Menu

Powódź w regionie - Dzierżoniów, Piława, Mościsko, Marcinowice (FOTO)

Alarmy przeciwpowodziowe w Dzierżoniowie i Gminie Marcinowice. Zamknięte drogi, zalany remontowany stadion w Dzierżoniowie, zalane podwórka i piwnice domów. Trudna sytuacja w Dzierżoniowie, Piławie Dolnej, Mościsku, Marcinowicach. 
 

Powódź w regionie - Dzierżoniów, Piława, Mościsko, Marcinowice (FOTO)
opr. adm
foto: Gmina Marcinowice, Dolnośląski Urząd Wojewódzki
redakcja@walbrzych24.com

Komentarze

xsdS (22 sierpnia 2022 10:59)
co ta susza narobiła
a (22 sierpnia 2022 7:23)
Czas najwyższy zacząć pobierać nauki z najwyższej uczelni, jaką jest Natura. Podglądać zwierzęta( np. bobry) a nie je unicestwiać. - bo Natura zawsze świetnie sobie radziła i radzi w swoim żywiole. Inżynierie, magisterie ( uczelniane) dają pokaz swoich umiejętności na przykładach np. owych ze zdjęć.

Dodaj komentarz

Dzierżoniów  |   Piława  |   Mościsko  |  

Rusza budowa ostatniego etapu obwodnicy Dzierżoniowa

Rusza budowa ostatniego etapu obwodnicy Dzierżoniowa

Jechał BMW prawie 200 km/h przez miasto

Wałbrzych 24 aktualności


Wałbrzych 24 to wiodący portal informacyjny w mieście i regionie. Najważniejsze są dla nas informacje z Wałbrzycha, ale również piszemy o tym, co dzieje się w sąsiednich gminach takich jak  Świdnica, Boguszów - Gorce, Mieroszów, Szczawno Zdrój, Świebodzice, Głuszyca, czy Walim. Oprócz przekazywanych przez Wałbrzych 24 wiadomości, znajdziesz tu również wiele fotogalerii, rozmowy z zaproszonymi gośćmi, publicystykę czy informacje o wydarzeniach, imprezach i koncertach, które odbywają się w mieście czy okolicy.

Na stronie głównej Wałbrzych 24 znajdziecie aktualności czyli najnowsze informacje z miasta, jednak zachęcamy też do zaglądanie do innych kategorii - rozrywki, sportu, 112 czy do zakładki Po Sąsiedzku, gdzie znajdziecie wiadomości z okolicznych gmin.

Uprościliśmy też nawigację strony, by była bardziej intuicyjna, co ma ułatwić czytelnikom znalezienie szukanych informacji i jeszcze sprawniejsze poruszanie się po naszej stronie.

Wałbrzych najnowsze wiadomości


Często najnowsze wiadomości Wałbrzych tworzone są wspólnie z Wami - naszymi czytelnikami, za co serdecznie dziękujemy. Zachęcamy do przesyłania do nas informacji i zdjęć na adres: redakcja@walbrzych24.com.

Dzięki takiej współpracy jesteśmy w stanie szybko reagować i przekazywać Wam najnowsze informacje, pisać o realnych problemach miasta i mieszkańców. Zachęcamy też do śledzenia naszych social mediów - Facebook Wałbrzych 24, Facebook Telewizja Wałbrzych i kont na Instagramie.

Zachęcamy też do komentowania bieżących informacji z Wałbrzycha i okolic. Pod artykułami macie możliwość wyrażenia własnej opinii w komentarzach do czego gorąco zachęcamy.

Rozwiń
Do góry
Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.
Zaakceptuj Zamknij