Menu

Policja poszukuje zaginionego mężczyzny

Policjanci świdnickiej komendy poszukują zaginionego Jarosława Wiśniewskiego. Mężczyzna ostatni raz widziany był przez rodzinę 12 sierpnia iod tej pory najbliżsi nie wiedzą gdzie przebywa.


 

Policja poszukuje zaginionego mężczyzny

- Jarosław Wiśniewski to mieszkaniec Świdnicy, który 12.08.2022 r. około godziny 18.00 wyszedł z mieszkania i do chwili obecnej nie powrócił, ani nie nawiązał kontaktu z rodziną.  - informuje podinsp. Robert Topolski ze swidnickiej policji.

58-latek w chwili zaginięcia ubrany był w krótkie spodenki moro, koszulę z krótkim rękawem koloru czarnego, buty zielone, na głowie czapka z daszkiem.

RYSOPIS:
Jarosław Wiśniewski ma około 177 cm wzrostu, łysy, sylwetka krępa, brak zarostu na twarzy, oczy szare, widoczne ubytki uzębienia.

Wszystkich mających informacje o tym, gdzie w/w mężczyzna może przebywać, prosimy o kontakt prosimy o kontakt z numerem alarmowym Centrum Powiadamiania Ratunkowego 112 lub bezpośrednio z Komendą Powiatową Policji w Świdnicy przy ul. Jagiellońskiej 23 (tel. 47 87 552 00 lub 47 87 552 19).

opr. adm
foto: KMP Świdnica
redakcja@walbrzych24.com

Komentarze

Jeszcze nikt nie skomentował tego artykułu - bądź pierwszy!

Dodaj komentarz

112  |   policja  |   zaginiony  |  

Nie ma czym palić: kradli muł węglowy

Co zgłaszają policji wałbrzyszanie ?

Czterech kibiców Górnika zatrzymanych

Wałbrzych 24 aktualności


Wałbrzych 24 to wiodący portal informacyjny w mieście i regionie. Najważniejsze są dla nas informacje z Wałbrzycha, ale również piszemy o tym, co dzieje się w sąsiednich gminach takich jak  Świdnica, Boguszów - Gorce, Mieroszów, Szczawno Zdrój, Świebodzice, Głuszyca, czy Walim. Oprócz przekazywanych przez Wałbrzych 24 wiadomości, znajdziesz tu również wiele fotogalerii, rozmowy z zaproszonymi gośćmi, publicystykę czy informacje o wydarzeniach, imprezach i koncertach, które odbywają się w mieście czy okolicy.

Na stronie głównej Wałbrzych 24 znajdziecie aktualności czyli najnowsze informacje z miasta, jednak zachęcamy też do zaglądanie do innych kategorii - rozrywki, sportu, 112 czy do zakładki Po Sąsiedzku, gdzie znajdziecie wiadomości z okolicznych gmin.

Uprościliśmy też nawigację strony, by była bardziej intuicyjna, co ma ułatwić czytelnikom znalezienie szukanych informacji i jeszcze sprawniejsze poruszanie się po naszej stronie.

Wałbrzych najnowsze wiadomości


Często najnowsze wiadomości Wałbrzych tworzone są wspólnie z Wami - naszymi czytelnikami, za co serdecznie dziękujemy. Zachęcamy do przesyłania do nas informacji i zdjęć na adres: redakcja@walbrzych24.com.

Dzięki takiej współpracy jesteśmy w stanie szybko reagować i przekazywać Wam najnowsze informacje, pisać o realnych problemach miasta i mieszkańców. Zachęcamy też do śledzenia naszych social mediów - Facebook Wałbrzych 24, Facebook Telewizja Wałbrzych i kont na Instagramie.

Zachęcamy też do komentowania bieżących informacji z Wałbrzycha i okolic. Pod artykułami macie możliwość wyrażenia własnej opinii w komentarzach do czego gorąco zachęcamy.

Rozwiń
Do góry
Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.
Zaakceptuj Zamknij