Menu

Droga przez mękę - jedziemy ul. 1 Maja

Musi być źle, żeby później było lepiej.  Planowany czas zakończenia remontu  ul. Zachodniej i 1 Maja planowano na koniec bieżącego roku, ale splot nieprzyjaznych zdarzeń spowodował, że "drogą przez mękę" jeszcze trochę pojeździmy.
 


 

Droga przez mękę - jedziemy ul. 1 Maja

Wysoka cena, błędy w starych mapach geodezyjnych i pożar materiałów potrzebnych  do budowy drogi - czy może być gorzej ? Obecnie wykonawca prac uzgadnia z gminą nowy termin zakończenia inwestycji.

Drogowcom jednak proponujemy zdjąć znak drogowy z ograniczeniem prędkości do 70 km/h ustawiony przy wlocie do Wałbrzycha od strony Boguszowa. Trzeba wielkiej  odwagi, żeby przekroczyć 70-tkę na tej drodze.

Zobacz też:
Fatum ciąży nad remontem ul. 1 Maja

opr. adm
foto: walbrzych24.com
redakcja@walbrzych24.com

Zdjęcie 1
Zdjęcie 2
Zdjęcie 3
Zdjęcie 4
Zdjęcie 5
Zdjęcie 6
Zdjęcie 7
Zdjęcie 8
Zdjęcie 9
Zdjęcie 10
Zdjęcie 11
Zdjęcie 12
Zdjęcie 13
Zdjęcie 14
Zdjęcie 15
Zdjęcie 16

Komentarze

Ala (12 sierpnia 2022 11:35)
Postawili światła, a II Armii odcięli, wyjechać z tej zapomnianej ulicy to wyczyn ekstremalny, tego nikt nie widzi, czy naprawdę tak by komuś szkodziło jakby tam też były światła, przychodzi piątek i jest katastrofa. Może czas drogę na Biały Kamień otworzyć, bo też się to ciągnie jak papier toaletowy. Ale oni się nie przejmują utrudnieniami, skończą drogę przy dobrych wiatrach za 5 lat
Sarna (11 sierpnia 2022 14:03)
Cytuję użytkownika: Janek
Dam pracę za seks - ciekawe dlaczego nie było ogólnopolskich protestów przeciw takiemu traktowaniu kobiet. Twoje odchody śmierdzą, a moje pachną inaczej. Lamparcia filozofia.
A co twój wpis ma do stanu dróg? to upał tak ci zaszkodził? a mówią,żeby nakrywać głowy; ale mądre głowy. Twoja taka nie jest; ale nie tylko ty jesteś ;walmięty; takich jest dużo-w rządzie też.
Kicha (11 sierpnia 2022 8:17)
Na zdjęciach zapewnie niedziela, nie ma żadnego drogowca
Jacek (11 sierpnia 2022 8:10)
Pamiętam jak będąc dziećmi bawiliśmy się z dzidziusiem czyli teraz Tomaszem Sieminiakiem byłym ministrem MON w wojnę na pobliskich łąkach i hałdach. Roman Szelemej zrobił poligon w centrum Sobięcina,tylko teraz dzieci już się wojnę bawią przed komputerem.
KrwawyLoLo (11 sierpnia 2022 7:39)
"Musi być źle, żeby później było lepiej." Nie tam jest źle, a będzie jeszcze gorzej
kolo (10 sierpnia 2022 23:11)
Cytuję użytkownika: Janek
Dam pracę za seks - ciekawe dlaczego nie było ogólnopolskich protestów przeciw takiemu traktowaniu kobiet. Twoje odchody śmierdzą, a moje pachną inaczej. Lamparcia filozofia.
erotoman gawedziasz
Janek (10 sierpnia 2022 22:45)
Dam pracę za seks - ciekawe dlaczego nie było ogólnopolskich protestów przeciw takiemu traktowaniu kobiet. Twoje odchody śmierdzą, a moje pachną inaczej. Lamparcia filozofia.
xsdS (10 sierpnia 2022 18:37)
plan budowy jest na 2034 rok PIS nie chce dać pieniędzy
Gizzy (10 sierpnia 2022 15:39)
Trzyletnim pato-remontem ul.1 Mają za 44 mln zł powinny się wreszcie zająć właściwe służby
mieszkaniec Palestyny (10 sierpnia 2022 15:11)
Cytuję użytkownika: Tolek
Cytuję użytkownika: fuyt
Tzw sobięcin vel heringsdorf powinni odgrodzić od reszty miasta wysokim murem z zasiekami ,wyznaczyć strefy ochronne i pokazywać turystom jako kuriozum miejskie
Dzięki byłym i obecnym radnym oraz byłym i obecnym wlodarzom można pokazać turystom jak jedną z ladniejszych i zielonej dzielnicy zrobiono "kuriozum miejskie " nie oszczędzając zabytkowego parku który stał się szaletem dla psów i budka z piwem przez 24 godz
czy ty wiesz na pewno gdzie jest Sobiecin? czy tylko widziales te dzielnice na widokowkach sprzed wojny?
Więcej komentarzy

Dodaj komentarz

Maksymalna temperatura 19 stopni - zaciskanie pasa w Wałbrzychu

19 mln. zł. dodatku węglowego wypłacono już w Wałbrzychu

Free Blues Band/ Koncert w A'PROPOS

Wałbrzych 24 aktualności


Wałbrzych 24 to wiodący portal informacyjny w mieście i regionie. Najważniejsze są dla nas informacje z Wałbrzycha, ale również piszemy o tym, co dzieje się w sąsiednich gminach takich jak  Świdnica, Boguszów - Gorce, Mieroszów, Szczawno Zdrój, Świebodzice, Głuszyca, czy Walim. Oprócz przekazywanych przez Wałbrzych 24 wiadomości, znajdziesz tu również wiele fotogalerii, rozmowy z zaproszonymi gośćmi, publicystykę czy informacje o wydarzeniach, imprezach i koncertach, które odbywają się w mieście czy okolicy.

Na stronie głównej Wałbrzych 24 znajdziecie aktualności czyli najnowsze informacje z miasta, jednak zachęcamy też do zaglądanie do innych kategorii - rozrywki, sportu, 112 czy do zakładki Po Sąsiedzku, gdzie znajdziecie wiadomości z okolicznych gmin.

Uprościliśmy też nawigację strony, by była bardziej intuicyjna, co ma ułatwić czytelnikom znalezienie szukanych informacji i jeszcze sprawniejsze poruszanie się po naszej stronie.

Wałbrzych najnowsze wiadomości


Często najnowsze wiadomości Wałbrzych tworzone są wspólnie z Wami - naszymi czytelnikami, za co serdecznie dziękujemy. Zachęcamy do przesyłania do nas informacji i zdjęć na adres: redakcja@walbrzych24.com.

Dzięki takiej współpracy jesteśmy w stanie szybko reagować i przekazywać Wam najnowsze informacje, pisać o realnych problemach miasta i mieszkańców. Zachęcamy też do śledzenia naszych social mediów - Facebook Wałbrzych 24, Facebook Telewizja Wałbrzych i kont na Instagramie.

Zachęcamy też do komentowania bieżących informacji z Wałbrzycha i okolic. Pod artykułami macie możliwość wyrażenia własnej opinii w komentarzach do czego gorąco zachęcamy.

Rozwiń
Do góry
Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.
Zaakceptuj Zamknij