Menu

Stół Olbrzymów pojawił się w w Mieroszowie

Na Górze Kościelnej w Mieroszowie pojawiła się nowa atrakcja - "Stół Olbrzymów: Waligóry i Wyrwidęba". Turyści mogą go już zobaczyć.

Stół Olbrzymów pojawił się w w Mieroszowie
- Można odwiedzać to magiczne miejsce przy okazji delektować się widokami - a uwierzcie jest na czym oko zawiesić. Wykonanie i sponsoring niezawodna Stolarnia Art Design projekt Tablicy informacyjnej Tomasz Tracewski, część artystyczna Barbara Bukowska Matusiewicz i Igor Hoffman. - informuje Gmina Mieroszów.
 
 
Dajcie koniecznie znać czy już odwiedziliście Kościelną Górę w Mieroszowie
 
redakcja@walbrzych24.com
Zdjęcie 1
Zdjęcie 2
Zdjęcie 3
Zdjęcie 4
Zdjęcie 5
Zdjęcie 6
Zdjęcie 7
Zdjęcie 8
Zdjęcie 9
Zdjęcie 10
Zdjęcie 11
Zdjęcie 12

Komentarze

STRAZNICY CHRZESCIJANSTWA I WIARY OJCOW (15 sierpnia 2022 10:31)
https://www.youtube.com/watch?v=uGccq6QAmvQ DZIS JEST DZIEN WOJSKA POLSKIEGO, ROZNICY CUDU NAD WISLA I SWIETO WNIEBOWZIECIA NAJSWIETSZEJ MARYI PANNY. A ZYDOKOMUSZE MEDIA JAK ZWYKLE ZAPOMINAJA O WIELKICH DNIACH DLA POLSKI I POLAKOW, PRZEZ CO PROBUJA RUGOWAC Z POLAKOW WIARE ICH OJCOW, KULTURE I TRADYCJE. ZYDOKOMUCHY OD LAT PROBUJA ROBIC POLAKA NA WZOR SLUGI CARYCY KATARZYNY 'PANINA', A NIE NA WZOR PILECKIEGO, LUPASZKI, POPIELUSZKI, DOWBORA-MUŚNICKIEGO, MARII RODZIEWICZOWNEJ, DMOWSKIEGO, PILSUDSKIEGO, MACZKA CZY WITOLDA URBANOWICZA. I TAK CZERWONE URWISKA NIE WYGRACIE Z POLSKA.
Iwo (14 sierpnia 2022 19:02)
Super pomysł. Brawo
Udo (14 sierpnia 2022 7:58)
Mega atrakcja, a w Dziećmorowicach nic się nie dzieje. Dlaczego? Poza festiwalem sera, jesteśmy zapomnianą wioską.

Dodaj komentarz

mierszowo  |   stol  |   atrakcja  |   wyrwiedeb  |   gora  |   krzesla  |   stol  |  

Pijany 16-latek za kierownicą. Zabrał samochód rodziców

Na remont stać, ale na wywóz gratów już nie?

Piaskowa Góra: Trują szczury, ale czy skutecznie?

Wałbrzych 24 aktualności


Wałbrzych 24 to wiodący portal informacyjny w mieście i regionie. Najważniejsze są dla nas informacje z Wałbrzycha, ale również piszemy o tym, co dzieje się w sąsiednich gminach takich jak  Świdnica, Boguszów - Gorce, Mieroszów, Szczawno Zdrój, Świebodzice, Głuszyca, czy Walim. Oprócz przekazywanych przez Wałbrzych 24 wiadomości, znajdziesz tu również wiele fotogalerii, rozmowy z zaproszonymi gośćmi, publicystykę czy informacje o wydarzeniach, imprezach i koncertach, które odbywają się w mieście czy okolicy.

Na stronie głównej Wałbrzych 24 znajdziecie aktualności czyli najnowsze informacje z miasta, jednak zachęcamy też do zaglądanie do innych kategorii - rozrywki, sportu, 112 czy do zakładki Po Sąsiedzku, gdzie znajdziecie wiadomości z okolicznych gmin.

Uprościliśmy też nawigację strony, by była bardziej intuicyjna, co ma ułatwić czytelnikom znalezienie szukanych informacji i jeszcze sprawniejsze poruszanie się po naszej stronie.

Wałbrzych najnowsze wiadomości


Często najnowsze wiadomości Wałbrzych tworzone są wspólnie z Wami - naszymi czytelnikami, za co serdecznie dziękujemy. Zachęcamy do przesyłania do nas informacji i zdjęć na adres: redakcja@walbrzych24.com.

Dzięki takiej współpracy jesteśmy w stanie szybko reagować i przekazywać Wam najnowsze informacje, pisać o realnych problemach miasta i mieszkańców. Zachęcamy też do śledzenia naszych social mediów - Facebook Wałbrzych 24, Facebook Telewizja Wałbrzych i kont na Instagramie.

Zachęcamy też do komentowania bieżących informacji z Wałbrzycha i okolic. Pod artykułami macie możliwość wyrażenia własnej opinii w komentarzach do czego gorąco zachęcamy.

Rozwiń
Do góry
Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.
Zaakceptuj Zamknij