Menu

Dzieci dostały komputery

Siedemnaścioro dzieci z gminy Walim otrzymało sprzęt komputerowy wraz z dostępem do Internetu.

 

Dzieci dostały komputery

Gmina Walim zakończyła realizację projektu „Granty PPGR – Wsparcie dzieci i wnuków byłych pracowników PGR w rozwoju cyfrowym”. Projekt skierowany był do uczących się dzieci z rodzin popegeerowskich i miał na celu wsparcie w zakresie dostępu do sprzętu komputerowego oraz dostępu do Internetu.

W wyniku realizacji projektu siedemnaścioro dzieci z Gminy Walim otrzymało nowe laptopy wraz z dodatkowymi akcesoriami – torbą, myszką bezprzewodową, podkładką, słuchawkami oraz pamięcią przenośną. Takie wsparcie sprzętowe na pewno sprawi, że nauka w nowym roku szkolnym będzie przyjemniejsza i łatwiejsza.

kat
foto: Gmina Walim
redakcja@walbrzych24.com

Komentarze

Bluszczowy Romek z Valbzikha (11 sierpnia 2022 9:28)
Zgaduję,że to Szełemej nasz Ukochany Przywódca wręczył lub co najmniej było to pod jego patronatem/nadzorem/inicjatywą.

Dodaj komentarz

Walim  |   Po sąsiedzku  |  

Głuszyca: przyjechał sprzęt. Będą wiercić 2,5 km w głąb ziemi

Wypadki w regionie — trzy osoby trafiły do szpitala

Ilona Bujalska kandydatką na burmistrza Jedliny Zdrój

Wałbrzych 24 aktualności


Wałbrzych 24 to wiodący portal informacyjny w mieście i regionie. Najważniejsze są dla nas informacje z Wałbrzycha, ale również piszemy o tym, co dzieje się w sąsiednich gminach takich jak  Świdnica, Boguszów - Gorce, Mieroszów, Szczawno Zdrój, Świebodzice, Głuszyca, czy Walim. Oprócz przekazywanych przez Wałbrzych 24 wiadomości, znajdziesz tu również wiele fotogalerii, rozmowy z zaproszonymi gośćmi, publicystykę czy informacje o wydarzeniach, imprezach i koncertach, które odbywają się w mieście czy okolicy.

Na stronie głównej Wałbrzych 24 znajdziecie aktualności czyli najnowsze informacje z miasta, jednak zachęcamy też do zaglądanie do innych kategorii - rozrywki, sportu, 112 czy do zakładki Po Sąsiedzku, gdzie znajdziecie wiadomości z okolicznych gmin.

Uprościliśmy też nawigację strony, by była bardziej intuicyjna, co ma ułatwić czytelnikom znalezienie szukanych informacji i jeszcze sprawniejsze poruszanie się po naszej stronie.

Wałbrzych najnowsze wiadomości


Często najnowsze wiadomości Wałbrzych tworzone są wspólnie z Wami - naszymi czytelnikami, za co serdecznie dziękujemy. Zachęcamy do przesyłania do nas informacji i zdjęć na adres: redakcja@walbrzych24.com.

Dzięki takiej współpracy jesteśmy w stanie szybko reagować i przekazywać Wam najnowsze informacje, pisać o realnych problemach miasta i mieszkańców. Zachęcamy też do śledzenia naszych social mediów - Facebook Wałbrzych 24, Facebook Telewizja Wałbrzych i kont na Instagramie.

Zachęcamy też do komentowania bieżących informacji z Wałbrzycha i okolic. Pod artykułami macie możliwość wyrażenia własnej opinii w komentarzach do czego gorąco zachęcamy.

Rozwiń
Do góry
Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.
Zaakceptuj Zamknij