Menu

Na Wysockiego ropa i benzyna po 50 groszy

Takiego taniego paliwa w Wałbrzychu chyba nikt nie widział... Diesel i benzyna po nieco ponad 50 gr. za litr ?

Na Wysockiego ropa i benzyna po 50 groszy

Tanie paliwo na Wysockiego w Wałbrzychu???? - pisze do nas Pan Marek i przesyła zdjęcie.

Przez chwilę pomyśleliśmy, że Orlen podaję cenę 100 mililitrów paliwa, podobnie jak niektóre sklepy cenę 100 grmów wędlin... jednak nie, byłoby stanowczo zbyt tanio. 

To tylko błąd na wyświetlaczu. Za litr oleju napędowego zapłacimy dziś 7 zł 15 gr, a benzyna nieco poniżej 7 zł.  Ale trzeba przyznać, ze ładnie to wygląda. 

adm
foto: czytelnik walbrzych24.com
redakcja@walbrzych24.com

Komentarze

Jan (23 sierpnia 2022 8:54)
Cytuję użytkownika: Heniutek
Skoro taka była na wyświetlaczu to za taką powinni sprzedać!
Według praw konsumenta jeśli taka cena widnieje to za taką powinni sprzedać.wiem bo zajmuje się takimi sprawami.
Marek (22 sierpnia 2022 14:55)
Cytuję użytkownika: WYBORCY PO - RESORTOWE MOCHERY
INTELIGENCJA, MLODOSC, KULTURA, TOLERANCJA, PATRIOTYZM, WZOR DLA MLODYCH POKOLEN POLAKÓW. ZNIEWOLENI PRZEZ KACZORA HEHEHE. POZWOLCIE IM WEJSC DO SZKOL! MARTUCHA WLOSAK NA ZAJECIACH W PRZEDSZKOLU TEZ TAK ROBI?? JEST TU KTOS KTO SITWIERDZI ZE TE MALPOLUDY TO NORMALNOSC? BRAKUJE IM KOJÓW I CEPÓW W REKACH HEHE. U U U U U SZYMPANSY. I JA KATOLIK MUSZE PLACIC NA ICH EMERYTURY. MASAKRA. WOLE PLACIC NA ZAMKNIETE ODDZIALY PSYCHIATRII. https://twitter.com/i/status/1561474100387782658
No jeden oddział zamkniety psychiatrii dla Ciebie! Piszesz nie na temat. Przestawiali cenę na wyswietlaczu i halo!
xsdS (22 sierpnia 2022 14:35)
głosujcie na PO to będzie PO 20 groszy i 2 dni pracy
Ekonomista (22 sierpnia 2022 13:59)
Kierownik stacji se reklame za frajer zorganizował sprytnie bardzo sprytnie
Kris (22 sierpnia 2022 12:47)
To pewnie na kilka sekund, kiedy wpisuje się cenę przez komputer, a ktoś to akurat uchwycił. Taka cena może jest w krajach arabskich :)
Heniutek (22 sierpnia 2022 12:42)
Skoro taka była na wyświetlaczu to za taką powinni sprzedać!
Twój stary (22 sierpnia 2022 12:13)
Co wy ludzi w ch*ja robicie
Aga (22 sierpnia 2022 11:55)
Taka cena to mi się podoba.

Dodaj komentarz

paliwo  |   benzyna  |   ropa  |   Orlen  |  

Na stacji benzynowej ceny bez zmian... jeszcze

Ukrywał się za granicą. Teraz trafi na 4 lata do więzienia

Laptopy dla dzieci z rodzin popegeerowskich

Wałbrzych 24 aktualności


Wałbrzych 24 to wiodący portal informacyjny w mieście i regionie. Najważniejsze są dla nas informacje z Wałbrzycha, ale również piszemy o tym, co dzieje się w sąsiednich gminach takich jak  Świdnica, Boguszów - Gorce, Mieroszów, Szczawno Zdrój, Świebodzice, Głuszyca, czy Walim. Oprócz przekazywanych przez Wałbrzych 24 wiadomości, znajdziesz tu również wiele fotogalerii, rozmowy z zaproszonymi gośćmi, publicystykę czy informacje o wydarzeniach, imprezach i koncertach, które odbywają się w mieście czy okolicy.

Na stronie głównej Wałbrzych 24 znajdziecie aktualności czyli najnowsze informacje z miasta, jednak zachęcamy też do zaglądanie do innych kategorii - rozrywki, sportu, 112 czy do zakładki Po Sąsiedzku, gdzie znajdziecie wiadomości z okolicznych gmin.

Uprościliśmy też nawigację strony, by była bardziej intuicyjna, co ma ułatwić czytelnikom znalezienie szukanych informacji i jeszcze sprawniejsze poruszanie się po naszej stronie.

Wałbrzych najnowsze wiadomości


Często najnowsze wiadomości Wałbrzych tworzone są wspólnie z Wami - naszymi czytelnikami, za co serdecznie dziękujemy. Zachęcamy do przesyłania do nas informacji i zdjęć na adres: redakcja@walbrzych24.com.

Dzięki takiej współpracy jesteśmy w stanie szybko reagować i przekazywać Wam najnowsze informacje, pisać o realnych problemach miasta i mieszkańców. Zachęcamy też do śledzenia naszych social mediów - Facebook Wałbrzych 24, Facebook Telewizja Wałbrzych i kont na Instagramie.

Zachęcamy też do komentowania bieżących informacji z Wałbrzycha i okolic. Pod artykułami macie możliwość wyrażenia własnej opinii w komentarzach do czego gorąco zachęcamy.

Rozwiń
Do góry
Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.
Zaakceptuj Zamknij