Menu

Uszkodził radiowóz i groził policjantom, że ich zabije

Wyzywał policjantów i groził, że ich zabije. Pijany 31-latek odpowie za groźby karalne i zniszczenie radiowozu. Grozi mu 5 lat więzienia.
 
 
Uszkodził radiowóz i groził policjantom, że ich zabije
Wszystko zaczęło się, gdy pijany mężczyzna próbował na ul. Daszyńskiego w Wałbrzychu wywrócić kontenery na śmieci na ulicę. O wandalu policję poinformowali okoliczni mieszkańcy.   Na miejscu mundurowi zastali kompletnie pijanego mężczyznę. Jeden ze śmietników leżał częściowo na drodze. 

31-latek od początku interwencji nie reagował na polecenia funkcjonariuszy, był bardzo  agresywny. Nie chciał podać swoich danych personalnych, wyzywał policjantów i groził, ze ich zabije.
 
 
- 31-latek został obezwładniony i zatrzymany. Wtedy to stał się jeszcze bardziej agresywny, a będąc wewnątrz radiowozu szamotał się, celowo uszkadzając wnętrze pojazdu, w tym drzwi. - relacjonuje komisarz Marcin Swieży z wałbrzyskiej policji. 
 
Pijany wałbrzyszanin trafił do aresztu. Usłyszał zarzuty znieważenia policjantów i  kierowania gróźb karalnych w stosunku do nich. Odpowie też za zniszczenie mienia. 31-latek przyznał się do zarzucanych czynów, grozi mu 5 lat więzienia.

adm
foto: ilustracyjne
redakcja@walbrzych124.com

Komentarze

liliputin (4 sierpnia 2022 7:26)
Cytuję użytkownika: Marta
Takie zachowanie to wołanie o pomoc. Ale nasi mundurowi nie są tak wykształceni jak na zachodzie więc potrafią tylko obezwlasnowolnic , obrazić i zabrać na dołek, ważne aby normy się zgadzały, ponieważ komendant jest zły. Masakra Polska patologia. Nie dziwię się ,że znieważa się "policjantów" Bo jak ich potrzeba naprawdę to ich Kur.. nie ma....
Masz coś z głowa? Czy z doopą
KrwawyLoLo (4 sierpnia 2022 7:21)
Nie wiem, ale na Daszyńskiego to jest jakaś plaga przygłupów, którym przeszkadzają śmietniki. Jak nie podpalają to wyrzucają na ulicę
Marta (3 sierpnia 2022 21:50)
Takie zachowanie to wołanie o pomoc. Ale nasi mundurowi nie są tak wykształceni jak na zachodzie więc potrafią tylko obezwlasnowolnic , obrazić i zabrać na dołek, ważne aby normy się zgadzały, ponieważ komendant jest zły. Masakra Polska patologia. Nie dziwię się ,że znieważa się "policjantów" Bo jak ich potrzeba naprawdę to ich Kur.. nie ma....
Guma i wąskie drzwi (3 sierpnia 2022 11:58)
Jak za dawnych lat powinna go spotkać guma, wąskie drzwi i wysoka kara grzywny. A jak nie będzie miał z czego zapłacić, to praca przy sortowaniu śmieci na RIPOKu. Skoro tak lubi ze śmietnikami pogrywać.
SkandaLista (3 sierpnia 2022 10:39)
Za komuny taki młodzieniec bałby się spojrzeć milicjantowi w twarz. Szkoda policjantów oraz tego, że mają niewielkie możliwości poskramiania takich dzikich ogierów.
specnaz (3 sierpnia 2022 10:04)
Cytuję użytkownika: RUCH NARODOWY
Z DUMĄ MOGE POWIEDZIEC - TO BYLEM JA, NAJWIEKSZY PATRYJOTA W WALBRZYCHU
Najwiekszy przegryw zyciowy i zjeb genetyczny
RUCH NARODOWY (3 sierpnia 2022 9:58)
Z DUMĄ MOGE POWIEDZIEC - TO BYLEM JA, NAJWIEKSZY PATRYJOTA W WALBRZYCHU

Dodaj komentarz

112  |   policja  |  

1 mln złotych za wskazanie osoby, która zanieczyściła Odrę

Agresywny pasażer, który pobił kierowcę zatrzymany przez policję

Zniszczył koparką barak i rozdzielnię prądu

Wałbrzych 24 aktualności


Wałbrzych 24 to wiodący portal informacyjny w mieście i regionie. Najważniejsze są dla nas informacje z Wałbrzycha, ale również piszemy o tym, co dzieje się w sąsiednich gminach takich jak  Świdnica, Boguszów - Gorce, Mieroszów, Szczawno Zdrój, Świebodzice, Głuszyca, czy Walim. Oprócz przekazywanych przez Wałbrzych 24 wiadomości, znajdziesz tu również wiele fotogalerii, rozmowy z zaproszonymi gośćmi, publicystykę czy informacje o wydarzeniach, imprezach i koncertach, które odbywają się w mieście czy okolicy.

Na stronie głównej Wałbrzych 24 znajdziecie aktualności czyli najnowsze informacje z miasta, jednak zachęcamy też do zaglądanie do innych kategorii - rozrywki, sportu, 112 czy do zakładki Po Sąsiedzku, gdzie znajdziecie wiadomości z okolicznych gmin.

Uprościliśmy też nawigację strony, by była bardziej intuicyjna, co ma ułatwić czytelnikom znalezienie szukanych informacji i jeszcze sprawniejsze poruszanie się po naszej stronie.

Wałbrzych najnowsze wiadomości


Często najnowsze wiadomości Wałbrzych tworzone są wspólnie z Wami - naszymi czytelnikami, za co serdecznie dziękujemy. Zachęcamy do przesyłania do nas informacji i zdjęć na adres: redakcja@walbrzych24.com.

Dzięki takiej współpracy jesteśmy w stanie szybko reagować i przekazywać Wam najnowsze informacje, pisać o realnych problemach miasta i mieszkańców. Zachęcamy też do śledzenia naszych social mediów - Facebook Wałbrzych 24, Facebook Telewizja Wałbrzych i kont na Instagramie.

Zachęcamy też do komentowania bieżących informacji z Wałbrzycha i okolic. Pod artykułami macie możliwość wyrażenia własnej opinii w komentarzach do czego gorąco zachęcamy.

Rozwiń
Do góry
Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.
Zaakceptuj Zamknij