Menu

Kradł ''na klamkę'' - 41-latek jest już w areszcie

Nie czuj się zbyt bezpiecznie, złodziej wykorzysta każdą okazję - ostrzega policja. Tym razem kamiennogórscy funkcjonariusze zatrzymali 41-letniego mężczyznę który kradł metodą „na klamkę”. Złodziej okradł kilku mieszkańców Kamiennej Góry.

Kradł ''na klamkę'' - 41-latek jest już w areszcie

- Korzystał on z nieuwagi właścicieli i faktu pozostawienia niezamkniętego mieszkania lub pojazdu. Jego łupem padały telefony, laptopy, pieniądze, dokumenty, a także karty płatnicze.  - informuje st. sierż. Katarzyna Trzepak-Balicka z kamiennogórskiej policji. 

41-latek usiłował również wypłacić pieniądze z jednej z kart bankomatowych, jednak nieznajomość pinu uchroniła właścicielkę przed utratą oszczędności. Straty, które ponieśli pokrzywdzeni, to ponad 8 tysięcy złotych. Dodatkowo w momencie zatrzymania mężczyzna ten posiadał przy sobie metamfetaminę.

Jak się okazało, 41-letni mieszkaniec Kamiennej Góry działał w warunkach recydywy, dlatego teraz grozi mu nawet do 15 lat więzienia. Mężczyźnie postawiono 7 zarzutów, trafił już do aresztu. 

Policjanci ponownie apelują o niepozostawianie otwartych mieszkań i samochodów! Nawyk zamykania drzwi może uchronić nas przed utratą pieniędzy, dokumentów czy innych wartościowych rzeczy.

opr. adm
foto: KPP Kamienna Góra
redakcja@walbrzych24.com

Komentarze

Jeszcze nikt nie skomentował tego artykułu - bądź pierwszy!

Dodaj komentarz

112  |   policja  |   kamienna góra  |   kradzież na klamkę  |   złodziej  |  

Podgórze: 71-latek ugodził nożem sąsiada

Groził, że ją zabije. Powybijał szyby w jej mieszkaniu

Szuka ich policja.

Wałbrzych 24 aktualności


Wałbrzych 24 to wiodący portal informacyjny w mieście i regionie. Najważniejsze są dla nas informacje z Wałbrzycha, ale również piszemy o tym, co dzieje się w sąsiednich gminach takich jak  Świdnica, Boguszów - Gorce, Mieroszów, Szczawno Zdrój, Świebodzice, Głuszyca, czy Walim. Oprócz przekazywanych przez Wałbrzych 24 wiadomości, znajdziesz tu również wiele fotogalerii, rozmowy z zaproszonymi gośćmi, publicystykę czy informacje o wydarzeniach, imprezach i koncertach, które odbywają się w mieście czy okolicy.

Na stronie głównej Wałbrzych 24 znajdziecie aktualności czyli najnowsze informacje z miasta, jednak zachęcamy też do zaglądanie do innych kategorii - rozrywki, sportu, 112 czy do zakładki Po Sąsiedzku, gdzie znajdziecie wiadomości z okolicznych gmin.

Uprościliśmy też nawigację strony, by była bardziej intuicyjna, co ma ułatwić czytelnikom znalezienie szukanych informacji i jeszcze sprawniejsze poruszanie się po naszej stronie.

Wałbrzych najnowsze wiadomości


Często najnowsze wiadomości Wałbrzych tworzone są wspólnie z Wami - naszymi czytelnikami, za co serdecznie dziękujemy. Zachęcamy do przesyłania do nas informacji i zdjęć na adres: redakcja@walbrzych24.com.

Dzięki takiej współpracy jesteśmy w stanie szybko reagować i przekazywać Wam najnowsze informacje, pisać o realnych problemach miasta i mieszkańców. Zachęcamy też do śledzenia naszych social mediów - Facebook Wałbrzych 24, Facebook Telewizja Wałbrzych i kont na Instagramie.

Zachęcamy też do komentowania bieżących informacji z Wałbrzycha i okolic. Pod artykułami macie możliwość wyrażenia własnej opinii w komentarzach do czego gorąco zachęcamy.

Rozwiń
Do góry
Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.
Zaakceptuj Zamknij