Menu

Z nożami na sąsiadów. Grozili, że ich zabiją

Przyszli z nożami przed sklep swoich znajomych i krzyczeli, że ich zabiją... Ona miała prawie 3,5 promila, on - 2,5. Oboje spędzili noc w areszcie. Teraz grozą im dwa lata więzienia. 

 

Z nożami na sąsiadów. Grozili, że ich zabiją

Do zdarzenia doszło w Sokołowsku. 47-latka i 52-latek spotkali przed sklepem swoich znajomych, z którymi byli skonfliktowani. Mieli kuchenne noże. 

- Oboje wymachując nożami zaczęli krzyczeć do nich, że ich zabiją. Ostatecznie jednak na groźbach karalnych się skończyło, a sami napastnicy uciekli, wyrzucając noże do pobliskiej rzeki - informuje policja.

Oboje jeszcze tego samego wieczora wpadli w ręce mundurowych w miejscu zamieszkania. Byli kompletnie pijani. 47-latka miała blisko 3,5 promila alkoholu w wydychanym powietrzu, jej partner blisko 2,5 promila.

Za kierowanie gróźb karalnych grożą im dwa lata wiezienia.  Funkcjonariusze odnaleźli wyrzucone do rzeki kuchenne noże.

 opr. adm
foto: KMP Wałbrzych
redakcja@walbrzych24.com

Komentarze

PIS kradnie i kłamie (11 sierpnia 2022 16:07)
Cytuję użytkownika: xsdS
WON SZMATY POWSKIE Z POLSKI !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! złodzieje i kłamcy
ales sie nagadal!!!
xsdS (9 sierpnia 2022 16:53)
WON SZMATY POWSKIE Z POLSKI !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! złodzieje i kłamcy
REPARACJE - JAK KUPIC PSA? (9 sierpnia 2022 13:51)
UPRZEJMIE INFORMUJE, ZE W 10.09.2004 W GLOSOWANIU NR 59 TUSK I SCHETYNA GLOSOWALI ZA WEZWANIEM POLSKIEGO RZADU DO PODJECIA DZIALAN NA RZECZ POZYSKANIA REPARACJI OD NIEMIEC. ALE JAK JUZ NIEMIECKIE PSY NA TYCH HASELKACH DOSTALY SIE DO KORYTA, TO ZAPOMNIELI O TEMACIE. DLACZEGO? SPRZEDALI REPARACJE DLA POLSKI, ZA STOLECZEK I EMERYTURKE Z BRUKSELI DLA RUDEJ SZMATY TUSKA?

Dodaj komentarz

112  |   policja  |   awantura sąsiedzka  |   Sokołowsko  |  

Maksymilian F. zatrzymany. Prawdopodobnie usłyszy zarzut próby...

Obława zakończona: mężczyzna poszukiwany w związku ze strzelaniną w...

Policja szuka sprawcy strzelaniny. Wyznaczono nagrodę - 100 tys. zł

Wałbrzych 24 aktualności


Wałbrzych 24 to wiodący portal informacyjny w mieście i regionie. Najważniejsze są dla nas informacje z Wałbrzycha, ale również piszemy o tym, co dzieje się w sąsiednich gminach takich jak  Świdnica, Boguszów - Gorce, Mieroszów, Szczawno Zdrój, Świebodzice, Głuszyca, czy Walim. Oprócz przekazywanych przez Wałbrzych 24 wiadomości, znajdziesz tu również wiele fotogalerii, rozmowy z zaproszonymi gośćmi, publicystykę czy informacje o wydarzeniach, imprezach i koncertach, które odbywają się w mieście czy okolicy.

Na stronie głównej Wałbrzych 24 znajdziecie aktualności czyli najnowsze informacje z miasta, jednak zachęcamy też do zaglądanie do innych kategorii - rozrywki, sportu, 112 czy do zakładki Po Sąsiedzku, gdzie znajdziecie wiadomości z okolicznych gmin.

Uprościliśmy też nawigację strony, by była bardziej intuicyjna, co ma ułatwić czytelnikom znalezienie szukanych informacji i jeszcze sprawniejsze poruszanie się po naszej stronie.

Wałbrzych najnowsze wiadomości


Często najnowsze wiadomości Wałbrzych tworzone są wspólnie z Wami - naszymi czytelnikami, za co serdecznie dziękujemy. Zachęcamy do przesyłania do nas informacji i zdjęć na adres: redakcja@walbrzych24.com.

Dzięki takiej współpracy jesteśmy w stanie szybko reagować i przekazywać Wam najnowsze informacje, pisać o realnych problemach miasta i mieszkańców. Zachęcamy też do śledzenia naszych social mediów - Facebook Wałbrzych 24, Facebook Telewizja Wałbrzych i kont na Instagramie.

Zachęcamy też do komentowania bieżących informacji z Wałbrzycha i okolic. Pod artykułami macie możliwość wyrażenia własnej opinii w komentarzach do czego gorąco zachęcamy.

Rozwiń
Do góry
Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.
Zaakceptuj Zamknij