Menu

Miłośnicy Smartów odwiedzili Starą Kopalnię

Dzień przed Rajdem Pojazdów Zabytkowych nasze miasto odwiedzili fani współczesnej motoryzacji w wersji mini. Właściciele Smartów podróżują po Europie i udowadniają, że nawet tymi małymi miejskimi samochodami da się wybrać na dłuższą wyprawę. Na trasie ich przejazdu znalazła się Stara Kopalnia.

Miłośnicy Smartów odwiedzili Starą Kopalnię
- Nasza kopalnia to miejsce odwiedzin dla wielu rajdów i zlotów motoryzacyjnych. Nie bez znaczenia jest duża przestrzeń i obszerny parking. Gościliśmy u siebie międzynarodową grupę miłośników podróży turystycznych w małych miejskich  popularnych Smartach. Uczestnicy z Niemiec, Bułgarii, Włoch, Serbii i Polski zaparkowali swoje pojazdy w naszych przestrzeniach i udali się na orzeźwiające w ten upał zwiedzanie górniczych podziemi - relacjonują pracownicy Starej Kopalni.
 
 
 
opr.plr
foto: Stara Kopalnia
redakcja@walbrzych24.com

Komentarze

Jeszcze nikt nie skomentował tego artykułu - bądź pierwszy!

Dodaj komentarz

Stara Kopalnia  |   turystyka  |   motoryzacja  |   rajd  |  

Rozpoczęły się obchody górniczego święta

Częstowali Basią na wrocławskim lotnisku

Barbórkowe tradycje żyją w Wałbrzychu

Wałbrzych 24 aktualności


Wałbrzych 24 to wiodący portal informacyjny w mieście i regionie. Najważniejsze są dla nas informacje z Wałbrzycha, ale również piszemy o tym, co dzieje się w sąsiednich gminach takich jak  Świdnica, Boguszów - Gorce, Mieroszów, Szczawno Zdrój, Świebodzice, Głuszyca, czy Walim. Oprócz przekazywanych przez Wałbrzych 24 wiadomości, znajdziesz tu również wiele fotogalerii, rozmowy z zaproszonymi gośćmi, publicystykę czy informacje o wydarzeniach, imprezach i koncertach, które odbywają się w mieście czy okolicy.

Na stronie głównej Wałbrzych 24 znajdziecie aktualności czyli najnowsze informacje z miasta, jednak zachęcamy też do zaglądanie do innych kategorii - rozrywki, sportu, 112 czy do zakładki Po Sąsiedzku, gdzie znajdziecie wiadomości z okolicznych gmin.

Uprościliśmy też nawigację strony, by była bardziej intuicyjna, co ma ułatwić czytelnikom znalezienie szukanych informacji i jeszcze sprawniejsze poruszanie się po naszej stronie.

Wałbrzych najnowsze wiadomości


Często najnowsze wiadomości Wałbrzych tworzone są wspólnie z Wami - naszymi czytelnikami, za co serdecznie dziękujemy. Zachęcamy do przesyłania do nas informacji i zdjęć na adres: redakcja@walbrzych24.com.

Dzięki takiej współpracy jesteśmy w stanie szybko reagować i przekazywać Wam najnowsze informacje, pisać o realnych problemach miasta i mieszkańców. Zachęcamy też do śledzenia naszych social mediów - Facebook Wałbrzych 24, Facebook Telewizja Wałbrzych i kont na Instagramie.

Zachęcamy też do komentowania bieżących informacji z Wałbrzycha i okolic. Pod artykułami macie możliwość wyrażenia własnej opinii w komentarzach do czego gorąco zachęcamy.

Rozwiń
Do góry
Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.
Zaakceptuj Zamknij