Menu

Album „Tu jest mój dom” z wierszami Stanisława Michalika

Ukazała się kolejna publikacja związana z Głuszycą - album „Tu jest mój dom – wiersze wybrane z bloga Stanisława Michalika wzbogacone fotografiami”. Album wydało Stowarzyszenie Przyjaciół Głuszycy.

 

Album „Tu jest mój dom” z wierszami Stanisława Michalika

Publikacja zawiera wiersze zmarłego Stanisława Michalika, które ukazywały się do 2018 r. się na autorskim blogu „Tu jest mój dom”, a także zdjęcia lokalnych pasjonatów fotografii: Michała Adamczyka, Roberta Janusza i Wojciecha Jelewskiego.

Fotografie przedstawiają Głuszycę w wielu odsłonach i barwach - jej piękne, górskie położenie, dziedzictwo historyczne i kulturalne. Zainteresowanych najnowszą publikacją zapraszamy do Centrum Kultury-Miejskiej Biblioteki Publicznej w Głuszycy.

Album „Tu jest mój dom – wiersze wybrane z bloga Stanisława Michalika wzbogacone fotografiami” ukazał się dzięki pozyskaniu środków finansowych przez Stowarzyszenie Przyjaciół Głuszycy w ramach zadania grantowego „Góry Sowie - piękno do odkrycia” realizowanego z projektu pn. „Atrakcyjne Góry Sowie” współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej w ramach działania 19. „Wsparcie dla rozwoju lokalnego w ramach inicjatywy LEADER”, poddziałania 19.2 „Wsparcie na wdrażanie operacji w ramach strategii rozwoju lokalnego kierowanego przez społeczność” Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020.

opr. kat
foto:
redakcja@walbrzych24.com

Komentarze

Jeszcze nikt nie skomentował tego artykułu - bądź pierwszy!

Dodaj komentarz

Głusyca  |   po sąsiedzku  |   wiersze  |   Stanisław Michalak  |   poezja  |  

Jedna osoba nie żyje - pożar w Kamiennej Górze

WSSE otwiera kolejne Lokalne Centrum Biznesu

Niewybuch znaleziony w... burakach

Wałbrzych 24 aktualności


Wałbrzych 24 to wiodący portal informacyjny w mieście i regionie. Najważniejsze są dla nas informacje z Wałbrzycha, ale również piszemy o tym, co dzieje się w sąsiednich gminach takich jak  Świdnica, Boguszów - Gorce, Mieroszów, Szczawno Zdrój, Świebodzice, Głuszyca, czy Walim. Oprócz przekazywanych przez Wałbrzych 24 wiadomości, znajdziesz tu również wiele fotogalerii, rozmowy z zaproszonymi gośćmi, publicystykę czy informacje o wydarzeniach, imprezach i koncertach, które odbywają się w mieście czy okolicy.

Na stronie głównej Wałbrzych 24 znajdziecie aktualności czyli najnowsze informacje z miasta, jednak zachęcamy też do zaglądanie do innych kategorii - rozrywki, sportu, 112 czy do zakładki Po Sąsiedzku, gdzie znajdziecie wiadomości z okolicznych gmin.

Uprościliśmy też nawigację strony, by była bardziej intuicyjna, co ma ułatwić czytelnikom znalezienie szukanych informacji i jeszcze sprawniejsze poruszanie się po naszej stronie.

Wałbrzych najnowsze wiadomości


Często najnowsze wiadomości Wałbrzych tworzone są wspólnie z Wami - naszymi czytelnikami, za co serdecznie dziękujemy. Zachęcamy do przesyłania do nas informacji i zdjęć na adres: redakcja@walbrzych24.com.

Dzięki takiej współpracy jesteśmy w stanie szybko reagować i przekazywać Wam najnowsze informacje, pisać o realnych problemach miasta i mieszkańców. Zachęcamy też do śledzenia naszych social mediów - Facebook Wałbrzych 24, Facebook Telewizja Wałbrzych i kont na Instagramie.

Zachęcamy też do komentowania bieżących informacji z Wałbrzycha i okolic. Pod artykułami macie możliwość wyrażenia własnej opinii w komentarzach do czego gorąco zachęcamy.

Rozwiń
Do góry
Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.
Zaakceptuj Zamknij