie głównej Wałbrzych 24 znajdziecie aktualności czyli najnowsze informacje z miasta, jednak zachęcamy też do zaglądanie do innych kategorii - rozrywki, sportu, 112 czy do zakładki Po Sąsiedzku, gdzie znajdziecie wiadomości z okolicznych gmin.

Uprościliśmy też nawigację strony, by była bardziej intuicyjna, co ma ułatwić czytelnikom znalezienie szukanych informacji i jeszcze sprawniejsze poruszanie się po naszej stronie.

Wałbrzych najnowsze wiadomości


Często najnowsze wiadomości Wałbrzych tworzone są wspólnie z Wami - naszymi czytelnikami, za co serdecznie dziękujemy. Zachęcamy do przesyłania do nas informacji i zdjęć na adres: redakcja@walbrzych24.com.

Dzięki takiej współpracy jesteśmy w stanie szybko reagować i przekazywać Wam najnowsze informacje, pisać o realnych problemach miasta i mieszkańców. Zachęcamy też do śledzenia naszych social mediów - Facebook Wałbrzych 24, Facebook Telewizja Wałbrzych i kont na Instagramie.

Zachęcamy też do komentowania bieżących informacji z Wałbrzycha i okolic. Pod artykułami macie możliwość wyrażenia własnej opinii w komentarzach do czego gorąco zachęcamy.

Rozwiń
Do góry
Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.
Zaakceptuj Zamknij