Menu

Nowe kolorowe jeziorko? Zalew w Kamiennej Górze mocno się zazielenił

Prawdopodobnie wszyscy w regionie kojarzą słynne Kolorowe Jeziorka w Wieściszowicach (gm. Marciszów). Tym razem jednak kolorem tafli wody zachwycił, ale i zarazem zaniepokoił kamiennogórski Zalew. Tak zielonego zbiornika wody jeszcze tu nie widziano.

Nowe kolorowe jeziorko? Zalew w Kamiennej Górze mocno się zazielenił
Co konkretnie powoduje tak intensywną zmianę zabarwienia wody w kamiennogórskim zalewie, nie wiadomo. Woda w zbiorniku zakwitała nie raz, jednak tak intensywnego koloru nie osiągnęła chyba nigdy.
 
 
Nie wiadomo też, jakie są wyniki badań wody z tego zbiornika, które ratusz obiecał zlecić wodociągom po tym, jak pod koniec maja doszło tam do śmierci licznych raków i ryb. Dziennikarze ID Informacji Dolnośląskich pytali o to rzecznika burmistrza, jednak do tej pory nie otrzymali odpowiedzi.
 
 
 
opr.plr
redakcja@walbrzych24.com

Komentarze

ach (27 sierpnia 2022 19:00)
Cytuję użytkownika: Johan
Gamoniu co napisales ten artykul....doucz sie z ksiazek a nie sensacji szukasz.....
Gamoniu doucz się ? .............. pod koniec maja doszło tam do śmierci licznych raków i ryb. Jeśli w grę wchodzi śmierć, należy natychmiast sprawę wyjaśnić. Natura nie niszczy siebie.
Johan (27 sierpnia 2022 13:26)
Gamoniu co napisales ten artykul....doucz sie z ksiazek a nie sensacji szukasz.....
Adam Marcin SrajDewicz (27 sierpnia 2022 12:27)
Przecież to jest naturalny zielony kolor jak na Karaibach. Cały PiS sprząta zbiorniki i rzeki. Gdyby nie PiS to wody w ogóle by nie było.

Dodaj komentarz

Kamienna Góra  |   zalew  |   zielona woda  |  

Zaglądamy na budowę drogi S3 (FOTO)

Ani węgla, ani pieniędzy...

Uderzył w budynek mieszkalny

Wałbrzych 24 aktualności


Wałbrzych 24 to wiodący portal informacyjny w mieście i regionie. Najważniejsze są dla nas informacje z Wałbrzycha, ale również piszemy o tym, co dzieje się w sąsiednich gminach takich jak  Świdnica, Boguszów - Gorce, Mieroszów, Szczawno Zdrój, Świebodzice, Głuszyca, czy Walim. Oprócz przekazywanych przez Wałbrzych 24 wiadomości, znajdziesz tu również wiele fotogalerii, rozmowy z zaproszonymi gośćmi, publicystykę czy informacje o wydarzeniach, imprezach i koncertach, które odbywają się w mieście czy okolicy.

Na stronie głównej Wałbrzych 24 znajdziecie aktualności czyli najnowsze informacje z miasta, jednak zachęcamy też do zaglądanie do innych kategorii - rozrywki, sportu, 112 czy do zakładki Po Sąsiedzku, gdzie znajdziecie wiadomości z okolicznych gmin.

Uprościliśmy też nawigację strony, by była bardziej intuicyjna, co ma ułatwić czytelnikom znalezienie szukanych informacji i jeszcze sprawniejsze poruszanie się po naszej stronie.

Wałbrzych najnowsze wiadomości


Często najnowsze wiadomości Wałbrzych tworzone są wspólnie z Wami - naszymi czytelnikami, za co serdecznie dziękujemy. Zachęcamy do przesyłania do nas informacji i zdjęć na adres: redakcja@walbrzych24.com.

Dzięki takiej współpracy jesteśmy w stanie szybko reagować i przekazywać Wam najnowsze informacje, pisać o realnych problemach miasta i mieszkańców. Zachęcamy też do śledzenia naszych social mediów - Facebook Wałbrzych 24, Facebook Telewizja Wałbrzych i kont na Instagramie.

Zachęcamy też do komentowania bieżących informacji z Wałbrzycha i okolic. Pod artykułami macie możliwość wyrażenia własnej opinii w komentarzach do czego gorąco zachęcamy.

Rozwiń
Do góry
Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.
Zaakceptuj Zamknij