Menu

III Festiwal Muzyki i Kultury Romskiej

Przez dwa dni w Starej Kopalni odbywał się Festiwal Muzyki i Kultury Romskiej. Była to  okazja, by poznać cygańskie zwyczaje i usłyszeć ogniste brzmienia.  

III Festiwal Muzyki i Kultury Romskiej

Wystąpili wykonawcy z całej Polski, a część koncertów poświęcono Ukrainie. Na scenie poojawili się m.in RADA Bogusławska Rada Dance Art, Zespół Sara Czureja Bend, Król Cygańskiej Gitary Eugeniusz Merstein Kwiatkowski z Zespołem, Katjusza Kozubek, Urszula Jarosiewicz, Cygański Zespół Gypsy Kings, Czerwona Kalina, Ronald Bilicki oraz Cygański Zespół Angelo Ciureja & Romano Drom

 

 

redakcja@walbrzych24.com

Zdjęcie 1
Zdjęcie 2
Zdjęcie 3
Zdjęcie 4
Zdjęcie 5
Zdjęcie 6
Zdjęcie 7
Zdjęcie 8
Zdjęcie 9
Zdjęcie 10
Zdjęcie 11
Zdjęcie 12
Zdjęcie 13
Zdjęcie 14
Zdjęcie 15
Zdjęcie 16
Zdjęcie 17
Zdjęcie 18
Zdjęcie 19
Zdjęcie 20
Zdjęcie 21
Zdjęcie 22
Zdjęcie 23
Zdjęcie 24
Zdjęcie 25
Zdjęcie 26
Zdjęcie 27
Zdjęcie 28
Zdjęcie 29
Zdjęcie 30
Zdjęcie 31
Zdjęcie 32
Zdjęcie 33
Zdjęcie 34
Zdjęcie 35
Zdjęcie 36
Zdjęcie 37
Zdjęcie 38
Zdjęcie 39
Zdjęcie 40
Zdjęcie 41
Zdjęcie 42

Komentarze

Romuald (15 sierpnia 2022 11:33)
Cytuję użytkownika: Do lemingokoków
A gdzie tłumy? Cygańskiej,pajace, cygańskiej.Nie romskiej.
Nieroby cygańskie za nasze podatki imprezy sobie robią. Do roboty wygonić to coś
Goldmann,, (14 sierpnia 2022 14:53)
,,nie kultury,,,tylko biesiady,,schadzki,,, Nazywajcie rzec po imieniu,,
Marek (14 sierpnia 2022 13:08)
Do kaspar hauser i do lemingokokow Jestescie nie douczeni i w glowach macie pustkę! Cuganie to romowie i proszę nas nie obrażać!
Do lemingokoków (14 sierpnia 2022 10:32)
A gdzie tłumy? Cygańskiej,pajace, cygańskiej.Nie romskiej.
Kaspar Hauser (13 sierpnia 2022 20:46)
Dla posiadaczy niebieskiej karty wstep wolny, dla hakerow zabezpieczen rowerowych 50% znizki

Dodaj komentarz

festiwal  |   kultura  |   stara  |   kopalnia  |   cyganie  |   muzyka  |   rozrywka  |  

Dzień Dziecka na górniczą nutę

Nie będzie połączenia autobusowego między Zamkiem Książ, a Starą...

Ma być taniej - połączą WOK i Starą Kopalnię

Wałbrzych 24 aktualności


Wałbrzych 24 to wiodący portal informacyjny w mieście i regionie. Najważniejsze są dla nas informacje z Wałbrzycha, ale również piszemy o tym, co dzieje się w sąsiednich gminach takich jak  Świdnica, Boguszów - Gorce, Mieroszów, Szczawno Zdrój, Świebodzice, Głuszyca, czy Walim. Oprócz przekazywanych przez Wałbrzych 24 wiadomości, znajdziesz tu również wiele fotogalerii, rozmowy z zaproszonymi gośćmi, publicystykę czy informacje o wydarzeniach, imprezach i koncertach, które odbywają się w mieście czy okolicy.

Na stronie głównej Wałbrzych 24 znajdziecie aktualności czyli najnowsze informacje z miasta, jednak zachęcamy też do zaglądanie do innych kategorii - rozrywki, sportu, 112 czy do zakładki Po Sąsiedzku, gdzie znajdziecie wiadomości z okolicznych gmin.

Uprościliśmy też nawigację strony, by była bardziej intuicyjna, co ma ułatwić czytelnikom znalezienie szukanych informacji i jeszcze sprawniejsze poruszanie się po naszej stronie.

Wałbrzych najnowsze wiadomości


Często najnowsze wiadomości Wałbrzych tworzone są wspólnie z Wami - naszymi czytelnikami, za co serdecznie dziękujemy. Zachęcamy do przesyłania do nas informacji i zdjęć na adres: redakcja@walbrzych24.com.

Dzięki takiej współpracy jesteśmy w stanie szybko reagować i przekazywać Wam najnowsze informacje, pisać o realnych problemach miasta i mieszkańców. Zachęcamy też do śledzenia naszych social mediów - Facebook Wałbrzych 24, Facebook Telewizja Wałbrzych i kont na Instagramie.

Zachęcamy też do komentowania bieżących informacji z Wałbrzycha i okolic. Pod artykułami macie możliwość wyrażenia własnej opinii w komentarzach do czego gorąco zachęcamy.

Rozwiń
Do góry
Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.
Zaakceptuj Zamknij