Menu

Paliwo poniżej 7 zł. ?

Tankowanie w najbliższych dniach może być tańsze?  Zdanie analityków ceny będą jeszcze spadać.

 

Paliwo poniżej 7 zł. ?
W mijającym tygodniu mogliśmy zauważyć na stacjach spadek cen paliw. Średnia cena benzyny Pb95 w Polsce spadła o 13 gr na litrze do poziomu 7,19 zł/l. Zdaniem ekspertów z e-petrol.pl, przyszły tydzień przyniesie spadek cen benzyny nawet do 6,84 zł. 
 
 

W najtańszych regionach stawki mogą być jeszcze niższe, co może doprowadzić do tankowania Pb95 poniżej 6,50 zł/l. Oczywiście z uwzględnieniem wakacyjnych rabatów na paliwo. - czytamy na portalu wrc.net.pl

Według najnowszych notowań e-petrol.pl, średnia cena oleju napędowego w Polsce w tym tygodniu spadła o 12 gr i wynosi średnio w kraju 7,45 zł/l. Najpopularniejsza benzyna bezołowiowa 95 kosztowała na początku sierpnia średnio w Polsce 7,19 zł/l – to 13 groszy poniżej poziomu z końca lipca. Mniej za tankowanie płacili też kierowcy aut z instalacją gazową - cena autogazu spadła o 4 gr i wynosiła na początku sierpnia 3,31 zł/l. - informują motofakty.pl. 

Co przyniesie weekend i przyszły tydzień?  Zdanie manalityków, spadek cen paliw, ale już nie tak duży jak w mijającym tygodniu. 

kat
foto: adm
redakcja@walbrzych24.com

Komentarze

pawel (6 sierpnia 2022 11:10)
Rok temu przez cały sierpień umarło z powodu covid 84 osób , obecnie jedynie przez 6 dni sierpnia zmarło wskutek covid 90 osób !!!!!!!!!!!!!! Ale ten omikron lekki i dawki przypominajace szczepionki pomagają i chronia przed zgonem.
RUCH NARODOWY - A PO-JEBY JAK ZWYKLE ZDZIWIONE (6 sierpnia 2022 11:02)
EFEKT FUZJI ORLENU I LOTOSU. CENY TANSZE. WIEC PO-JEBY CHCIALY FUZJE BLOKOWAC. BO LEPIEJ, ZEBY LOTOS KUPIL PUTIN, NIZ ORTLEN. DLACZEGO PO-JEBY I ZDRADZIECKIE MORDY UWAZAJA, ZE GDY POLSKIE SPOLKI PRZYNOSZA POLSCE I POLLAKOM ZYSKI, TO ZLE? MAJA STRATY PRZYNOSIC? RUSKI I NIEMIECKIE FIRMY MAJA ZYSKI PORZYNOSIC? O CO CHODZI PO-JEBOM?. PRZEKOP MIERZEI, RUSKIE SA PRZECIW WIEC I PO-JEBY. BUDOW CPK, RUSKIE I NIEMCY SA PRZECIW, WIEC I PO-JEBY, PRZEKOP TUNELU POD SWINOUSCIEM, NIEMCY SA PRZECIW, WIEC I PO-JEBY. BUDOWA PORTU KONTENEROWEGO, NIEMCY SA PRZECIW WIEC I PO-JEBY. RUCH RZECZNY NA ODRZE, NIEMCY SA PRZECIW I BLOKUJE, WIEC I PO-JEBY. CIEPLOWNIE WYPLACAJA DYWIDENDY NIEMCOM, A POLKOM POWDYZKI ENERGII, DLACZEO BO TAK CHCIALY PO-JEBY. PUTIN I LUKASZENKA NIE CHCE MURU NA GRANICY, WIEC PO-JEBY TEZ NIE CHCA., LUKASZENKA WCISKA IBRAHIMOW Z AFRYKI DO POLSKI, WIEC CO? PO-JEBY OPLUWAJA STRAZ GRANICZNA, ZE TO FASZYSCI, JAK PUTIN O UKRAINCACH. POLACY CHCA MASZEROWAC W POWSTANIE, WIEC SZMATY I ZDRAJCY Z PO BLOKUJA MARSZ POLAKOW. PAMIETCIE KIEDY OSTATNIO TE SMIECIE JAK FRASYNIUK Z PO ZROBILY COS DLA POLSKI, A NIE DLA NIEMCOW?
Jerzy Jacek Pilchowski (6 sierpnia 2022 10:37)
Już jutro lub pojutrze, PO-wcy będą szczekać, że obniżka cen paliwa to "wyborcza sztuczka PiS-u", a Tusk będzie postulował podniesienie tej cent do 10 zł za litr.
Jacek (5 sierpnia 2022 20:33)
TVN Religia dziś prosi swoich wyznawców o gorącą modlitwę za wielkiego mistrza zakonu Platformy Obywatelskiej Von Don Tuska, który po usłyszeniu wiadomości o obniżkach cen paliwa bardzo źle się poczuł.
CO Z GAZEM? (5 sierpnia 2022 19:40)
Baltic Pipe będzie kompromitacją? Kontrakty gazowe nie są dopięte. Rząd wciąż czeka na cud. Uroczyste otwarcie Baltic Pipe ma nastąpić we wrześniu, ale wiadomo już, że rząd nie ma czego fetować. Powód? Rura jest prawie gotowa, ale wciąż nie wiadomo, ile gazu - i kiedy nią popłynie. – Z powodu niedopiętych kontraktów w rządzie narasta irytacja – twierdzą nasi rozmówcy. – Liczenie na pojawienie się umów na norweski gaz w obecnej sytuacji to czekanie na cud. https://www.money.pl/gospodarka/baltic-pipe-bedzie-kompromitacja-kontrakty-gazowe-nie-sa-dopiete-rzad-wciaz-czeka-na-cud-6797410943278048a.html
*** (5 sierpnia 2022 19:35)
05-252 Dąbrówka, 01.08.2022 LPG 2,89 zł to jest prawdziwa obniżka, nawet w Słotwinie LPG 3,09 zł, ale za to w szełemengelowie gdzie jest najnormalniejsza zmowa cenowa LPG powyżej 3,70 zł,

Dodaj komentarz

paliwo  |   ropa  |   benzyna  |   cena paliwa  |  

Tankował na firmową kartę - straty 70 tys. zł

Na stacji benzynowej ceny bez zmian... jeszcze

Ukrywał się za granicą. Teraz trafi na 4 lata do więzienia

Wałbrzych 24 aktualności


Wałbrzych 24 to wiodący portal informacyjny w mieście i regionie. Najważniejsze są dla nas informacje z Wałbrzycha, ale również piszemy o tym, co dzieje się w sąsiednich gminach takich jak  Świdnica, Boguszów - Gorce, Mieroszów, Szczawno Zdrój, Świebodzice, Głuszyca, czy Walim. Oprócz przekazywanych przez Wałbrzych 24 wiadomości, znajdziesz tu również wiele fotogalerii, rozmowy z zaproszonymi gośćmi, publicystykę czy informacje o wydarzeniach, imprezach i koncertach, które odbywają się w mieście czy okolicy.

Na stronie głównej Wałbrzych 24 znajdziecie aktualności czyli najnowsze informacje z miasta, jednak zachęcamy też do zaglądanie do innych kategorii - rozrywki, sportu, 112 czy do zakładki Po Sąsiedzku, gdzie znajdziecie wiadomości z okolicznych gmin.

Uprościliśmy też nawigację strony, by była bardziej intuicyjna, co ma ułatwić czytelnikom znalezienie szukanych informacji i jeszcze sprawniejsze poruszanie się po naszej stronie.

Wałbrzych najnowsze wiadomości


Często najnowsze wiadomości Wałbrzych tworzone są wspólnie z Wami - naszymi czytelnikami, za co serdecznie dziękujemy. Zachęcamy do przesyłania do nas informacji i zdjęć na adres: redakcja@walbrzych24.com.

Dzięki takiej współpracy jesteśmy w stanie szybko reagować i przekazywać Wam najnowsze informacje, pisać o realnych problemach miasta i mieszkańców. Zachęcamy też do śledzenia naszych social mediów - Facebook Wałbrzych 24, Facebook Telewizja Wałbrzych i kont na Instagramie.

Zachęcamy też do komentowania bieżących informacji z Wałbrzycha i okolic. Pod artykułami macie możliwość wyrażenia własnej opinii w komentarzach do czego gorąco zachęcamy.

Rozwiń
Do góry
Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.
Zaakceptuj Zamknij