Menu

Sonda: Gdzie w Wałbrzychu można potańczyć?

K10, Podzamek, Akropol, Dworzec, Staropolska i wiele innych lokali  wspominają wałbrzyszanie. Spytaliśmy czytelników o to, gdzie w mieście można potańczyć i gdzie są najlepsze dyskoteki.

Sonda: Gdzie w Wałbrzychu można potańczyć?

Duża część mieszkańców twierdzi, że w Wałbrzychu pod tym kątem już nic się nie dzieje i wymieniają dawno zamknięte kluby. Niektórzy wciąż chodzą na dyskoteki i wymieniają Vegas Starą Piwnicę, Hotel Biały, Infinity Club, A'propos i lokale w Szczawnie-Zdroju.

- Współczuję dzisiejszej młodzieży. W latach mojej młodości było tyle dyskotek, że ciężko było się zdecydować, gdzie się bawić. Były czynne nie tylko w weekendy. Lokale zmieniało się jak rękawiczki i wszędzie było fajnie.

- Podzamek, Akropol, Peter Pan, K10, Dworzec, Kordegarda, Komin, .....eh...sorry, tego już dawno nie ma. Współczuję dzisiejszej młodzieży

- Może by jeszcze uratował Wałbrzych i Wałbrzyskie wspomnienia .wystarczy klub 50+ oraz selekcja przed klubem . Myślę, że by się udało bo tacy małolaci sanacyjni jak MY przyszli by się pobawić przy muzyce lat 80 i 90. Bo my umiemy tańczyć parami .spodnie na kant .koszule .I mokasyny . To były czasy fajowe kolorowe

- Legenda, Szczawno-Zdrój myślę że to jedyne miejsce gdzie można z kulturą się pobawić , reszta to patola, dno

- Nie ma takiego miejsca w Wałbrzychu

- W własnym domu. . Jest gdzie spać gdzie jeść i toaleta za free , tani alkohol i ulubiona muzyka  -
czytamy wśród komentarzy

Wszystkie komentarze znajdziesz tutaj

 

 

Dajcie znać, gdzie wy się bawicie.

redakcja@walbrzych24.com

Komentarze

Joanna (28 sierpnia 2022 17:06)
Fantastyczna zabawa przy muzyce z lat 80 90 tych jest w Gościńcu Silickim w Szczawnie Zdrój. Natomiast z westchnieniem wspominam lokal z dyskoteką Dwór Maxyma rowniez w Szczawnie. Nie działający juz niestety
Mateo (28 sierpnia 2022 15:22)
Taaak Kryształowa piątek i sobota, potem Katyń (k10) to były czasy, się szło po 10 osób i pizda na 100%
Radny dealer (28 sierpnia 2022 13:51)
Atlantis ja tam sprzedawałem amfetamine produkowana przez Grzesia w slotwinie super balety
George Jack (28 sierpnia 2022 10:14)
Cytuję użytkownika: Jerzy Jacek Pilchowski
Sam byłem inicjatorem likwidacji tej patologii , jaką były dyskoteki . Dno moralne i rozpusta . Teraz jest tak jak powinno być . Mamy wystarczająco dużo atrakcji w mieście .
Plicha Zamilkłbyś już pseudo żartownisiu
Jerzy Jacek Pilchowski (28 sierpnia 2022 9:54)
Sam byłem inicjatorem likwidacji tej patologii , jaką były dyskoteki . Dno moralne i rozpusta . Teraz jest tak jak powinno być . Mamy wystarczająco dużo atrakcji w mieście .
V_ (28 sierpnia 2022 9:48)
Cytuję użytkownika: Grzegorz
Nowe Miasto-Jaaz. Rysiu Kądziołka i Pan Szatkowski-super grajki.
Dokładnie . Małolaty nawet o tym lokalu nie mają pojęcia .
Iskra (28 sierpnia 2022 8:36)
Cytuję użytkownika: Debet
Mozna potanczyc na rurze od odkurzacza w domu
No,można się ;zabawić; w chacie z ;jabolem; w dłoni; a miało być tak dobrze; prawda panowie ;Solidaruchy;?Gdzie jest sport,gdzie kultura?Totalna degeneracja społeczeństwa w niektórych dzielnicach; o to wam chodziło?
Młody duchem (28 sierpnia 2022 7:44)
Cegła... To były czasy
Grzegorz (27 sierpnia 2022 16:44)
Nowe Miasto-Jaaz. Rysiu Kądziołka i Pan Szatkowski-super grajki.
Czujny (27 sierpnia 2022 11:16)
Kiedyś w Infinity dobrze po północy podeszła do mnie na parkiet atrakcyjna dziewczyna , od razu zaczęła tańczyć i po kilku chwilach udając że się przytula włożyła mi ręcę do tylnich kieszeni spodni szukając pieniędzy Ciekaw jestem ile ustrzeliła ofiar takim tańcem
Więcej komentarzy

Dodaj komentarz

taniec  |   walbrzych  |   sonda  |   kluby  |  

Która wałbrzyska choinka jest najwyższa?

Boks: Michał Leśniak powalczy o pas

Dobry występ Rambo na Gromdzie

Wałbrzych 24 aktualności


Wałbrzych 24 to wiodący portal informacyjny w mieście i regionie. Najważniejsze są dla nas informacje z Wałbrzycha, ale również piszemy o tym, co dzieje się w sąsiednich gminach takich jak  Świdnica, Boguszów - Gorce, Mieroszów, Szczawno Zdrój, Świebodzice, Głuszyca, czy Walim. Oprócz przekazywanych przez Wałbrzych 24 wiadomości, znajdziesz tu również wiele fotogalerii, rozmowy z zaproszonymi gośćmi, publicystykę czy informacje o wydarzeniach, imprezach i koncertach, które odbywają się w mieście czy okolicy.

Na stronie głównej Wałbrzych 24 znajdziecie aktualności czyli najnowsze informacje z miasta, jednak zachęcamy też do zaglądanie do innych kategorii - rozrywki, sportu, 112 czy do zakładki Po Sąsiedzku, gdzie znajdziecie wiadomości z okolicznych gmin.

Uprościliśmy też nawigację strony, by była bardziej intuicyjna, co ma ułatwić czytelnikom znalezienie szukanych informacji i jeszcze sprawniejsze poruszanie się po naszej stronie.

Wałbrzych najnowsze wiadomości


Często najnowsze wiadomości Wałbrzych tworzone są wspólnie z Wami - naszymi czytelnikami, za co serdecznie dziękujemy. Zachęcamy do przesyłania do nas informacji i zdjęć na adres: redakcja@walbrzych24.com.

Dzięki takiej współpracy jesteśmy w stanie szybko reagować i przekazywać Wam najnowsze informacje, pisać o realnych problemach miasta i mieszkańców. Zachęcamy też do śledzenia naszych social mediów - Facebook Wałbrzych 24, Facebook Telewizja Wałbrzych i kont na Instagramie.

Zachęcamy też do komentowania bieżących informacji z Wałbrzycha i okolic. Pod artykułami macie możliwość wyrażenia własnej opinii w komentarzach do czego gorąco zachęcamy.

Rozwiń
Do góry
Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.
Zaakceptuj Zamknij