Menu

Wakacje z WOK na Zamku Bolczów

Zamek Bolczów w Janowicach Wielkich to jedno z ostatnich miejsc, które odwiedzili uczestnicy „Wakacyjnych warsztatów z Wałbrzyskim Ośrodkiem Kultury”. Przed nimi jeszcze zdobywanie Trójgarbu i zwiedzanie ZOO w Dvůr Králové.

 

Wakacje z WOK na Zamku Bolczów

Wcześniej uczestnicy Wakacji z Wałbrzyskim Ośrodkiem Kultury biwakowali w Andrzejówce czy schodzili pod ziemię do Kopalni Soli w Wieliczce. Każdy tydzień wakacyjnej przygody to także integracja i warsztaty pobudzające kreatywność i wyobraźnię. Przed uczestnikami Wakacji z WOK ostatnie wyjazdy.

- Uczestnicy „Wakacyjnych warsztatów z Wałbrzyskim Ośrodkiem Kultury” są zachwyceni. Zajęcia pobudzające kreatywność i rozwijające umiejętności, spacery po Wałbrzychu, wizyty na basenie, w kinie i wycieczki… tegoroczna oferta WOKu dla dzieci i młodzieży jest bardzo atrakcyjna – mówi  dyrektor Wałbrzyskiego Ośrodka Kultury, Jarosław Buzarewicz.

Potwierdzają to uczestnicy spotkań, które w tym roku podzielone są na tygodniowe bloki.

- Poznajemy Wałbrzych i okolicę, byliśmy także w Hucie Szkła w Piechowicach, Chacie Walońskiej czy Kopalni Soli – wyliczają najmłodsi.

Jedną z największych atrakcji wśród tegorocznych propozycji okazał się wypad pod namioty do Andrzejówki połączony ze zdobywaniem Waligóry.

- Przed nami, oprócz warsztatów plastycznych, zdobywanie Trójgarbu i zwiedzanie ZOO w Dvůr Králové. Szkoda, że wakacje się już kończą. Niemniej, możemy już zdradzić, że już pracujemy nad ofertą, którą zaproponujemy wraz z początkiem roku szkolnego i ta będzie równie ciekawa – zachęca dyrektor Wałbrzyskiego Ośrodka Kultury.

adm
foto: WOK
redkcja@walbrzych24.com

Zdjęcie 1
Zdjęcie 2
Zdjęcie 3
Zdjęcie 4
Zdjęcie 5
Zdjęcie 6
Zdjęcie 7
Zdjęcie 8

Komentarze

Jeszcze nikt nie skomentował tego artykułu - bądź pierwszy!

Dodaj komentarz

Koncert: Piwnica pod Baranami

Visual Concert - kultowy koncert muzyki filmowej i epickiej w...

Czy wakacje kredytowe będą przedłużone ?

Wałbrzych 24 aktualności


Wałbrzych 24 to wiodący portal informacyjny w mieście i regionie. Najważniejsze są dla nas informacje z Wałbrzycha, ale również piszemy o tym, co dzieje się w sąsiednich gminach takich jak  Świdnica, Boguszów - Gorce, Mieroszów, Szczawno Zdrój, Świebodzice, Głuszyca, czy Walim. Oprócz przekazywanych przez Wałbrzych 24 wiadomości, znajdziesz tu również wiele fotogalerii, rozmowy z zaproszonymi gośćmi, publicystykę czy informacje o wydarzeniach, imprezach i koncertach, które odbywają się w mieście czy okolicy.

Na stronie głównej Wałbrzych 24 znajdziecie aktualności czyli najnowsze informacje z miasta, jednak zachęcamy też do zaglądanie do innych kategorii - rozrywki, sportu, 112 czy do zakładki Po Sąsiedzku, gdzie znajdziecie wiadomości z okolicznych gmin.

Uprościliśmy też nawigację strony, by była bardziej intuicyjna, co ma ułatwić czytelnikom znalezienie szukanych informacji i jeszcze sprawniejsze poruszanie się po naszej stronie.

Wałbrzych najnowsze wiadomości


Często najnowsze wiadomości Wałbrzych tworzone są wspólnie z Wami - naszymi czytelnikami, za co serdecznie dziękujemy. Zachęcamy do przesyłania do nas informacji i zdjęć na adres: redakcja@walbrzych24.com.

Dzięki takiej współpracy jesteśmy w stanie szybko reagować i przekazywać Wam najnowsze informacje, pisać o realnych problemach miasta i mieszkańców. Zachęcamy też do śledzenia naszych social mediów - Facebook Wałbrzych 24, Facebook Telewizja Wałbrzych i kont na Instagramie.

Zachęcamy też do komentowania bieżących informacji z Wałbrzycha i okolic. Pod artykułami macie możliwość wyrażenia własnej opinii w komentarzach do czego gorąco zachęcamy.

Rozwiń
Do góry
Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.
Zaakceptuj Zamknij