Menu

Śródmieście przygotowane do Półmaratonu

Wszyzstko już niemal zapięte na ostatni guzik, bo odliczamy nie dni, a godziny do startu XXII Toyota Półmaratonu Wałbrzych. 

Śródmieście przygotowane do Półmaratonu

W Śródmieściu zainstalowano barierki oddzielacjące trasę biegu od strefy kibica. Na ulicach miasta można już spotkać słupki, które posłużą do tymczasowej zmiany organizacji ruchu. Przypominamy najważniejsze informacje organizacyjne oraz utrudnienia, z którymi przez kilka godzin będą musieli zmierzyć się mieszkańcy.

Półmaraton - utrudnienia w ruchu - kliknij tutaj

 

 

Przydatne informacje dla zawodników - kliknij tutaj

opr.plr
foto: adm
redakcja@walbrzych24.com

Komentarze

Biegaczka (29 sierpnia 2022 8:01)
Tak przygotowali miasto, że zamykając ulice nie chcieli wpuszczać nawet zawodników na start!!! Brawo organizatorzy!
Bolek z lolkiem (28 sierpnia 2022 22:48)
Wałbrzych i jego patologiczni mieszkańcy to jednak stan umysłu
Ja (28 sierpnia 2022 16:33)
Prezydent S....... robi sobie wizerunek.
Dwa oblicza (28 sierpnia 2022 13:33)
Nasz ulubieniec Grzegorz Schetyna .Pędził Grześ przez pola miasta ,wieś zapierda.lał dosyć srogo bo ma kłopot z ciężką nogą.Na liczniku 120 i tu przyszła jego klęska .Na trzy miechy prawko zaje.bali i mandatem ukarali (2500
Asia (28 sierpnia 2022 13:06)
Niech se po lasach i strefie biegają dla kilku palantów zamknąć Śródmieście to parodia
ALE jaja (28 sierpnia 2022 12:52)
Genialne,jednak można jak się chce zablokować całe miasto.Mówią ,że u nas niema mądrych ludzi. BRAWO
Walbrzyszanin (28 sierpnia 2022 12:18)
Fajnie że mój autobus nie jeździ bo inaczej bym musiał do pracy jechać hehe. Jebana żydowska swinio
SKANDALista (28 sierpnia 2022 10:57)
Kpiną jest to, że duża część mieszkańców kompletnie nie miała pojęcia o tym że będzie paraliż
Franek (28 sierpnia 2022 9:24)
Maraton to kpina z mieszkańców. Po godzinie 8 rano nie można było przedostać się samochodem z Rynku - parking rycerska do pracy do galerii victoria, przez Limanowskiego ani dalej przez Moniuszki. Zero analogowej komunikacji z mieszkańcami Śródmieścia. Zero plakatów informacji. Oznaczenia drogowe zrobione wg widzimisię. Chore rozdzielenie pasów na ślimakach przy victorii, bez oznaczeń. Co roku nadmierna głośność, nikt nie liczy się, że starszymi, umierającymi mieszkańcami Śródmieścia, którzy nie mają możliwości tymczasowego opuszczenia lokalu, choćby na pół dnia. Ostatnie negatywne słowo to dlaczego maraton jest organizowany w dzień roboczy, bo ostatnia niedziela sierpnia jest niedzielą handlową. Jedną z czterech w roku.
Goldmann (27 sierpnia 2022 22:30)
,,niech se biegają,,tylko czemu zamykają całą wieś,,,
Więcej komentarzy

Dodaj komentarz

Śródmieście  |   sport  |   półmaraton  |   bieg  |  

Contender Fight Night 9 (FOTO)

Górnicy przywieźli punkty z Krakowa

Cenne zwycięstwa siatkarzy i siatkarek

Wałbrzych 24 aktualności


Wałbrzych 24 to wiodący portal informacyjny w mieście i regionie. Najważniejsze są dla nas informacje z Wałbrzycha, ale również piszemy o tym, co dzieje się w sąsiednich gminach takich jak  Świdnica, Boguszów - Gorce, Mieroszów, Szczawno Zdrój, Świebodzice, Głuszyca, czy Walim. Oprócz przekazywanych przez Wałbrzych 24 wiadomości, znajdziesz tu również wiele fotogalerii, rozmowy z zaproszonymi gośćmi, publicystykę czy informacje o wydarzeniach, imprezach i koncertach, które odbywają się w mieście czy okolicy.

Na stronie głównej Wałbrzych 24 znajdziecie aktualności czyli najnowsze informacje z miasta, jednak zachęcamy też do zaglądanie do innych kategorii - rozrywki, sportu, 112 czy do zakładki Po Sąsiedzku, gdzie znajdziecie wiadomości z okolicznych gmin.

Uprościliśmy też nawigację strony, by była bardziej intuicyjna, co ma ułatwić czytelnikom znalezienie szukanych informacji i jeszcze sprawniejsze poruszanie się po naszej stronie.

Wałbrzych najnowsze wiadomości


Często najnowsze wiadomości Wałbrzych tworzone są wspólnie z Wami - naszymi czytelnikami, za co serdecznie dziękujemy. Zachęcamy do przesyłania do nas informacji i zdjęć na adres: redakcja@walbrzych24.com.

Dzięki takiej współpracy jesteśmy w stanie szybko reagować i przekazywać Wam najnowsze informacje, pisać o realnych problemach miasta i mieszkańców. Zachęcamy też do śledzenia naszych social mediów - Facebook Wałbrzych 24, Facebook Telewizja Wałbrzych i kont na Instagramie.

Zachęcamy też do komentowania bieżących informacji z Wałbrzycha i okolic. Pod artykułami macie możliwość wyrażenia własnej opinii w komentarzach do czego gorąco zachęcamy.

Rozwiń
Do góry
Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.
Zaakceptuj Zamknij