Menu

Rekordzista miał 2,5 promila. Kolejna fala pijanych kierowców

Sześciu pijanych kierowców zatrzymanych przez wałbrzyską policję - rekord należy do 39-latka, który "wydmuchał" prawie 2,5 promila. Półtora promila miał 62-latek, który wjechał autem w barierki na ul. Żeromskiego. Nad ranem wpadł pijany 42-latek, który jechał hulajnogą.

 

Rekordzista miał 2,5 promila. Kolejna fala pijanych kierowców

62-latek wpadł w ręce dzielnicowych kiedy parkował samochód. Informacje o pijanym kierowcy mundurowi otrzymali od zaniepokojonych mieszkańców. Wcześniej na ulicy Żeromskiego mężczyzna wjechał w barierki ochronne, później odjechał w kierunku ul. Bardowskiego. 62-latek miał 1,56 promila alkoholu w wydychanym powietrzu.Policjanci przeprowadzili akcję „Trzeźwy poranek” w Szczawnie Zdroju. Na ul. Sienkiewicza przebadali blisko 400 kierujących, w ich ręce wpadło dwóch kierowców pod wpływem alkoholu. 43-latek z powiatu świdnickiego wydmuchał 0,33 promila, 64-letni wałbrzyszanin - 0,4 promila.

Na ul. 1 Maja w Wałbrzychu wpadł 29-latek jadący hulajnogą. Tutaj alkomat pokazał blisko promil. Mężczyzna musi zapłacić mandat - 2,5 tys. zł.

Dziś po północy na ul. Głównej wpadł 39-latek - jego wynik to  2,38 promila alkoholu w organizmie.

O poranku, około godziny 7:30 - w ręce funkcjonariuszy wpadł 42-letni wrocławianin jadący hulajnogą elektryczną. Do kontroli doszło na ul. Wajdy w centrum Wałbrzycha. Mężczyzna miał 1,22 promila. Mandat wyniósł 2,5 tysiąca złotychadm
foto:
redakcja@walbrzych24.com

Komentarze

Monthy Phyton (12 sierpnia 2022 15:24)
O Boże! Która to już fala w tym kraju ???
AGENT STASI (12 sierpnia 2022 14:32)
Cytuję użytkownika: HELMUT NIEMIECKI EKSPERT - A AZORY JUZ SZCZEKAJA
DZISIAJ JUZ MINISTER HELMUT POTWIERDZA! UWAGA!!! ZE "PRAWDOPODOBNIE" TO RTEC HEHEHE. I TO 2 TYGODNIE PO DONIESIENIACH MEDIALNYCH! CZESKI FILM? NIE CZESKI! TO NIEMIECKI FILM HEHE. k***a POTWIERDZA, ZE PRAWDOPODOBNIE HEHE. AHHH TE NIEMIECKEI SLUZBY. ALE AZORKI, NIE PRZEMYSLALY CO SLYSZA, ALE JUZ UJADAJA NA POLSKE, BO TAK ZOSTALY WYHODOWANE.
UWAGA! PRZEKAZ DLA LEMINGA, ZDRADZIECKIEJ MORDY! BY WIEDZIAL JAK SZCZEKAC. U NAS W NIEMCZECH NIE MA INTERNETU I MY NIE MAMY DOSTEPU DO INFORMACJI MEDIALNYCH. DLATEGO ZACZELISMY DZIALAC DOPIERO WCZORAJ
Danuta (12 sierpnia 2022 13:25)
Cytuję użytkownika: Psychiatra
OPRÓCZ KONFISKATY SAMOCHODU I WIĘZIENIA PROPONUJĘ BICZOWANIE NA PRĘGIERZU KTÓRY POWINIEN BYĆ ZBUDOWANY PRZU FONTANNIE
Popieram !Tak jest ,jeszcze za male kary.Rozpite towarzystwo patologiczne! Wydając na "procenty" nie liczą ,ze drogo.Do kamery pokazują puste portfele ,bo chleb drogi.Sklepy z alkoholem otwarte cala dobę.Pijani podjezdzaja pod nocny,banda zbiera się pod sklepem konsumujac z gwinta,uszkadzają znaki drogowe,wrzeszcza nieludzkim głosem.Tak dzieje się pod " nocnymi wodopojami na Białym Kamieniu.
HELMUT NIEMIECKI EKSPERT - A AZORY JUZ SZCZEKAJA (12 sierpnia 2022 13:22)
DZISIAJ JUZ MINISTER HELMUT POTWIERDZA! UWAGA!!! ZE "PRAWDOPODOBNIE" TO RTEC HEHEHE. I TO 2 TYGODNIE PO DONIESIENIACH MEDIALNYCH! CZESKI FILM? NIE CZESKI! TO NIEMIECKI FILM HEHE. k***a POTWIERDZA, ZE PRAWDOPODOBNIE HEHE. AHHH TE NIEMIECKEI SLUZBY. ALE AZORKI, NIE PRZEMYSLALY CO SLYSZA, ALE JUZ UJADAJA NA POLSKE, BO TAK ZOSTALY WYHODOWANE.
xsdS (12 sierpnia 2022 13:10)
i to jest DEMOKRACJA !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! karać za to że ma 2 promile
Psychiatra (12 sierpnia 2022 12:53)
OPRÓCZ KONFISKATY SAMOCHODU I WIĘZIENIA PROPONUJĘ BICZOWANIE NA PRĘGIERZU KTÓRY POWINIEN BYĆ ZBUDOWANY PRZU FONTANNIE
Adolf (12 sierpnia 2022 12:47)
Polska przecież nie była i nie jest niepodległa. To jakie samoloty latają nad polską od 11 lat i sypią te wirusy i chemię. Krzyże na niebie jak często widziane od 2000roku . Jakoś nigdy samoloty nie zostawiały białych krech w latach 1970, 80tych 90
MIMO ŻE RUHANKĄ JESTEM IDIOTĄ TO WKLEJĘ (12 sierpnia 2022 11:30)
Nie ma co ukrywać, że władze w Berlinie realizują inne priorytety niż wiele państw europejskich. Dyplomaci niemieccy nie potrafią uwzględniać interesów innych państw i wobec tego nie są zdolni do rozwiązywania problemów ważnych dla całej Europy. Z żalem stwierdzam, że nawet agresja Rosji w lutym na jedno z państw europejskich nie spowodowała w RFN faktycznej zmiany polityki. Politycy w Berlinie i Brukseli nadal trwają w przekonaniu, że Polska sprzeda swą suwerenność za 24 mld euro grantów z KPO. Dla narodu, który stracił 6 mln obywateli podczas II wojny światowej, suwerenność nie ma ceny. Tego nie są w stanie zrozumieć elity w Berlinie i Brukseli. NIE DOTYCZY PO-JEBOW I SLUGUSOW NIEMIECKICH, ORAZ ZYDOKOMUCHOW I TECZWOYCH TALIBOW. I DALEJ: Polacy nie zgodzą się za żadne pieniądze na nadużywanie kompetencji przez Komisję Europejską lub na nierówne traktowanie naszego państwa. Nie będzie zgody na to, by polską konstytucję interpretowały urzędy UE, a orzeczenia naszego Trybunału Konstytucyjnego były weryfikowane przez urzędników brukselskich. Nie po to Polska wstępowała do Unii, by dziś Niemcy rękoma Komisji Europejskiej kontrolowali życie naszego kraju. Żadne państwo nie było tak szykanowane przez władze w Brukseli, jak Polska przez ostanie siedem lat. I NA KONIEC COS CO KAZDY KTO MA POLSKE W SERCU I SAM MYSLI I ROZUMIE, NIE DOTYCZY JAK ZWYKLE CPUNOW WSI24, PO-JEBOW, SLUGUSOW NIEMIECKICH, TECZOWYCH TALIBOW I ZYDOKOMUNY: Uderzenie w Zachód Rząd w Warszawie liczy się z tym, że zacietrzewione ideologicznie władze UE wykonają polecenie z Berlina i zablokują Polsce środki w ramach KPO, a także wszelkie inne fundusze. Mamy właśnie tak przygotowany budżet na rok 2023. Bo nie spodziewamy się po rządzie niemieckim ani niczego dobrego, ani niczego mądrego. W tej sytuacji proszę się nie skarżyć, że trudno zrozumieć logikę polskiego rządu. Proszę nie pytać, dlaczego nie wspieramy polityki Niemiec. Bo odpowiedź jest oczywista. (I ZNOW OCZYWISTA DLA KAZDEGO KTO MA POLSKE W SERCU I SAM MYSLI I ROZUMIE, NIE DOTYCZY JAK ZWYKLE CPUNOW WSI24, PO-JEBOW, SLUGUSOW NIEMIECKICH, TECZOWYCH TALIBOW I ZYDOKOMUNY) Bo Niemcy nie zachowują się wobec nas jak sojusznik. Od kilku lat stosują szantaż prawny i finansowy wobec kraju, z którym są w NATO. Czy na tym polega lojalna sojusznicza współpraca? Czy uderzanie w RP, która pomaga USA bronić Ukrainy przed rosyjską agresją, to dowód na lojalność wobec USA, Europy i Polski?

Dodaj komentarz

112  |   policja  |   pijani kierowcy  |  

Czołówka na Świdnickiej: kierowca przysnął za kierownicą

Wałbrzyski nauczyciel skazany za rozbój

Nie miał czym wrócić do domu więc... ukradł rower

Wałbrzych 24 aktualności


Wałbrzych 24 to wiodący portal informacyjny w mieście i regionie. Najważniejsze są dla nas informacje z Wałbrzycha, ale również piszemy o tym, co dzieje się w sąsiednich gminach takich jak  Świdnica, Boguszów - Gorce, Mieroszów, Szczawno Zdrój, Świebodzice, Głuszyca, czy Walim. Oprócz przekazywanych przez Wałbrzych 24 wiadomości, znajdziesz tu również wiele fotogalerii, rozmowy z zaproszonymi gośćmi, publicystykę czy informacje o wydarzeniach, imprezach i koncertach, które odbywają się w mieście czy okolicy.

Na stronie głównej Wałbrzych 24 znajdziecie aktualności czyli najnowsze informacje z miasta, jednak zachęcamy też do zaglądanie do innych kategorii - rozrywki, sportu, 112 czy do zakładki Po Sąsiedzku, gdzie znajdziecie wiadomości z okolicznych gmin.

Uprościliśmy też nawigację strony, by była bardziej intuicyjna, co ma ułatwić czytelnikom znalezienie szukanych informacji i jeszcze sprawniejsze poruszanie się po naszej stronie.

Wałbrzych najnowsze wiadomości


Często najnowsze wiadomości Wałbrzych tworzone są wspólnie z Wami - naszymi czytelnikami, za co serdecznie dziękujemy. Zachęcamy do przesyłania do nas informacji i zdjęć na adres: redakcja@walbrzych24.com.

Dzięki takiej współpracy jesteśmy w stanie szybko reagować i przekazywać Wam najnowsze informacje, pisać o realnych problemach miasta i mieszkańców. Zachęcamy też do śledzenia naszych social mediów - Facebook Wałbrzych 24, Facebook Telewizja Wałbrzych i kont na Instagramie.

Zachęcamy też do komentowania bieżących informacji z Wałbrzycha i okolic. Pod artykułami macie możliwość wyrażenia własnej opinii w komentarzach do czego gorąco zachęcamy.

Rozwiń
Do góry
Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.
Zaakceptuj Zamknij