Menu

Półmaraton - utrudnienia w ruchu

Spore utrudnienia w ruchu w niedzielę (28 sierpnia) od godz. 9:50 do 14:00. Ulicami miasta pobiegną uczestnicy XXII TOYOTA EKO Półmaratonu Wałbrzych. Sprawdź gdzie napotkasz utrudnienia.


 

Półmaraton - utrudnienia w ruchu

Tegoroczna trasa przebiega nulicami: Plac Magistracki – Dmowskiego-Słowackiego- Wysockiego - Kolejowa - Chrobrego - Armii Krajowej - Wrocławska - Długa - Broniewskiego - Dunikowskiego - Miłosza - Główna - Kusocińskiego - Hirszfelda - Nałkowskiej - Kusocińskiego – poprzez obwodnicę do ul. Kolejowej - Sikorskiego - Niepodległości - Mickiewicza - Al. Wyzwolenia - Słowackiego - Limanowskiego - 1 Maja - Rynek - Gdańska - Plac Magistracki.

Utrudnienia w funkcjonowaniu komunikacji miejskiej wystąpią w godz. 9.50 – 14.00.

Najszybciej udrożniony zostanie odcinek: Piaskowa Góra - Śródmieście, utrudnienia potrwają maksymalnie do godz. 11.15. Najdłużej zamkniętym odcinkiem pozostanie kierunek obejmujący obsługę komunikacyjną takich dzielnic jak: Nowe Miasto, Rusinowa, Kozice, Podgórze, Glinik Stary gdzie utrudnienia potrwają do godziny 14:00.

XXII Toyota Półmaraton - przydatne informacje dla zawodnikówopr. adm
foto: archiwum walbrzych24.com
redakcja@walbrzych24.com

Komentarze

Gregs (28 sierpnia 2022 21:52)
Cytuję użytkownika: specnaz
Zas przez przyglupow pol miasta zablokowane
Od około pół roku trąbią o tej imprezie ale Janusz jak zwykle nie przygotowany... Harnasia nie zdążyłeś kupić w biedronce?
Abcd (28 sierpnia 2022 13:54)
Cytuję użytkownika: Mirek brrr
żenada,żenada,nie potraficie zorganizować prostej imprezy ,dajcie sobie spokój.
Dobrze, że ty ośle potrafisz.
Mirek brrr (28 sierpnia 2022 10:52)
żenada,żenada,nie potraficie zorganizować prostej imprezy ,dajcie sobie spokój.
Mateusz (28 sierpnia 2022 9:41)
Jestem jak najbardziej za organizacja imprez sportowych.... Ale jest tyle niedziel niehandlowych, w których można byłoby to zrobić... A tak ludzie ,którzy pracują nie mają jak dostać się do pracy, bo nie mają jak przejechać..... Po za tym ludzie, którzy mają wolne i przyjechali biegać dobrze się bawią, a Ci co pracują mają tylko problemy, bo muszą albo 2 h szybciej wyjść ale jakiś cudowny sposób przedostać się do miejsca pracy.
Roman 500 000 (26 sierpnia 2022 18:18)
Cytuję użytkownika: Goldmann
,,to po biegu sołtys czosnkowy udostępni dla pospólstwa ekranówke,,,
Nawet po komuszemu asfalt na Wrocławskiej zaklejali na gwałt, Ekranówkę otwierają.Zpstaly do pomalowania krawężniki na biało i trawa na zielono.Car dumny, lemingi klaszczą
Goldmann (24 sierpnia 2022 21:08)
,,to po biegu sołtys czosnkowy udostępni dla pospólstwa ekranówke,,,
Sówka (24 sierpnia 2022 18:21)
Cytuję użytkownika: Biegacz żółtobrzeżek
Nihil novi sub Romano. Od 2011 w Wałbrzychu są tylko utrudnienia.
Znowu zerwałeś się ze smyczy, by dac ;głos; ale jakoś cieniutko robisz hau,hau.Jak jakiś zabiedzony kundel.
specnaz (24 sierpnia 2022 17:09)
Zas przez przyglupow pol miasta zablokowane
Biegacz żółtobrzeżek (24 sierpnia 2022 12:43)
Nihil novi sub Romano. Od 2011 w Wałbrzychu są tylko utrudnienia.

Dodaj komentarz

Koszykarze przed wyjazdem do Krakowa zwiedzali Książ

Contender Fight Night 9 (FOTO)

Już po ważeniu. Jutro gala walk CFN 9 (FOTO)

Wałbrzych 24 aktualności


Wałbrzych 24 to wiodący portal informacyjny w mieście i regionie. Najważniejsze są dla nas informacje z Wałbrzycha, ale również piszemy o tym, co dzieje się w sąsiednich gminach takich jak  Świdnica, Boguszów - Gorce, Mieroszów, Szczawno Zdrój, Świebodzice, Głuszyca, czy Walim. Oprócz przekazywanych przez Wałbrzych 24 wiadomości, znajdziesz tu również wiele fotogalerii, rozmowy z zaproszonymi gośćmi, publicystykę czy informacje o wydarzeniach, imprezach i koncertach, które odbywają się w mieście czy okolicy.

Na stronie głównej Wałbrzych 24 znajdziecie aktualności czyli najnowsze informacje z miasta, jednak zachęcamy też do zaglądanie do innych kategorii - rozrywki, sportu, 112 czy do zakładki Po Sąsiedzku, gdzie znajdziecie wiadomości z okolicznych gmin.

Uprościliśmy też nawigację strony, by była bardziej intuicyjna, co ma ułatwić czytelnikom znalezienie szukanych informacji i jeszcze sprawniejsze poruszanie się po naszej stronie.

Wałbrzych najnowsze wiadomości


Często najnowsze wiadomości Wałbrzych tworzone są wspólnie z Wami - naszymi czytelnikami, za co serdecznie dziękujemy. Zachęcamy do przesyłania do nas informacji i zdjęć na adres: redakcja@walbrzych24.com.

Dzięki takiej współpracy jesteśmy w stanie szybko reagować i przekazywać Wam najnowsze informacje, pisać o realnych problemach miasta i mieszkańców. Zachęcamy też do śledzenia naszych social mediów - Facebook Wałbrzych 24, Facebook Telewizja Wałbrzych i kont na Instagramie.

Zachęcamy też do komentowania bieżących informacji z Wałbrzycha i okolic. Pod artykułami macie możliwość wyrażenia własnej opinii w komentarzach do czego gorąco zachęcamy.

Rozwiń
Do góry
Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.
Zaakceptuj Zamknij