Menu

Uciążliwy sąsiad zbiera odpady w mieszkaniu

Uciążliwy sąsiad zbiera śmieci i załatwia swoje potrzeby na korytarzu, ale nikt nie zamierza go eksmitować. Sąsiedzi mają dosyć brudu, gratów, much, myszy i zwalającego z nóg fetoru.

Uciążliwy sąsiad zbiera odpady w mieszkaniu

Mieszkańcy kamienicy przy ulicy Beethovena 12 mają duży problem. Jak informują – ich sąsiad zrobił ze swojego mieszkania graciarnie, a do budynku i w jego pobliże zwozi śmieci i graty. Mieszkanie nie jest zamknięte więc z korytarza można zobaczyć istne pobojowisko.

- Taka sytuacja jest dosyć długo. Mieszkamy tu od 4 lat. Wcześniej mieszkał tata tego pana. Też zbierał i znosił wszystko. Odkąd nie żyje, to oprócz zbierania  jeszcze jest smród. Nie ma prądu, nie ma wody. Zgłaszaliśmy to. Rozkładają ręce. To pandemia, a to coś tam. Napisaliśmy pismo do Spółki Kopalń i Pan powiedział „Ja wiem, że jest niepłacone”, ale jak zobaczył ile jest śmieci, to powiedział „Przecież to będzie kilka kontenerów” i sprawa na tym stanęła. Była straż miejska, ale kazała tylko usunąć śmieci z ciągów komunikacyjnych. - mówi mieszkanka kamienicy.

 

 Do tematu będziemy wracać.

redakcja@walbrzych24.com

smieci  |   bethowena  |   interwencja  |  

Piaskowa Góra: Dwie osoby zatrzymane z marihuaną

Większość mieszkańców nie płaci czynszu, a chcą naprawy dachu

Podzamcze: Jeden zagracił, a zapłacą wszyscy

Wałbrzych 24 aktualności


Wałbrzych 24 to wiodący portal informacyjny w mieście i regionie. Najważniejsze są dla nas informacje z Wałbrzycha, ale również piszemy o tym, co dzieje się w sąsiednich gminach takich jak  Świdnica, Boguszów - Gorce, Mieroszów, Szczawno Zdrój, Świebodzice, Głuszyca, czy Walim. Oprócz przekazywanych przez Wałbrzych 24 wiadomości, znajdziesz tu również wiele fotogalerii, rozmowy z zaproszonymi gośćmi, publicystykę czy informacje o wydarzeniach, imprezach i koncertach, które odbywają się w mieście czy okolicy.

Na stronie głównej Wałbrzych 24 znajdziecie aktualności czyli najnowsze informacje z miasta, jednak zachęcamy też do zaglądanie do innych kategorii - rozrywki, sportu, 112 czy do zakładki Po Sąsiedzku, gdzie znajdziecie wiadomości z okolicznych gmin.

Uprościliśmy też nawigację strony, by była bardziej intuicyjna, co ma ułatwić czytelnikom znalezienie szukanych informacji i jeszcze sprawniejsze poruszanie się po naszej stronie.

Wałbrzych najnowsze wiadomości


Często najnowsze wiadomości Wałbrzych tworzone są wspólnie z Wami - naszymi czytelnikami, za co serdecznie dziękujemy. Zachęcamy do przesyłania do nas informacji i zdjęć na adres: redakcja@walbrzych24.com.

Dzięki takiej współpracy jesteśmy w stanie szybko reagować i przekazywać Wam najnowsze informacje, pisać o realnych problemach miasta i mieszkańców. Zachęcamy też do śledzenia naszych social mediów - Facebook Wałbrzych 24, Facebook Telewizja Wałbrzych i kont na Instagramie.

Zachęcamy też do komentowania bieżących informacji z Wałbrzycha i okolic. Pod artykułami macie możliwość wyrażenia własnej opinii w komentarzach do czego gorąco zachęcamy.

Rozwiń
Do góry
Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.
Zaakceptuj Zamknij