Menu

Wyłowiono ciało z rzeki Bystrzycy

Wyłowiono ciało z rzeki w miejscowości Gołaszyce w gminie Żarów. Póki co nieznana jest tożsamość mężczyzny. Miał około 50, 60 lat

Wyłowiono ciało z rzeki Bystrzycy

Służby otrzymały informację o zwłokach znajdujących się w rzece około godziny 17:00. W akcji uczestniczyło siedem zastępów straży pożarnej - informuje serwis swidnica24.pl

 

 

W tej chwili trwa identyfikacja nieżyjącego mężczyzny. Czynności prowadzi policja.

redakcja@walbrzych24.com

Komentarze

Wonchacz (23 sierpnia 2022 7:58)
Cytuję użytkownika: małgorzata
7 zastępów??? Do pożaru kubła na śmieci też zawsze jadą parami a potem płacz że mają tyle wyjazdów i kasy brakuje
Też tego nie rozumiem... To tak jakby do jednego chorego przyjeżdżały 3 karetki albo w restauracji podchodziło 5-ciu kelnerów do jednego klienta
małgorzata (23 sierpnia 2022 6:45)
7 zastępów??? Do pożaru kubła na śmieci też zawsze jadą parami a potem płacz że mają tyle wyjazdów i kasy brakuje
JA (22 sierpnia 2022 21:09)
https://www.facebook.com/965979373418885/posts/pfbid034hbe8hBruq6NCfMHUPxjpggsQN1BJFnvmdSTKLQmvZGJdQmb168tdJn8dVqiWwUGl/

Dodaj komentarz

zarow  |   smierc  |   rzeka  |   bystrzyca  |  

Dwie osoby nie żyją. Zawalił się budynek w okolicach Złotoryi

Tragiczny wypadek. Dwie osoby nie żyją

Nie żyje motocyklista, który uciekał policji. Zderzył się z samochodem

Wałbrzych 24 aktualności


Wałbrzych 24 to wiodący portal informacyjny w mieście i regionie. Najważniejsze są dla nas informacje z Wałbrzycha, ale również piszemy o tym, co dzieje się w sąsiednich gminach takich jak  Świdnica, Boguszów - Gorce, Mieroszów, Szczawno Zdrój, Świebodzice, Głuszyca, czy Walim. Oprócz przekazywanych przez Wałbrzych 24 wiadomości, znajdziesz tu również wiele fotogalerii, rozmowy z zaproszonymi gośćmi, publicystykę czy informacje o wydarzeniach, imprezach i koncertach, które odbywają się w mieście czy okolicy.

Na stronie głównej Wałbrzych 24 znajdziecie aktualności czyli najnowsze informacje z miasta, jednak zachęcamy też do zaglądanie do innych kategorii - rozrywki, sportu, 112 czy do zakładki Po Sąsiedzku, gdzie znajdziecie wiadomości z okolicznych gmin.

Uprościliśmy też nawigację strony, by była bardziej intuicyjna, co ma ułatwić czytelnikom znalezienie szukanych informacji i jeszcze sprawniejsze poruszanie się po naszej stronie.

Wałbrzych najnowsze wiadomości


Często najnowsze wiadomości Wałbrzych tworzone są wspólnie z Wami - naszymi czytelnikami, za co serdecznie dziękujemy. Zachęcamy do przesyłania do nas informacji i zdjęć na adres: redakcja@walbrzych24.com.

Dzięki takiej współpracy jesteśmy w stanie szybko reagować i przekazywać Wam najnowsze informacje, pisać o realnych problemach miasta i mieszkańców. Zachęcamy też do śledzenia naszych social mediów - Facebook Wałbrzych 24, Facebook Telewizja Wałbrzych i kont na Instagramie.

Zachęcamy też do komentowania bieżących informacji z Wałbrzycha i okolic. Pod artykułami macie możliwość wyrażenia własnej opinii w komentarzach do czego gorąco zachęcamy.

Rozwiń
Do góry
Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.
Zaakceptuj Zamknij